Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μετά τους γιαλατζί Κ έχουμε και τα δήθεν υ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Jack Wolfskin, στις 10 Σεπτεμβρίου 2015.

  1. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    δεν θελω να σου πω, γιατι αυτο ειναι εκτος θεματος
     
  2. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    ξέρεις τι γίνεται Δία, σε άλλο πόστ γράφτηκε περί εγγραφής των κανόνων του bdsm κι εκεί ρώτησα, δύο φορές μάλιστα, ποιοί είναι οι παλιοί κανόνες κι εκεί δεν πήρα απάντηση. Τώρα βλέπω να επαναλαμβάνεται αυτό. Γιατί;
     
  3. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    αναφέρεσαι σε προσχήματα και πρωτόκολλα γνωριμίας που δεν κρατούνται από τους υ στο αρχικό σου θέμα και σε ρωτώ ποια είναι αυτά τα προσχήματα και πρωτόκολλα που θεωρείς ότι δεν κρατούνται από το υ και απαντάς ότι είναι εκτός θέματος!!
     
  4. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    α γεια σου ! ο καθενας (καθεμια) κατα το δοκουν !

    ειμαι της αποψης, οτι το "πεσε στα τεσσερα" με το καλημερα σας ειναι εντελως λαθος,
    οπως επισης και το "εντελως χυμα στο κυμα" το ιδιο, για τους ακριβως αντιθετους λογους

    Απο τεχνικης αποψης, ολες οι σχεσεις ξεκινουν απο βανιλια.
     
  5. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Κοίτα δεν μπορώ να απαντήσω για λογαριασμό άλλων!
    Τώρα για τα βασικά που αναφέρουμε επειδή έχω ακούσει πάρα πολλές απόψεις και δεν θέλω να κάνω κριτική σε κανένα για το τι πιστεύει γιατί θα μπλέξουμε σε ατέρμονες συζητήσεις θα προτιμούσα από μέρους μου τουλάχιστον να μην το συνεχίσω άλλο.
     
  6. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Δεκτό και το καταλαβαίνω από το μέρος σου, το θέμα είναι ότι το ζητώ από το μέλος που έθεσε το θέμα για να μπορέσω να καταλάβω για τι πράγμα ακριβώς συζητάμε, νομίζω ότι να επεξηγήσει ο νηματοθέτης τι θέλει να πει είναι τουλάχιστον δίκαιο για το καλό της συζήτησης.
     
  7. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    ναι, γιατι ετσι "φουσκωνουν" τα θεματα και καταντουν ανιαρα !

    η ερωτηση ειναι απλη ! Οριστε η κατασταση, ΤΙ θα κανατε !
     
  8. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    ειναι εκτος θεματος @guruni

    γιατι δεν με ρωτας τι ειναι "γιαλατζι Κ" ?
    θα σε παραπεμψω σε 5.122 θεματα που αναλυεται μεχρι αηδιας

    Μεινετε στο θεμα !
     
  9. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Να μην είστε πιεστικοί
    Μην εξαναγκάζετε τους υπό/Κ
    Μην πιέζετε για την προσοχή κάποιου/ας εφόσον δεν το θέλει

    Οι BDSM σχέσεις λοιπόν διέπονται κατ' αρχάς από τα γενικά πρωτόκολλα, τα οποία καθιστούν εφικτή την επικοινωνία. Το D/s ειναι γεμάτο κανόνες.
    Σε πιο πλανήτη ζείτε.;


    P.s: Μην τρομάζετε τις/ους βανίλιες : ))   
     
  10. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    καλα, ΤΙ σχεση εχει τωρα αυτο ????

    Το λεω στο θεμα ! ΕΡΧΕΤΑΙ και σου ΠΡΟΣΦΕΡΕΤΑΙ σαν υ ή σκλαβος/α

    ΠΟΥ κολλαει το "μην ειστε πιεστικοι, μην πιεζετε την προσοχη... εφοσον δεν το θελει " ????
     
  11. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    σε ρωτάω πολύ απλά ποια είναι τα προσχήματα και τα πρωτόκολλα των πρώτων επαφών όπως εσύ εισάγεις στο αρχικό σου νήμα και απαντάς ότι είναι εκτός θέματος!! Ότι 'να ναι!!

    Υ.Γ.Για την ιστορία πάντως η κατανομή Gauss αναφέρεται σε ποσοτικές συνεχείς μεταβλητές και όχι ποσοτικές διακριτές σαν αυτές που θα μπορούσε να είχε το υπόθετικό δείγμα. Μην αναλύσω τώρα ότι τα ποσοστά που αναφέρθηκαν θα μπορούσαν να ισχύουν μόνο σε ισοπίθανα ενδεχόμενα γιατί θα το χέσω παραπάνω και η κοπρολαγνία δεν είναι στα φετίχ μου. Όταν φέρνουμε την επιστήμη στον γραπτό λόγο για να δώσουμε κύρος, καλό είναι να γνωρίζουμε έστω τα βασικά. Αυτά τα μαθαίνουν οι μαθητές γ' λυκείου στα μαθηματικά γενικής παιδείας, μη νομίζει κανείς ότι σου κάνω και τον έξυπνο. Είμαι  
     
    Last edited: 10 Σεπτεμβρίου 2015
  12. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Να ρωτήσω την στιγμή που θες να πάρεις την απόφαση είστε σε ραντεβού? Η μιλάς για τσατ ?