Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μια δική μου συνταγή !

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος zwg, στις 25 Αυγούστου 2008.

  1. blindfold

    blindfold Contributor

    ή να βάλετε το σκλάβο έξω τον χειμώνα να μέινει παγωμένι το καυλί του ... βέβαια το πως θα μέινει σηκωμένο είχα ακούσει μία ιστορία για ακτίνες ποδηλάτου ... εχεχεχεχεχεχε
     
  2. phk`

    phk` New Member

    εγώ να σας πω επειδή μου "έχει τύχει" να μου βάλουν παγάκια εκει πίσω έχω α πώ πως στην αρχή παγώνει η τρυπούλα σου αλλα μιλις μπει μέσα δεν νιώθεις καθόλου κρύο. απλά λιώνει και τρέχει νεράκι απο εκεί. πολύ ωραίο ήτανε. αλλά δεν ξέρω αν θα έκανε καλό για πολύ ώρα
     
  3. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor


    Να και ενα κωλος που εγινε Κασταλία! 
     
  4. Miranda

    Miranda Regular Member

    Ξαφνικα δε ξερω αν μιλαμε για συνταγες φαγητου ή παιχνιδιων:crazy: 

    Δε μου φαινεται καλη ιδεα, καλυτερα πανε με του extreme  που ειναι softer  
     
    Last edited: 6 Σεπτεμβρίου 2008
  5. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Δεν ειναι ασχημη ιδεα, οφειλουμε ομως να λαβουμε υπ' οψιν μας σε ολες τις περιπτωσεις, οτι η διαφορα θερμοκρασιας με ενα αντικειμενο και την εισοδο του στο ορθο, ειναι δυνατον να προκαλεσει αυτο που λεμε "κρυωμα", το οποιο μπορει να συνοδευτει απο διαρροια και εντονο πονο των εντερων.