Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μετά τους γιαλατζί Κ έχουμε και τα δήθεν υ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Jack Wolfskin, στις 10 Σεπτεμβρίου 2015.

  1. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    To BDSM είναι γεμάτος κανόνες , ξεκίνα απο κει & τα λέμε.
     
  2. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    κανω χαζι τις απαντησεις σου, γιατι βλεπω ξεκαθαρα οτι θες να τρολαρεις.

    Σαν τρολ ομως, σου βγαζω το καπελο ! Εισαι φανταστικος !!!!
     
  3. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Παρόλ΄ αυτά το να κάνεις όμορφες σχέσεις με άλλους ανθρώπους, όμορφες και για τους δύο, δεν είναι απαραίτητο να γνωρίζεις μαθηματικά. Σωστή ανατροφή και κοινωνικές αξίες αρκούν και με το παραπάνω και ας είσαι και αγράμματος.
     
  4. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Σε κάτι που είπε το guruni απάντησα.
     
  5. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Συμφωνώ, δεν ισχυρίστηκε κανείς ότι πρέπει να ξέρεις μαθηματικά ή οτιδήποτε αλλά να μπορείς να αποδίδεις τον σεβασμό όπως αρμόζει.
     
  6. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

  7. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Ώρες-ώρες κι εγώ, νομίζω και όλοι μας, βρισκόμαστε μπροστά σε κάτι που δεν ξέρουμε πώς να το αντιμετωπίσουμε. Και πολύ φυσιολογικά ψάχνουμε απαντήσεις. Αυτό που γράφει ο "Δημήτρης Άλφα" μέσες-άκρες το έχω αντιμετωπίσει κι εγώ σαν δίλημμα ουκ ολίγες φορές και τελικά έκανα όπως μου ήρθε επειδή τελικά δεν μπορούσα να αποφασίσω κάτι με όλη μου την καρδιά ούτε βρέθηκε κανείς να μου πει κάτι που να πω: "οκ, αυτό είναι!".

    Οι ανθρώπινες σχέσεις είναι Χάος. Υπέροχο Χάος φυσικά.
     
  8. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Άσχετο τα γράψω όπως τα σκέφτομαι. ..
    1ο κάθεστε στο μπαρ και πίνεις το ποτάκι σου με μια ταμπέλα στο κεφαλι η μπλούζα που γράφει είμαι μάστερ , Κ , κτλ και σε πλησιάζουν οι υ εκεί κάνεις μια από τις παραπάνω απαντησεις

    2ο σε πλησιάζει κάποια υ στο τσατ αν δεις ότι στις 10 πρώτες κουβέντες δεν σου κάνει την σταματάς και την λες στο καλό ... Στις 10 πρώτες κουβεντες δεν νομίζω να πρόλαβες να δεις κωλο

    3ο αν στις 10 πρώτες κουβεντες διαπίστωσες τα παραπάνω αλλά ...συνέχιζεις είδες κωλο ...συνέχιζεις και βγήκες ραντεβού και αναρωτιέστε την γαμας η δεν την γαμας ....

    Τότε ναι την γαμας γιατί και εσύ είσαι γιαλατζι Κ
     
    Last edited: 10 Σεπτεμβρίου 2015
  9. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Εκ των υστέρων απολογισμός:

    Τις μισές φορές θα φερόμουν διαφορετικά  shifty , δηλαδή είχα κάνει μαλακία,

    και τις άλλες μισές θα φερόμουν πάλι το ίδιο  rolleyes .

    Άντε να βγάλεις μετά άκρη ή κοινή συνισταμένη συμπεριφοράς...
     
  10. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Υπάρχει βέβαια και η άλλη εκδοχή, σε δεύτερο χρόνο:

    Καλή φώτο και μεγάλη πίκρα εσωτερικά.

     
     
  11. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    "Ξενέρωμα" κοινώς στο τέλος.
     
  12. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Τι αναλυετε παλι εδω περα;