Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μηπως κανω λαθος

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος Masterjim, στις 2 Ιουνίου 2007.

  1. Dome of Affection

    Dome of Affection Contributor

    Θα συμφωνήσω.
    Σημασία έχει όχι τόσο το κατά πόσο λαμθασμένη ή σψστή μπορεί να θεωρηθεί η τακτική σου.Σημασία έχει να αισθάνεσαι άνετα με τις επιλογές σου και να μπορείς να ισχυριστείς ότι αυτές σε εκφράζουν.
    Το κατά πόσο αυτές είναι επιτυχείς ή όχι κρίνεται πάντα βέβαια εκ του αποτελέσματος.
    Προσωπικά όμως μου αρέσει να δίνω το βάρος στη διαδικασία κι όχι το αποτέλεσμα.
    Αν είναι να γίνει κάτι φρόντισε να γίνει με τους δικούς σου όρους , αλλιώς δε θα 'χει νόημα.
     
  2. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    προσωπικα φιλε μου πιστευω πως πρεπει να κανεις οτι γουσταρεις!αν μπεις στην διαδικασια να σκεφτεσαι ποσες φορες πρεπει να βγειτε το εχεις χασει το παιχνιδι!δεν υπαρχει νουμερο!ειναι βρε παιδι μου και αυτες οι γυναικες τοσο απροβλεπτες!ορμας εισαι μαλ.. δεν ορμας παλι εισαι!τελικα το σιμπερασμα ειναι θελεις να εισαι μαλ... με την απορια στο τελος η οχι χεχεχε!
     
  3. Mesodo

    Mesodo Regular Member

    χημεια λεγεται αυτο BadHabits. με μερικους ανθρωπους μας βγαινει απο την πρωτη στιγμη και πλακωνομαστε στο ξυλο και στο σεξ και με μερικους μας βγαινει πιο σταδιακα ... εαν λοιπον οι χημεια δεν ταιριαξει

    μπορει
    α) να την αρχισεις στα χαστουκια και να σου πει κατω τα χερια ρε μαλακα
    β) να την πας για παγωτο και να σκεφτει οτι τι κριμα που δεν μου το βαζει στον κωλο

    τι να κανουμε ειναι ενα ρισκο που υπαρχει κι εαν ο masterjim πιστευει οτι θελει χρονο, ε τοτε καλως κανει. Σιγουρα καποια μπορει να θελει τον καφε σε κλισμα με το καλημερα, αλλα προφανως αυτη δεν ειναι για τον Masterjim
     
  4. Την απάντηση στο ερώτημα - και σχετικά στο κάθε παρόμοιο ερώτημα - τελικά μόνο ο εαυτός σου μπορεί να στην δώσει.

    κατά την άποψή μου με μια πρωτάρα χρειάζονται μικρά βήματα (ανάλογα και το άτομο βέβαια)
     
    Last edited by a moderator: 11 Ιουνίου 2007
  5. KAIseR

    KAIseR Regular Member

    Απάντηση: Μηπως κανω λαθος

    ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΟ ΕΚΑΝΕΣ ΑΝ ΜΕΤΑΝΙΩΝΕ ΘΑΤΑΝ ΓΕΝΙΑ ΑΣΚΗΜΟ

    Όχι κεφαλαία.
     
    Last edited by a moderator: 18 Ιουνίου 2007