Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μικρές Αγγελίες

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος Ερατώ, στις 20 Σεπτεμβρίου 2016.

  1. lotus

    lotus Silence

    Κι αυτό παίζεται να ξέρεις...
     
  2. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Τώρα πραγματικά με έπιασε κατάθλιψη!
     
  3. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Η λύση:

     
     
  4. eteros

    eteros Regular Member

    Ζητείται αστυνομικινα για φιλική παρέα και μακρινές βόλτες. Προσφέρω και το αυτοκίνητο για οδήγηση ( ω ναι όταν το δεις θα μου πεις θέλω να το οδηγήσω). Είμαι δεσμευμένος και με ενδιαφέρει μόνο η βόλτα τίποτα άλλο. Πληροφορίες εντός
     
  5. Marqui

    Marqui sitting on a park bench

    Μετά τον θάνατο του Φιλίππου, Δούκα του Εδιμβούργου, μου λείπει ο @halkidikiotis . Θα μονομαχούσε άνετα με τον Μακρόν για τα μάτια της Ελισάβετ.
     
  6. espimain

    espimain Contributor

    Καλόοοοοοοοοοο.  
     
  7. xifomaxos

    xifomaxos Αυτα που εχουν αξία είναι αυτά που δεν φαίνονται

    Ποια θέλει αυτο που νομιζει ότι θελει αλλα δεν ξερει οτι χρειαζεται αυτο που δεν ξερει οτι θελει για να βρει αυτο που δεν θελει...
     
  8. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor

     
     
  9. lotus

    lotus Silence

    Ζευγάρι πετυχημένων όμορφων ιδιόμορφων επιχειρηματιών που βαριούνται εύκολα και δεν θεωρούν ότι έχουν πετύχει αρκετά (κοινώς αναζητούν την κλίση τους στο χώρο του bdsm) ψάχνουν Αφέντρα κατά προτίμηση όχι καμιά ξεπλυμένη ξενέρωτη κολιτσίδα να δώσει χρώμα στη ζωή τους. Της υπόσχονται την πιο ενδιαφέρουσα εμπειρία της ζωής της!!!
    Μόνο σοβαρές προτάσεις
    Υ.Γ. 1. Πέρα από κάτι υπαρξιακές αναζητήσεις που σε στέλνουν από τον Άννα στον Καϊάφα χαίρουν άκρας ψυχικής και σωματικής υγείας
    Υ.Γ. 2. Σκλάβοι μην κάνετε τον κόπο να βρείτε τρύπα να χωρέσετε εκτός αν ενδιαφέρεστε για οικιακές εργασίες και λίγο βρωμόξυλο!!!
    Υ.Γ. 3. Διαθέτουν φως, νερό, θέρμανση!!!
    Υ.Γ. 4 Απαγορεύεται ρητά να βλέπει τηλέοραση
     
  10. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Είναι και αυτό στα καθήκοντα της Αφέντρας που ψάχνει το ζευγάρι;
     
  11. lotus

    lotus Silence

    Σιγά μη δώσει το ζευγάρι γκουρμεδιά στο σκλαβί!!!
    Μη φας έχει γλάρο...
    Να παίζουν κι αυτοί με κάτι  
    Είχε προσωπικό ενδιαφέρον η ερώτηση?
    Βαρέθηκες το σαδισμό? 
     
  12. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Ψάχνουν μαζοχίστρια Αφέντρα που να κάνει οικιακές εργασίες;

    Με έχεις μπερδέψει.