Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μετανάστες άνοιξαν οίκο ανοχής για γυναίκες!

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 22 Μαϊου 2011.

  1. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Μετανάστες άνοιξαν οίκο ανοχής για γυναίκες!

    λοιπον επειδη θεωρω οτι εχουμε ξεφυγει απο το θεμα ζητω συγγνωμη απο τον νηματοθετη αλλα θελω να μου επιτρεψει (κατοπιν εορτης...) να απαντησω.

    Εκει που ημουν οι γυναικες παραδοσιακα δεν εργαζονται σε "κατωτερα" επαγγελματα , οι ανδρες πηγαινουν υπηρετες , αλλα γενικα κανουν κουμαντο οι γυναικες σπιτια , αν αυτο ειναι μητριαρχια που κατι τετοιο διαφαινεται τοτε μπορουμε να μιλησουμε για μητριαρχικη κοινωνια.

    οσο για το δευτερο που λες , ναι ενιωθα ηδονη να πεταω το βρακι μου και να μου το πλενει και να το σιδερωνει ο ανδρας υπηρετης ή να γυριζω γυμνη στο σπιτι κι αυτος να μην τολμαει να σηκωσει τα ματια του επανω μου και να τσακιζεται να εκτελεσει ο,τι του ζητουσα, κι οχι μονο εγω αλλα και η τριχρονη πτι μανταμ .
    ηταν ομως πληρωμενη εργασια για εκεινους κι εγω τους σεβομουν ως εργοδοτις.

    Υ.Γ. Περη ελπιζω να ανταποκριθεις στη συγγνωμη μου  
     
  2. Alexkat

    Alexkat Contributor

    Απάντηση: Μετανάστες άνοιξαν οίκο ανοχής για γυναίκες!



    Όσο για το δεύτερο.................σε ζηλεύω.........
    Άν ήμουν εγώ στη θέση σου θα προσπαθούσα να βρώ τον τρόπο να πάω και παραπέρα...................
    γιατί έχω......."τον διάολο μέσα μου"...........................................


    Φίλτατε Master Perris συγνώμη και από εμένα άν ξεφύγαμε λιγουλάκι από το θέμα.
     
  3. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Απάντηση: Μετανάστες άνοιξαν οίκο ανοχής για γυναίκες!

    δεν καταλαβαινω τι το νεο εχει αυτη η ειδηση .... εδω και χρονια οι Αλβανοι στην Μυτιληνη τουλαχιστο απο οσο ξερω .. εργαζονται και ως δονητες εναντι αμοιβης ....
    ουτε και το βλεπω σαν καταντια ... εκτος απο την περιπτωση που εχει γινει τετοια η οψη της που ο καημενος συζυγος αναγκαζεται να πληρωσει καποιον φουκαρα για να τον βγαλει απο την υποχρεωση των συζυγικων του καθηκοντων ...
     
  4. Alexkat

    Alexkat Contributor

    Απάντηση: Μετανάστες άνοιξαν οίκο ανοχής για γυναίκες!



    Προφανώς οι εργαζόμενοι Αλβανοί δονητές της Μυτιλήνης δεν θα δουλεύουν σε δικό τους ή ενοικιαζόμενο "οίκο". Μάλλον θα πρόκειται για call boys.... 
     
    Last edited: 31 Μαϊου 2011
  5. Kaveiros

    Kaveiros Regular Member

    Απάντηση: Μετανάστες άνοιξαν οίκο ανοχής για γυναίκες!

    Καλες δουλειες να'χουν τα παιδια!
     
  6. Vanda

    Vanda Regular Member

    Αξιοι άξιοι!! Μακρια μου πεφτει γμτ
     
  7. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Μετανάστες άνοιξαν οίκο ανοχής για γυναίκες!


    Αγαπητή μου thaleia, δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα εκφράσου όπως θέλεις.

    Υγ. Ετσι ε; Στην Αφρική Κυρία με υπηρέτες, και στην Ελλάδα μέχρι πρότινος
    σκλάβα σε Αφέντη! 
     
  8. Απάντηση: Μετανάστες άνοιξαν οίκο ανοχής για γυναίκες!


    Μηπως εκεινες διωχνουν τους ανδρες και τελικα καταληγουν με Σομαλους;