Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μια Δημόσια Συγνώμη

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος SM_Art_Lady, στις 17 Μαρτίου 2008.

  1. θεόσωστος ο isnogood
     
  2. Guest05

    Guest05 Guest

    Τι! Δηλαδή τώρα δεν υπάρχει περίπτωση να δούμε κανα ξεμάλλιασμα; Τίποτα πάλη στη λάσπη με μπικίνια;
    Αντε από κει. Όταν πάει να γίνει ενδιαφέρον πάτε και το χαλάτε....
    Τι νιανιά φόρουμ είναι αυτό;
     
  3. Maley

    Maley Contributor

    ρε Ευα ποσο σ'αγαπαμε..
     
  4. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

    SM Art Lady αν και είμαι καινούργια και δεν ξέρω που και σε τι αναφέρεσε, ένα έχω να σου πώ. Διαβάζοντας το post σου είπα "Μπράβο της!" Είχες τα αρχίδια να ζητήσεις συγνώμη δημόσια,πράγμα που δεν κάνουν πολλοί/πολλές! Χάρηκα πραγματικά και ας μην σε ξέρω.. Άξια!  
     
  5. Eri

    Eri


    Να βλεπα τη ΣΜ αρτ κ τον Ινκομπλιτ να παλευουν στις λασπες με μπικινια κ τι στον κοσμο.....
     
  6. Archon

    Archon sometimes sickness has fun

    ο λυκος κι αν εγερασε κι ασπρισε το μαλλι Τ/του,
    μητε την γνωμη αλλαξε μητε κι η κεφαλη Τ/του.
     
  7. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

     

    Δεν σε γνωρίζω και κάτι μου λέει ότι δεν με γνωρίζεις ούτε και συ προσωπικά. Άρα η παρουσία σου στον χώρο δεν μου λέει τίποτε.
    Για μένα είσαι ένα ψευδώνυμο ανάμεσα σε άλλα, που σημαίνει ότι και τα λόγια σου έστω και αν αναφέρονται σε μένα, δεν έχουν βαρύτητα και ούτε είναι ιδιαίτερης σημασίας. Γι αυτό επίσης τον λόγο, το ξεκάρφωτο και χωρίς αιτία υπονοούμενο που πέταξες στα καλά καθούμενα και ύστερα από τόσο καιρό που έχει ανέβει το νήμα….πάει … στα σκουπίδια ...

    Αν ήθελες να με εντυπωσιάσεις ή να με προσεγγίσεις ή έστω να μου τραβήξεις την προσοχή για δικού σου ανεξερεύνητους λόγους, μπορούσες να το κάνεις με πιο κομψό τρόπο!

    Αυτό που κατάφερες όμως προς στιγμή, είναι να μου επιβεβαιώσεις την ατολμία και την ανυπαρξία σου.

     
     
    Last edited: 9 Μαρτίου 2009
  8. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Μια Δημόσια Συγνώμη

    Tώρα είδα το νήμα...Εύα...από κοντά ..   :xyxwave:
     
  9. JokerGemini

    JokerGemini Regular Member

    Απο την στιγμη που νοιωθει να πει κατι,να ζητησει κατι,ακομη και αυτην την συγνωμη,εκει που την ζηταει, για μενα λεει πολλα.
    Εκ των οποιων,ενα.
    ΑΡΧΟΝΤΗΣΑ η Αφεντρα
     
  10. γε.....ΟΡΓΙΟΣ

    γε.....ΟΡΓΙΟΣ Regular Member

    δεν γνωρίζω τους λόγους ούτε και άλλωστε με ενδιαφέρουν όταν όμως ένα από τα παλαιότερα μέλη ένα άτομο που τόσο έχει παλέψει για το bdsm στην χώρα μας νοιώθει την ανάγκη να πει αυτά που είπε, τότε νομίζω ότι όλοι σε όσους, αναφέρεται και προφανώς θα ξέρουν αυτοί, οφείλουν να δεχθούν αυτή τη συγνώμη και ναι θέλει όντως πολλά κιλά @@ για να είσαι ένα τέτοιο άτομο και να το κάνεις αυτό. πολλοί θα ταμπουρώνονταν πίσω από την προσφορά τους, την αξία τους, την υστεροφημία τους και θα λέγαν ο γεγονε γέγονε και δατς ολ. Την εκτιμησή μου για άλλη μια φορά Κυρία Εύα. αποδείξατε για μια ακόμη φορά την μεγαλοπρέπειά Σας τόσο σαν Κυρίαρχη όσο και σαν άτομο γενικότερα.
     
  11. phoenixxx

    phoenixxx Regular Member

    Εγώ έχω μερικές ερώτησεις να κάνω, έτσι, μια και γίνεται κουβέντα...

    Ποιός άνθρωπος, έχων σώας τας φρένας, πιστεύει αληθινά μέσα του πως το να κράξει μια γενναία πράξη ουσιαστικής δημόσιας μεταμέλειας, στα ξαφνικά έναν ολόκληρο χρόνο μετά, είναι απόδειξη μαγκιάς και αντριλικιού;

    Υπάρχει άνθρωπος που πιστεύει πως με χαιρέκακες και άδικες πράξεις θα αποδείξει την αξία του στα forum ή σε διάφορες παρέες; Αν ναι αυτός ο άνθρωπος, έχει συναίσθηση πως όλα αυτά τα γράφει δημόσια, πως δεν πρόκειται για μια ιδιωτική συζήτηση και πως φέρει ηθική ευθύνη για αυτά που υπογράφει;

    Μερικές ρητορικές ερωτήσεις ήταν μόνο...
    Δεν περιμένω φυσικά απάντηση.
    Απλά τροφή για σκέψη...
     
  12. Archon

    Archon sometimes sickness has fun

    οποτε να υποθεσω μπηκαν τα πραμματα στη θεση τους......

    δεν το συνεχιζω,
    εχω εμετικες τασεις

    ενας ανυπαρτος