Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μεταμεσονύχτιες εξομολογήσεις

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος herculess, στις 17 Σεπτεμβρίου 2024 at 22:22.

  1. herculess

    herculess Regular Member

    Ηταν ηρεμη η θαλασσα και την ταραξες …Δεν μου αρεσουν οι εξαρτησεις…. Από την άλλη εισαι προστατευτικός ….νιωθω ομορφα….. δεν μπορω να περιγραψω το συναισθημα…..Μου αρεσει που με φροντιζεις….. νιωθω πολύ όμορφα….Βεβαια δεν εχεις ριξει όλες τις αμυνες μου

    Πώς να σου περιγραψω πως αισθάνομαι…..σαν ένα πληγωμενο πουλί….μάλλον ένα ταλαιπωρημενο πουλί…..κατακοπο πουλί και αισθανομαι τη φροντίδα σου την πραότητα σου…..γενικά το αισθάνομαι όλο αυτό …..το νιώθω και νιωθω όμορφα γι αυτό….πολύ όμορφα

    Χαμογελάω τώρα…..πονηρά…..Δεν μου αρεσει που αποσκοπείς να εξαρτώμαι από σενα….το εχεις βάλει σκοπό

    Κάθε μερα που περναει αισθανομαι ότι με καταλαβαίνεις όλο και περισσότερο…ακόμη και από άτομα που γνωρίζω χρόνια.Ειναι πολύ ιδιαίτερη η σχέση μας και η επικοινωνία μας

    Με κάνεις και ανατριχιάζω…..Αυτή η κατασταση και με φοβιζει αλλά και με χαροποιεί….με εξιτάρει…..Μου αρέσει που το απολαμβάνω και το ζω όλο αυτό

    Από την άλλη δεν θελω ο συντροφος μου να με ξέρει 100%,Είναι μια αυτοαμυνα που βοηθάει……Γενικά είμαι λίγο επιφυλακτική Μου αρεσει που δεν το εχεις πάρει επανω σου….που δεν κάνεις υποδείξεις

    Οσον αφορά το βδσμ δεν ξερω εάν ήταν μια εφήμερα αναγκη…..Δεν ξερω εάν θα θέλω να με χτυπάς για πάντα…..Ειμαι λίγο των άκρων….Απο την άλλη ξέρω ότι σου δίνω αφορμές….. πολλές αφορμές

    Εχω τους προβληματισμούς μου απέναντι σ αυτό που θέλεις…..Υπάρχουν καποιες στιγμές που δεν θέλω να με χτυπήσεις…..Μπορεί βέβαια αύριο που θα έρθω σπίτι σου να έχω μια διαφορετική διαθεση……Να σου φερω αυριο τριγωνα Πανοράματος? Τα ειδα σημερα στο σουπερ μαρκετ.Πηρα ένα και μου άρεσε…..Μηπως να σταματήσω στον Ελενιδη που ξερω ότι σου αρεσουν…..Μη γελας ξερω τι θα γινει….θα με πασαλειψεις….μεσα στα σιροπια θα είμαστε….Δεν θα ξεκολανε μετα….Ειναι αυτό που λένε μελι…..θα σταζουν τα μέλια

    ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ
     
  2. herculess

    herculess Regular Member

    Φωναζα πολύ εχθες ? Λες να μας ακουσαν στον κάτω όροφο? Δεν είναι κατι που το ελεγχω….Την επόμενη φορά να μου κλείσεις το στόμα…Νιωθω μια ευφορία τώρα που μιλάμε…Ισως χρειαστώ καποια επαναληπτικα μαθηματα αυριο…εντατικά…Νιωθω απελευθερωμενη μαζι σου …Μαθαίνω πολλα κυριως για τον εαυτο μου όπως τι μου αρεσει να απολαμβανω το τωρα

    Ειπα για σένα στην κολλητη μου…..με ρωτησε εάν ταιριάζουμε…. Δεν ήθελα να πω περισσοτερα γιατι θα με ρωτήσει λεπτομέρειες…..βεβαια ειδε το πονηρό χαμόγελό μου

