Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μια Αφέντρα προτιμάει τι μακροχρόνια "χρήση" του ιδιου σκλάβου ή τη συχνή εναλλαγή?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος readytoobey, στις 27 Φεβρουαρίου 2009.

  1. whipmarks

    whipmarks Regular Member

    Re: Μια Αφέντρα προτιμάει τι μακροχρόνια "χρήση" του ιδιου σκλάβου ή τη συχνή εναλλαγ

    Αν ο Κυριαρχος/η δεν εχει συνειδητοποιησει οτι ειναι ΘΕΟΣ Παντοδυναμος Παντοκρατωρας,και εχει γνωση απο Μαυρη Μαγεια, να αλλαξει status αα νεε και χωρα. 
     
  2. JokerGemini

    JokerGemini Regular Member

    Re: Μια Αφέντρα προτιμάει τι μακροχρόνια "χρήση" του ιδιου σκλάβου ή τη συχνή εναλλαγ

    Θα συμφωνησω μαζι σου απολυτα.
    Να σου θυμισω ομως,να μη χρησιμοποιεις το ονομα μου επι ματαιω.
    Δημοσιως να με αποκαλεις ΜΟΝΟ Μaster και να μην ξεχνας ΠΟΤΕ,οτι...σκλαβος που κουτσαινει παει για ευθανασια........
     
  3. gallant

    gallant Regular Member

    Re: Μια Αφέντρα προτιμάει τι μακροχρόνια "χρήση" του ιδιου σκλάβου ή τη συχνή εναλλαγ

    Εγώ να συμφωνήσω ότι ο σκλάβος είναι αναλώσημος άντε και με ημερομηνία λήξεως (καλό αυτό... ποιός το σκέφτηκε , το αντίθετο ισχύει; Μην ξεχνάμε ότι όοοοολοι είμαστε αναλώσημοι και μάλιστα όσο δεν πάει άλλο και όποιος νομίζει το αντίθετο τον έχουν μάλλον ενημερώσει λάνθασμένα.
    Μια αφέντρα μπορεί να προτιμά ότι θέλει, το θέμα είνα να της κάτσει.
     
  4. Y13

    Y13 Regular Member

    Re: Μια Αφέντρα προτιμάει τι μακροχρόνια "χρήση" του ιδιου σκλάβου ή τη συχνή εναλλαγ

    Και λεω εγω τωρα.........................Υπαρχουν αφεντρες ? ε ? ας απαντησουν με PM και θα σεβαστω τις απαιτησεις τους. 
     
  5. Avalonia

    Avalonia Regular Member

    Re: Μια Αφέντρα προτιμάει τι μακροχρόνια "χρήση" του ιδιου σκλάβου ή τη συχνή εναλλαγ

    Προσωπικά προτιμώ να τους παίρνω φρέσκους. Κυρίως στη Λαϊκή, διότι έτσι είναι πιο πιθανό να έρχονται κατευθείαν από τον παραγωγό. Έτσι αυξάνω τις πιθανότητες να μην είναι γενετικά τροποποιημένοι και χωρίς χημικά πρόσθετα. Μεγαλύτερη βέβαια προτίμηση έχω σε αυτούς που προέρχονται από βιολογικές καλλιέργειες, αν και τελευταίως υπάρχουν υπόνοιες πως κι αυτούς τους ραντίζουν με χημικά. Μπορεί λοιπόν οι τυποποιημένοι να έχουν μεγαλύτερη διάρκεια συντήρησης και αργότερη ημερομηνία λήξεως, αλλά τίποτα δεν είναι σαν το φρέσκο! Σκέφτομαι δε μήπως αρχίσω να τους καλλιεργώ η ίδια, ώστε να πηγαίνουν από την παραγωγή στην κατανάλωση, αλλά πρέπει πρώτα να λύσω το χωροταξικό θέμα του θερμοκηπίου, διότι από ότι έχω ακούσει έχουν μια ευαισθησία στο κρύο και τα τελευταία χρόνια οι χειμώνες έχουν αγριέψει. Όλες οι συμβουλές από έμπειρους καλλιεργητές ευπρόσδεκτες.

    Κατά τα άλλα θα συμφωνήσω με την αγαπητή Georgia στο post 2.
     
