Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μετά τους γιαλατζί Κ έχουμε και τα δήθεν υ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Jack Wolfskin, στις 10 Σεπτεμβρίου 2015.

  1. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Αρκεί να είσαι σίγουρη ότι αξίζουν, που δύσκολα το ξέρεις απόλυτα από την αρχή.

    Εξ΄ ου και η προσπάθεια αξίζει ούτως ή άλλως. Όταν νοιώσεις την επιθυμία να την κάνεις.
     
  2. Ολοι στα δυσκολα φαινονται... δεν ειδες η φραγκοκοτα πως τους την εσκασε;
     
  3. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Χα! Χα! Όντως...  

    Και δεν είναι ΜΟΝΟ ότι τους την έσκασε, είναι ότι έφαγε κιόλας αυτή, οπότε ωφελήθηκε και χειροπιαστά. Όχι μόνο ηθικά!

    2 σε 1.
     
  4. Η καρδια ενος ανθρωπου ξεκινα απο το στομαχι... γιατι οχι και σ εκεινη τοσο κοπο τζαμπα το κανε; τεσσερις σελιδες παραμυθι ε το κοψα λιγο
     
  5. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Καλοσυνάτο αλλά και έξυπνο το πλασματάκι. Διδακτικόν περισσότερο ίσως από όσο δείχνει η πρώτη ματία.
     
  6. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Οι έρωτες και οι αγάπες σε βρίσκουν, αν και όταν τύχει. Δε πα να τα ψάχνεις από μοναστήρι σε dungeon.
    Και όποιος/α πιστεύει, ότι επειδή θα βουρδουλιάσει κάποιον/α, ή επειδή θα καθίσει κάποιος/α να τον/την βουρδουλιάσει.
    Ντεμέκ θα πετάξουν μπαλόνια και ροζ κομφετί.
    Ας ξανασκεφτεί, αν αλήθεια τον/την καλύπτει το "άθλημα". Γιατί αν ρίχνει/τρώει βούρδουλα. Είναι επειδή βούρδουλα γουστάρει να ρίχνει/τρώει.
    Και αν δεν βρει αγάπες κι έρωτες, δεν του φταίει το "άθλημα". Τα περί ειλικρίνειας του/της άλλου/ης κλπ., μετά από μια ηλικία είναι άλλοθι στους εαυτούς μας, τίποτ' άλλο.
    Δεν υπάρχει πιο κουφός/η από κεινον/η, που δεν θέλει ν' ακούσει.
    Ο ατσαλάκωτος ιππότης και η αιθέρια λαίδη, ούτε μαστίγιο κραδαίνουν, μα ούτε και βανιλλιάζουν.
    Γιατί απλά δεν υπάρχουν ούτε εντός, ούτε εκτός BDSM. Μόνο άνθρωποι υπάρχουν με τα συν και τα πλην τους όπως όλοι.
     
  7. Η αλήθεια είναι πως έκανα εγγραφή στο φορουμ ενω ήμουν(και είμαι) σε σχέση,με αφορμή το κοινό ενδιαφέρον που έχουμε ο συντροφός μου κι εγώ(περισσότερο εγώ,είναι η αλήθεια) σχετικά με το bdsm,σε αναζήτηση θεμάτων σχετικά με πρακτικές κτλ επειδή ήμασταν και οι δύο στην αρχή της γνωριμίας με την εναλλακτική αυτή έκφραση σεξουαλικότητας.Έτσι λοιπόν,κυρίως διάβαζα σχετικά,παρά συμμετείχα,οπως παρατήρησες.

    όσον αφορά το τσατ,δεν θυμάμαι να το είχα ποτέ ενεργό επειδή δεν μου αρέσει(δύσκολα αναπτύσσεις ένα θέμα σε ένα μικρό παραθυράκι),

    προσωπικά μηνύματα δέχθηκα και σε ελάχιστα απάντησα και ήταν ενδιαφέρουσα η συνομιλία,(είχαν χιούμορ και δεν ήταν καμακιώτικα)

    σχετικά με το πόστ μου που προφανώς πυροδότησε τις κάπως αδιάκριτες ερωτήσεις σου πιο πανω,αναφερόμουν στην εντύπωση που μου έκανε η αθρόα πμ προσέλευση ατόμων με σκοπό το εύκολο σεξ με μια άγνωστη.(δεν ανέφεραν πως αφορμή ήταν κάποιο πόστ μου μέσω του οποίου είδαν κάποιο κοινό δίαυλο επικοινωνίας μαζί μου στο μέλλον)
    και κυρίως η ενδιαφέρουσα διαπίστωση πως αυτοί που ψάχνονταν τόσο άμεσα κτλ,κατα 95% απείχαν απο τα νήματα και το αντίστροφο.
    (ήταν αρκετά ενδιαφέρουσα η σύμπτωση των ατόμων και ο σχεδόν σαφής διαχωρισμός των πόστων)

    οι άνθρωποι αυτοί δεν γνωρίζω εαν θα ήταν αγενείς,είτε πρόστυχοι ή χυδαίοι ή επίμονοι/επίπονοι επειδή δεν συνομιλήσαμε καθόλου.Απο το ύφος των πμ,επέλεξα να απαντήσω λιτά και αποχαιρετιστικά(είτε να μην απαντήσω καθόλου εαν ο τρόπος τους ήταν "μη χειρότερα")

    δεν έχω να ψέξω κάποιον επειδή ψάχνεται άμεσα για σεξ,αλλα αναρωτιέμαι οπως είπα και σε άλλο ποστ μου,
    πως είναι δυνατό να δημιουργείται έλξη σε κάποιον απο μια επίσκεψη στο λιτό προφίλ μου?

