Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μπάτλερ

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Incomplete_, στις 13 Οκτωβρίου 2006.

  1. _DaRkNiGhT_

    _DaRkNiGhT_ femdom art

    Αν αποζητάτε Μπάτλερ να σας τραβάει κι ένα μανικάκι, να καταθέσω βιογραφικό στο inbox σας;
     
  2. seduced mind

    seduced mind Guest

    Μην στεναχωριέσαι δεν θα σε αφήσω ανικανοποίητη... έχω Phd στο σπατουλάρισμα  
     
  3. jasmin sg

    jasmin sg My Way Contributor

    εγω που δεν είμαι τοσο απαιτητικη όπως η @sweet_release ,βολεύομαι και με έναν απλο υπηρετη (με λιβρεα βεβαίως,βεβαιως).    
     
  4. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Ναι μην παραλείψετε φωτογραφία παρακαλώ :Ρ
     
  5. seduced mind

    seduced mind Guest

    Λιβρέα και απλός υπηρέτης δεν γίνεται.... τέλος πάντων επειδή είναι πολλές οι προσφορές θα σας αποστείλω το CV μου και τα reference letters που απέκτησα κατά την άσκηση των καθηκόντων μου εις τας Αγγλίας σε κυανητικές Qιουρίες
     
  6. Elena_gr

    Elena_gr Regular Member

    Εγώ θα ήθελα τον μπάτλερ και την ομάδα του.
    Γαλάζιο αίμα κυλάει στις φλέβες μου άλλωστε!!
    Φιλιά στο φόρουμ απο την θεία Έλλη
     
  7. Εγώ πάλι θέλω αυτόν:

     
     
  8. angel42

    angel42 Regular Member

    Τον μπάτλερ Μου τον Θέλω 'Αγγλο σε όλα του... Ή έχεις μπάτλερ ή δεν έχεις...
    Α.

     
     
  9. ShaDowKill_GpR

    ShaDowKill_GpR Owner and Mentor of Nusi.

    Δεν θα ήθελα μια μπατλερ. Αλλά μια french maid. Με την στολίτσα της και με τα όλα.