  6. JokerGemini

    JokerGemini Regular Member

    Re: Μια Αφέντρα προτιμάει τι μακροχρόνια "χρήση" του ιδιου σκλάβου ή τη συχνή εναλλαγ

    Κουκλα μου κατσε να δο λιγο κατι χαρτια που μου εστειλε ο λογιστης μου.
    Εκατσε επιδοτηση για καλλιεργεια σκλαβων απο Ε.Ε.
    οσον αφορα τους βιολογικης καλλιεργειας δε συμφερει λογω μεροκαματων.
    Οταν αποσυρεις ομως καποιον και παρεις εναν νεας τεχνολογιας, περνεις εξτρα εξοπλισμο..
    Κατα τα αλλα ισχυει οτι προειπα ..Σκλαβος που κουτσαινει παει για ευθανασια..
    φιλαι
     
  7. johnnieBgood

    johnnieBgood Regular Member

    Re: Μια Αφέντρα προτιμάει τι μακροχρόνια "χρήση" του ιδιου σκλάβου ή τη συχνή εναλλαγ

    Δεν υπάρχουν κανόνες και στερεότυπα. Κάθε μια κάνει αυτό που νομίζει καλύτερο σύμφωνα με τις ανάγκες της και τον χαρακτήρα της. Μπορεί να είναι με έναν μόνιμο, με μόνιμο και μερικούς βοηθητικούς, με πολλούς, με λίγους... Ότι την ευχαριστεί.

    Ούτε ασήμαντοι πρέπει να είμαστε, ούτε και είμαστε. Να το θυμάσαι πάντα αυτό. Η αξία και το ποιόν της Κυρίαρχης φαίνεται πάντοτε από την ποιότητα των υποτακτικών που την ακολουθούν και την υπηρετούν στο δρόμο της ανωτερότητάς Της. Ο υποτακτικός είναι ο καθρέφτης της Κυρίαρχης.



    +1  

    Θα το εκλάβω ως χιούμορ...  



    Άμα περιμένεις να σου απαντήσουν με pm θα σου βγουν τα μάτια & θα γεράσεις πάνω απ' την οθόνη του υπολογιστή σου...  
    Βγες απ το καβούκι σου. Υπάρχουν και παραυπάρχουν...
     
  8. Jomaru

    Jomaru Guest

    Re: Μια Αφέντρα προτιμάει τι μακροχρόνια "χρήση" του ιδιου σκλάβου ή τη συχνή εναλλαγ

    με πολλους ή με εναν το θεμα ειναι η ικανοποιηση οχι η ποσοτητα.
     
  9. readytoobey

    readytoobey New Member

    Re: Μια Αφέντρα προτιμάει τι μακροχρόνια "χρήση" του ιδιου σκλάβου ή τη συχνή εναλλαγ

    Ο υποτακτικός είναι ο καθρέφτης της Κυρίαρχης!!!!!

    πολύ καλό JohnieBgood
     
  10. sklabosgiorgos

    sklabosgiorgos Regular Member

    Απάντηση: Re: Μια Αφέντρα προτιμάει τι μακροχρόνια "χρήση" του ιδιου σκλάβου ή τη συχ

    καπια που δεν σεβεται την προσωπικοτητα του σκλαβου και οσα αυτος τησ προσφερει λεγοντας τον αναλωσημο αντικειμενο μαλλον προσπαθει να γινει αφεντρα δεν νιωθει αφεντρα κατα τη γνωμη μου προσβαλει την εννοια αφεντρα μια τοποθετηση τετοια    
     
  11. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Απάντηση: Re: Μια Αφέντρα προτιμάει τι μακροχρόνια "χρήση" του ιδιου σκλάβου ή τη συχ

    Εγω ειπα τη γνωμη μου,απο κει και περα...το χαος... εγω το εδωσα το παρασημο βλακειας:smoking1:
     
  12. sklabosgiorgos

    sklabosgiorgos Regular Member

    Απάντηση: Μια Αφέντρα προτιμάει τι μακροχρόνια "χρήση" του ιδιου σκλάβου ή τη συχνή ε

      :lol2:κοιτα βασικα δεν ειμαι πολη σκλαβος ισωσ καθολου αλλα επειδη το ονομα αυτο το εχω και αλλου περισσοτερο για πλακα το εβαλα αλλα κατα βαθος ειμαι απολητα στρειτ και μαλλον σαδιστης αρκεταεση παντως μαρεσεις και ,,,,,,,,,,,,,,,,,,γιατι οχι βρε ασε τα παρασημα παρασημα ειμαι εγω μωρο μου σου αξιζω