Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Με ποια-ον επωνυμη-ο θα εξαντλουσατε ολο τον κακο σαδισμο σας?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος Mirella_trans_Domme, στις 3 Οκτωβρίου 2008.

  1. Kaveiros

    Kaveiros Regular Member

    Απάντηση: Με ποια-ον επωνυμη-ο θα εξαντλουσατε ολο τον κακο σαδισμο σας?

    Επαυξανω, (για να στηριξω και την εγχωρια αγορα,οσο και για να ελαφρυνω το δυσπεπτο κοκτειλ)
    θα προσθεσω και τον Αυτια (την ωρα του τελετουργικου θελω να με ρωταει τι θα πουμε ομως στον
    κακομοιρο συνταξιουχο που μας κοιταει...)
     
  2. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Με τον Λιακοπουλο!
    Θα ηθελα να τον χαστουκισω με μια χειροβομβιδα χωρις περονη!
     
  3. FZTASH

    FZTASH Regular Member

    Κούγιας, Γεωργιάδης, Λιακόπουλος, Καρβέλας θα ήταν τα πρώτα ονόματα στη λίστα μου.
    Αλλά αυτό που θέλω πολύ είναι να κάνω διάφορα πολυυυυυύ άσχημα πράγματα στην Κοντολίζα Ράις.......
     
  4. τασος0

    τασος0 Regular Member

    Απάντηση: Με ποια-ον επωνυμη-ο θα εξαντλουσατε ολο τον κακο σαδισμο σας?

    τον γιωργο αυτια ,αν θεωρειται επωνυμος.γιατι τον κρατανε ακομη δεν μπορω να καταλαβω
     
  5. MasterM

    MasterM New Member

    κατά σειρά προτεραιότητας: Ψωμιάδης, Ρουσσόπουλος
     
  6. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Re: Με ποια-ον επωνυμη-ο θα εξαντλουσατε ολο τον κακο σαδισμο σας?

    μεταφερω αυτο που ειχα γραψει στο νημα με ποιον - ποιαν επωνυμο/η θα κανατε session ,
    απ οτι φαινεται εδω ταιριαζει καλυτερα


    "να βαλω σελα και χαλιναρια στον αλογοσκουφη και να τον μαστιγωνω να τρεχει στους δρομους της αθηνας με τον καραμανλη στην πλατη και να χλιμιτατραει κιολας ."
     
  7. SensualTorturer

    SensualTorturer Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Με ποια-ον επωνυμη-ο θα εξαντλουσατε ολο τον κακο σαδισμο σας?


    Αυτό δεν είναι session με επώνυμο! αυτό λέγεται "σώστε την οικονομία"
     
  8. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Με ποια-ον επωνυμη-ο θα εξαντλουσατε ολο τον κακο σαδισμο σας?

    με αυτην τιν πατσαβουρα τιν αλογοσκφη
     
  9. χμ....έχουμε και λέμε: Μενεγάκη, Αντώναρος, Ρουσόπουλος ( όχι, δεν έχω τίποτε με την ΝΔ), Κίρτσο....

    και η λίστα του Σίντλερ μπορεί να συνεχιστεί πολύ ακόμα, απλά 2-3 έγραψα.... μάλλον κρύβω πολύ σαδισμό μέσα μου τελικά..... 
     
  10. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Υπάρχει και καλός σαδισμός; ποιος είναι ο κακός και ποιος ο καλός;

    Εγώ πάντως, αν μπορούσα, αλλά δεν μπορώ να το κάνω, λόγω στάτους, θα το έκανα με τον Άδωνι Γεωργιάδη, την Κανέλλη, την Μπακογιάννη, τον Κίμωνα Κουλούρη, τον Πρωτόπαπα, τον Παπαθεμελή και την Παπακώστα (ιδίως σε αυτή γιατί έχει έκφυλη φάτσα, εξού και το παρατσούκλι Πιπακώστα).
     
  11. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Με ποια-ον επωνυμη-ο θα εξαντλουσατε ολο τον κακο σαδισμο σας?

    Η Κανέλλη είναι μια χονδρή θεούσα, που θα αρραβωνιαστεί την Παπακώστα (αυτή δεν ήταν αθλήτρια του ύψους; ) - απαντήστε, έχει σημασία για μένα.
     
  12. Captain_Morgan

    Captain_Morgan https://www.youtube.com/watch?v=9wj6BqmyjM4

    Απάντηση: Με ποια-ον επωνυμη-ο θα εξαντλουσατε ολο τον κακο σαδισμο σας?

    Οι περισσότεροι από την "κοινωνικοπολιτικοδημοσιογραφική" κοινότητα όσο ξύλο, φτύσιμο, κατούρημα, χέσιμο ή ότι άλλο και να τους δώσεις θα το χαρούν, ακόμα κι αν τους αφήσεις ημιθανείς. Δεν έχει αξία αν το χαρούνε, οπότε ...