    Την ρωτησα τι κανατε εχθες με τον Γιωργο.Πηγα σπιτι του ….. καναμε αυτό ….κάναμε εκεινο….τη σταση αυτή……την στάση την άλλη…..ραπορτο κανονικο.Είναι λίγο αδιακριτη όσον αφορα τις ιδιαιτερες στιγμές της… Βγηκαμε για καφέ μαζί με τον Γιωργο τις προάλλες και ηξερα πόσα εκατοστά τον είχε.Εγω πχ τετοιες πληροφορίες δεν τις μοιραζομαι

    Δεν ηθελα πχ να της πω ακομη ότι καποιες φορές ειμαι σε εκσταση όταν μου κανεις αυτά που μου κάνεις…..Δεν εχω συναισθηση εκεινη την στιγμή….αφηνομαι….. Δεν με αφησες να κοιμηθω ούτε 10 λεπτα τις προάλλες……καποια στιγμη σου γυρισα την πλάτη…..αλλα εσυ αχόρταγος…..ωραιο το φιλί σου με το τριγωνο Ελενιδη στο στομα μου……η κρεμα πχ στην μυτη σου….χαμογελάω πονηρα αυτή τη στιγμή….. Μου αρεσει που με εχεις βοηθησει να απεγκλωβιστω από κάποιες καταστασεις .Μου αρεσει γενικα να με καθοδηγουν και εισαι αρκετα ευρηματικός και ευφευρετικός .

    Σε παρακαλώ μην ξαναπαρεις προφιτερόλ από τον Ελενιδη ….Ειχα ένα πονοκεφαλο εχθες….. και εφαγα ότι γλυκό είχα στο σπίτι.Εβαλα 2 κιλά

    (Θελεις να κάνουμε μια βιντεοκληση? Τι φοράς αυτή τη στιγμή ?) Όχι πάλι.Εχθες τελειωσαμε στις 4 το πρωί…κι επρεπε στις 7 να είμαι στο γραφείο ….Δεν πιστευω να με ξενυχτήσεις πάλι σήμερα....
     
    Last edited: 18 Σεπτεμβρίου 2024 at 02:29
  3. herculess

    herculess Regular Member

    ΜΕ ΞΥΠΝΗΣΑΤΕ ΚΥΡΙΕ ΜΕ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΣΑΣ

    Κι εβλεπα ένα όνειρο….Στο όνειρό μου κυριε είμασταν αγκαλιά και ήμουν ευτυχισμένη….Με κρατούσατε σφιχτά.... και φοβόσασταν μηπως βγάλω τις χειροπέδες .... Στα μάτια σας υπήρχε μόνο μια γυναίκα κι αυτή ήμουν εγώ. Παρομοίως στην καρδιά μουυ υπήρχε μόνο ένας άντρας κι αυτός ήταν ο Κυριος μου.

    Στο όνειρό μου Κυριε, κούρνιαζα στην αγκαλιά σας….αφηνόμουν στα χέρια σας κι ένιωθα μ ο ν α δ ι κ ή. Τι υπεροχη αισθηση.... Με κοιτούσατε στα μάτια και ξεχνούσα τα πάντα. Σας άγγιζα και τα κορμιά μας έπαιρναν φωτιά.

    Στο όνειρό μου Κυριε, δε σταματούσατε ποτέ να μου λετε πόσο με ποθείτε Κι εγω αντιστοιχα σας θαύμαζα….. σας λατρευα ….σας μυριζα Στο όνειρό μoυ δεν υπηρχε καμιά αμφιβολία,καμία αμυνα κανένα “γιατί” ή “ίσως”. Δεν υπήρχε πχ τίποτα που να με τρομάζει….τιποτα μα τίποτα που να σκιάζει τον ποθο μου για Εσας

    Και ήταν το πιο όμορφο όνειρο που έζησα…..ονειρα…προσδοκίες,,,, και ηθελα πολύ να μην ξυπνήσω.Και τότε ο ηχος του κινητού…..το πρωινό μηνυμα σας

    Σκεφτομαι να σας φερω και ένα ενεργειακό ποτό αυριο …..να σας προσφερω ολα εκεινα τα δυναμωτικα υγρα για να ανταποκριθειτε στις εκφυλες απαιτησεις μου