Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Με την δεύτερη ματιά...?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Vishnu, στις 25 Αυγούστου 2008.

  1. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor


    Ντεν καστουκιζω Μπουγκουνα φιλενάντα, μπουφλα ντώσω εσενα!!!!!!!!!!
     
  2. Eri

    Eri

    Μπορει Μπουγκουνα βοητησει φιλεναντα Μιρελλα ντωσει ξυλο extreme32????
     
  3. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Με την δεύτερη ματιά...?

    σε ολους νομηζω εχει σημβη να τους την πεφτη μια κοπελα γεματουλα και να της λενε οχι και μολης αδινατιση να την θελουν και αυτη να μην τουσ καθετε(φυσηκο επακολουθο).και σε μενα το ιδιο.
     
  4. extreme32

    extreme32 Regular Member

    Re: Απάντηση: Με την δεύτερη ματιά...?


    ε ρε γλεντια!!! μια χαρα θα περασω!!!



    εμενα μου την επεσε μια 150 κιλα και δεν της ειπα οχι. και περασαμε θαυμα. και τωρα μετα απο 15 χρονια που αδυνατισε , δεν εχω το τηλεφωνο της. Δεν ξερω αν θα μου πει οχι.
     
  5. thanasis

    thanasis Contributor

    Re: Απάντηση: Με την δεύτερη ματιά...?

    Αν σου την έπεσε, το θαύμα είναι που επιβίωσες to tell the tale.
     
  6. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Τέλω-τέλω, ελα φιλενάντα Μπουγκουνα να ντωσουμε μπουφλες σε κακο παιντί extreme32 και να τον κανουμε bleu noir! 
     
  7. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    Re: Απάντηση: Με την δεύτερη ματιά...?


    Δεν ξέρω αν το εννοείς αυτό εξτρίμ άνθρωπε, αλλά είναι γεγονός πως οι τροφαντούλες είναι όλα τα λεφτά στην σεξουαλική αρένα.. Και να μην ξεχνάμε πως υπάρχουν άνθρωποι που αρέσκονται σε XXL γκόμενες..Κάτι θα ξέρουν παραπάνω! 
     
  8. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Ναι! Το ομολογω! Ιδου το εγκλημα μου!
    Καποτε γνωρισα εναν πολυ ομορφο αντρα που δεν μου αρεσε διοτι του ελειπαν τα 2 μπροστινα δοντια.
    5 μηνες μετα τον ξανασυναντησα και ειχε αποκαταστησει την "βλαβη" στο στομα του.
    ΔΕΝ μου αρεσε ομως και παλι διοτι ελεγε ολο μαλακιες με αποτελεσμα και λογω φουσκων μου, η "βλαβη" να ξαναεπιστρεψει στο στομα του!
     
  9. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    Αυτή τη δεύτερη ματιά.. γιατί τελικώς την "ρίχνουμε";

    Ποιός αλλάζει; Ο άλλος ή εμείς;



    "Χρώμα δεν αλλάζουνε τα μάτια..μόνο τρόπο να κοιτάνε"


     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  10. "Πιστεύεις στον έρωτα με την πρώτη ματιά ή πρέπει να ξαναπεράσω;"


    Νομίζω ότι ρίχνουμε τη δεύτερη ματιά για να μην χτυπάμε το καφάλι μας μετά...
     
  11. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Πιστευω πως δεν αρκουν ουτε μια,ουτε δυο αλλα ουτε και δεκα ματιες.Ο Ερωτας ειναι κατι που προκυπτει με την παροδο του χρονου.. 
     
  12. erma

    erma Regular Member

    Απάντηση: Με την δεύτερη ματιά...?

    Ποτέ μέχρι τώρα δεν υπήρχε δεύτερη ματιά.
    Μένω πάντα στο αρχικό κλικ που μου κάνει ο άλλος, και όσες φορές έχει συμβεί, δεν έχω πέσει ποτέ έξω, μέχρι τώρα.
    Ακόμα και όταν απόρριψα κάποιον, για διάφορους λόγους, και έτυχε να τον ξανασυναντήσω στο διάβα μου, δεν άλλαξε η αρχική μου γνώμη για αυτόν.
    Δίνω τεράστια σημασία στην πρώτη ματιά. Σχεδόν καθορίζει τα συναισθήματά μου προς τον άλλον.