Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μονος-η στο σπιτι.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Mirella_trans_Domme, στις 30 Ιουλίου 2008.

  1. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    Μανικιούρ
    Πεντικιούρ
    Ξετρίχιασμα γενικό
    Κρεμούλες
    Μάσκες
    κ.λ.π. κ.λ.π.


    Επισκέψεις κατ'οίκον κατόπιν ραντεβού! 
     
  2. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Μονος-η στο σπιτι.

     



     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  3. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

    Το χειρότερο πράγμα είναι να είσαι σε πολυμελή οικογένεια και να έχεις μόνο ένα μπάνιο!! 

    Ναι λοιπόν, το πρώτο πράγμα που εκμεταλλεύομαι όταν είμαι home alone είναι η μπανιέρα.. Αφρόλουτρο με τις ώρες.. Σαπίζω μέσα στις σαπουνάδες πίνοντας ποτάκι, καπνίζοντας και απολαμβάνοντας το ότι κανείς δεν θα χτυπήσει την πόρτα για να μου πει Αργείς???????????????

    Τι σπαστικό θεέ μου να σε κόβουν στο καλύτερο!
     
  4. blindfold

    blindfold Contributor

    χμμμ

    θα κατακτούσα το κόσμο (Medievall II,Total War) ,αλλά έκαψα την οθόνη μία μέρα που κοπάνησα το τραπέζι ...
    θα διάβαζα κάποιο περιοδικό από τα ιστορικά που έχω,αλλά τα διάβασα όλα...
    θα σκεφτόμουν Εκείνη ή κάποιο διεστραμενό όργιο και θα αυνανιστώ,αλλά προτιμώ να είμαι με Εκείνη πλέον παρά να Την φαντάζωμε...
    θα μαγειρέψω κάτι ,αλλά κάνω δίαιτα...
    οπότε θα κλείσω την πόρτα με εμένα απ'έξω και θα περπατήσω στη πόλη ..!
     
  5. JohnT4

    JohnT4 Regular Member

    Απάντηση: Μονος-η στο σπιτι.

    Θεέ μου, πόσο μου έχει λείψει το να μείνω μόνος στο σπίτι!!!
    Και πόσο ζηλεύω όλους εσάς που το ζείτε συχνά!
    Αν λοιπόν, ΚΑΙ ΟΤΑΝ μείνω μόνος στο σπίτι, το μόνο που θέλω είναι να μπορέσω να βάλω το CD να παίζει όσο δυνατά θέλω, ΟΤΙ ώρα θέλω, και εγώ να γρατζουνάω όσο παράφωνα γουστάρω, όποιο απο τα όργανα που δεν έχω ακόμη τελειοποιηθεί θελήσω εκείνη τη στιγμή! Η.. απόλυτη φαντασίωση!!!
     
  6. muscle4master

    muscle4master Regular Member

    Επειδή είμαι ο αρχηγός του multitasking   στο σπίτι συμβαίνουν πάντα τα εξής: ραδιόφωνο ανοιχτό (ΕΡΑ-σπορ ή ΣπορFM), τηλεόραση ανοιχτή, κάρτα τηλεόρασης ανοιχτή (σε ΑΛΛΟ κανάλι),   σερφάρισμα   βίντεο κατά στο PC, είτε είναι κανονική ταινία είτε από τις αλλες     ε και κανένα τηλέφωνο μέσα στη φασαρία.   Έχει πολύ πλάκα να βλέπεις ταυτόχρονα ειδήσεις, τον Arpad Miklos να οργώνει   και να ακούς αν έκανε λάθη ο Μαϊστόροβιτς στην άμυνα.  
     
  7. blindfold

    blindfold Contributor

    τι ήθελα και πάτησα τον Arpad Miklos ..! με βρήκε απροετοίμαστο ..!
     
  8. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  9. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    τσ τσ τσ ... κανεις δεν βαραει μαλακια σε αυτο το φορουμ οταν ειναι μονος στο σπιτι ;;; ... αρχιζω και εχω τυψεις που ειμαι εδω ... θα σας χαλασω .... 
     
  10. Eri

    Eri


    Χαχαχαχαχα....Αντε βρε ιζνογκουντιδη (που λεει κ η Μιρελλα) τωρα μιλησες σωστα......

    Προσωπικα οχι μονο μαλακια αλλα ολοκληρο παιχνιδι στηνω μονη με τα παιχνιδακια μου κ παντα στο κρεβατι των γονιων μου μην τυχον κ μαγαρισω το δικο μου, εννοειται οτι δεν αλλαζω σεντονια μετα (ειμαι γουρουνα το ξερω).......  
     
  11. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Μονος-η στο σπιτι.

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  12. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Απάντηση: Re: Μονος-η στο σπιτι.

    Eίμαι σίγουρη ότι αυτό ακριβώς εννοούσε η Eri.... Ενίοτε πηγαίνω κι εγώ με τις Barbie μου και παίζουμε με τις ώρες...
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014