    και κάπου εδώ να επανέλθω στο νήμα και να πω πως το ότι δηλώνω bottom δεν σημαίνει πως προσφέρομαι σε κάθε Κυρίαρχο που έκανε τον κόπο και μου έστειλε προσωπικό μήνυμα.

    Υ.Γ οι κοπέλες με τις οποίες ανταλλάξαμε μερικά προσωπικά μηνύματα(επειδή είχα κάποιες απορίες ως νεο μέλος)δεν είναι ούτε "φίλες" μου,ούτε φίλες μου,απλως συμπαθητικές φορουμικές παρουσίες
     
  8. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    ωραια απαντηση, ευχαριστω
     
  9. brenda

    brenda FU very much

    Ο πεφτουλέρ (όλων των στάτους) και η πεφτούλου (ομοίως) ευδοκιμούν εδώ, όπως και παντού, μην γελιέστε, το θέμα είναι να μην γίνεται αυτό με τρόπο προσβλητικό, το καυλάντισμα είναι στην φύση μας, γιατί να το κρύψομεν άλλωστε, το θέμα είναι να μην προσπαθεί ο ένας να το επιβάλλει στον άλλον, χρειάζεται οπωσδήποτε συναίνεση για να καυλαντίσουμε, έστω και από το τσατ...
    Αυτό που έχει τρελή πλακίτσα είναι το τρολλάρισμα στο πέσιμο, εμένα μου αρέσει απίστευτα πολύ, πείτε με ανάλγητη, δεν θα διαφωνήσω, αλλά μερικών ανθρώπων το τραβάει ο οργανισμός τους, όπως και να χει... 
     
  10. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Τα πράγματα παραείναι απλά.

    Αγοράκι γουστάρει κοριτσάκι και κοριτσάκι γουστάρει αγοράκι. Αγοράκι το δείχνει, κοριτσάκι το δείχνει και πιάνονται χεράκι.

    μέλι μέλι και τηγανίτα τίποτα.;    

     
    Last edited by a moderator: 20 Σεπτεμβρίου 2015
  11. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Εγώ κάποια στιγμή έχω γίνει πεφτουλερ όπως λέει η φίλη μου η Βρεντα και μάλιστα με προσβλητικό τρόπο ... με όλη την ειλικρίνειά που με διακρίνει αυτός ο τρόπος είχε και τις μεγαλύτερες επιτυχίες. ... ο τρόπος δεν φταίει σε τπτ η αποδοχή αυτό του τρόπου από της γυναίκες φταίει περισσότερο
     
  12. brenda

    brenda FU very much

    Λες και μερικά πετυχημένα βρε άτιμο!!! 
    Τι να κάνουν κι οι έρμοι οι άνδρες όταν βλέπουν ότι η πολιτισμένη και ήρεμη προσέγγιση δεν αποδίδει καρπούς?
    Εγώ σας καταλαβαίνω, όλους εσάς, τα απογοητευμένα αγόρια, που είπατε να δοκιμάσετε και το άγριο πέσιμο, και ως εκ θαύματος σας έκατσε καλύτερα...
    Ωστόσο πάλι θα ανοίξουμε θέμα περί αισθητικής και δεν θα το θελα...
    Και το ζοριλίκι χρειάζεται, εν τοις πράγμασι και λογίως, το θέμα είναι να διαχωρίζονται οι καταστάσεις, οι στιγμές και οι άνθρωποι με τους οποίους ενδείκνυται κάτι τέτοιο...
    Αν γυρίσουμε πίσω στην γιαλαντζο-υ που ψοφάει για ζοριλίκια, εξομοιώνοντάς τα με Κυριαρχία από το ''Καλημέρα Σας'', τότε το θέμα εμπίμπτει στην ψυχοπαθολογία-ασχετοσύνη προσέγγισης του θέματος...
    Η γιαλαντζοσύνη ευδοκιμεί, έχει ειπωθεί άπειρες φορές, όλοι είδαν φως και μπήκαν, και τι έγινε?
    Ας μάθουν όσοι ενδιαφέρονται, να διαχωρίζουν τους ανθρώπους και τις καταστάσεις, o καθένας σύμφωνα με τα βιώματα και τα κριτήριά του...
    Κι ας μην ξεχνάμε/νε, ότι όλοι οι ''σχετικοί'' ήταν κάποτε ''άσχετοι''...