Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μετά τους γιαλατζί Κ έχουμε και τα δήθεν υ

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος Jack Wolfskin, στις 10 Σεπτεμβρίου 2015.

  1. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    το "πως γαμαμε ενα θεμα"
     
  2. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Δςν γαμαμε το θεμα αλλα ο σοβαρός Κ και όχι ο γιαλατζι δεν θα φτάσει ποτέ στο σημείο να δει κωλο μιας τέτοιας υ και να μπει στο δίλημμα που ρώτησες .. θα την είχε στείλει προ πολλού
     
  3. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Νομιζω το σηκωνει πολυ αυτο το συγκεκριμενο νημα.

    @Δημήτρης Άλφα εισαι μεγαλο παιδι, δεν νομιζω οτι χρειαζεσαι συμβουλες απο τους υπολοιπους για να παρεις καποιες αποφασεις. Καλη σας συνεχεια
     
  4. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    κατα την κοσμοαντιληψη σου δηλαδη, οποιος /α σηκωνει ενα θεμα για συζητηση, ζηταει συμβουλες...

    Και εσυ δηλαδη τι κανεις εδω μεσα ? Δινεις συμβουλες ?
     
  5. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    Είσαι εκτός θέματος @Δημήτρης Άλφα  
     
  6. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    οχι, εσυ εισαι εκτος τοπου και χρονου  
     
  7. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Οι ερωτήσεις παραμένουν:
    1. ποια είναι τα βασικά προσχήματα και πρωτόκολλα των πρώτων κουβεντών στο bdsm;
    2. Έχει δικαίωμα το Κ να κάνει παρατηρήσεις στο υ;
    3. Συνδετικά με το (2) το υ έχει δικαίωμα να δεχθεί ή ν' απορρίψει τις παρατηρήσεις αυτές;
    4. Πότε συμβαίνουν αυτά που αναφέρει ο νηματοθέτης, πριν ή μετά της οπτικής επαφής;

    Ξεκάθαρα ερωτήματα που πηγάζουν μέσα από το νήμα που έχει θέσει ο νηματοθέτης, τώρα αν μπορεί ν' απαντήσει είναι δικό του θέμα.
     
  8. thanasis

    thanasis Contributor

    Θα ηθελα κι εγω να ρωτησω: ήντα θα πει "προσφερεται ως υ";
     
  9. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    Απαντωντας στις ερωτησεςι σας,

    δεν ειπα πουθενα οτι αναφερομαι σε συγκεκριμενο γεγονος, αρα δεν υπαρχει συγκεριμενη... στοιχομυθια.

    ειπα, ερχεται και προσφερεται σαν υ (ή σκλαβος/α), που σημαινει, οτι η επαφη ήρθε, δεν την επιζητησατε. Η παρεμβαση της @Madeleine Rk ήταν εντελως εξω απο αυτο το θεμα.

    μετα, στην επαφη, διαπιστωνετε οτι ουτε ξερει ουτε θελει να μαθει καποια θεματα του προτοκολου, που σημαινει "χυμα στο κυμα"
    Το τι θεωρω εγω σωστο ή οχι, το ερωτημα του @guruni δηλαδη, ειναι εκτος του παροντος θεματος

    Τα αν ειμαι εγω καλος, κακος ή ασχημος Κ, αυτο εξαρταται απο ποιον ή ποιαν θα ρωτησετε.

    Το ερωτημα μου αφορα, τι θα κανατε εσεις αν σας τυχαινε αυτο. Ειναι θεμα συζητησης και οχι ξερολισμου ή τρολαριας.

    Εγω προσωπικα, σε καποιος περιπτωσεις που ετυχαν μερη ή πολλα απο αυτα, είτε στην εξω είτε στην διαδικτυακη επαφη,
    ημουν πιο πολυ του "δειξ της να μαθει" απ οσο θα επρεπε και χρειαζοταν, στην τελικη.

    Νομιζω οτι τα εξηγησα ολα. Αν θελετε να το μπαζωσετε σαν θεμα, ελευθερα. Μπαζωθητω ! Υλικο υπαρχει.
     
  10. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    1. Στοιχειωδης ευγενεια και απο τις 2 μεριες. Οχι ηλιθιες ερωτησεις τυπου, τι νουμερο σουτιεν φορας απο το Κ, οχι μαγκιες απο το υ
    2,3 Καλοπροαιρετες "παρατηρησεις" ναι, το αν θα τις αποδεχτει ή οχι το υ ειναι δικαιωμα του.
    4. Μεχρι να αποφασιστει εαν θα καταληξει σε σχεση ή οχι, ολα ειναι στον αερα.

    Τραμπουκισμοι τυπου εγω ειμαι ο Κ, σκασε, μιλα μου στον πληθυντικο αλλιως παρε δρομο κτλ ειναι για τον καδο.

    Η ζωη συνεχιζεται.....
     
  11. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    @Δημήτρης Άλφα

    Δώσε τις απαντήσεις, - που θες - να εισακουστούν στις απανταχού κορασίδες, θα ήθελα να συμμετάσχω, αλλά με γείωσες, keep going.
     
  12. Jack Wolfskin

    Jack Wolfskin the big bad Wolf

    δεν θελω ! τοσο απλο.