Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Με αφορμή μία συζήτηση στο γραφείο

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Elvira, στις 21 Νοεμβρίου 2009.

  1. xristos27

    xristos27 New Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Με αφορμή μία συζήτηση στο γραφείο

    Καλησπέρα ζουζου.

    Νομίζω έχεις παρεξηγήσει το "απλό" σεξ. Εμένα μου έχει τύχει να ουρλιάζει με τα ποιό "απλά" πράγματα και το "ψαγμένο" ρεπερτόριο να είναι μούφα και μου έχει τύχει και το ανάποδο (αυτό που περιγράφεις δηλαδή). Το θέμα είναι πως την βρίσκει ο καθένας στην εκάστοτε φάση της ζωής του πιστεύω.

    Για μένα το κύριο νόημα του αρχικού post της Elvira είναι το πόσο έχουμε απομακρυνθεί (ορισμένοι τουλάχιστον) από το μέσο όρο στο πως εκφράζουμε κάποια πράγματα. Σίγουρα οι συνάδερφοι της ξίνισαν όταν άκουσαν για μαστιγώματα αλλά για άλλους δεν είναι καθόλου αυτονόητη η "γυναίκα σκλάβα στην κουζίνα" που είναι μια πολύ ποιό εξουσιαστική ένοια αλλά ταυτόχρονα αποδεκτή από τον πολύ κόσμο.
     
  2. Elvira

    Elvira Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Με αφορμή μία συζήτηση στο γραφείο


    Χαίρομαι που κάποιος κατάλαβε τι εννοούσα....
     
  3. zoyzoy_

    zoyzoy_ Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Με αφορμή μία συζήτηση στο γραφείο

    Καλησπέρα και σε σένα,

    Δεν έχει να κανει με απλό σεξ που στη τελική τι ειναι το απλό σεξ!!!.....
    Είτε με απλά ή ψαγμένα πράγματα το ζητούμενο είναι να εκφραζόμαστε με πάθος και αλήθεια,για αυτό και το αποτέλεσμα διαφέρει σε κάθε περιπτωση.
    σε αυτά που γράφεις λοιπόν τώρα δεν βλέπω να διαφωνούμε κάπου