Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μπίλιες!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος gaby, στις 8 Αυγούστου 2007.

  1. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Ουφ! τα γκαζακια (βωλοι) που παιζαμε μικρα, και που συχνα, πυκνα τα σβουριζα στα μουτρα των εκαστοτε φιλων μου οταν εχανα, κανουν δουλεια?????
     
  2. black_pearl

    black_pearl Regular Member

    Απάντηση: Re: Μπίλιες!

    Σε παρακαλώ Γράφε με Ελληνικούς χαρακτήρες.
     
  3. Constan

    Constan Regular Member

    Oποιος δεν εχει δοκιμασει δεν ξερει τι χανει.. αφου ολοκληρωσετε το παιχνιδι ρωτιστε την συντροφο σας πως ενιωσε!
     
  4. havoc

    havoc New Member

    οχι... τις έχει για να την ακούει!!!  
     
  5. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Μια φορά ήμασταν με μια φίλη έξω για καφέ, οπότε βγάζει ένα κορδονάκι με μπίλιες και εγώ φωνάζω αυθόρμητα "πρωκτόμπαλαααααααααααααααα!!!". Δε ξέρω αν με άκουσε κανείς, πάντως το συμπέρασμά μου ήταν ότι φοριούνται και σε βραχιόλι. 'Οσο για τη χρήση τους, όταν και αν το δοκιμάσω θα ενημερώσω σχετικά  
     
  6. sw

    sw

    +10
     
  7. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

    Ωραίο το θεματάκι,   Λοιπόν μου έτυχε πριν από κάνα χρόνο με την τότε σχέση μου να χρησιμοποιήσω τις Chinese μπίλιες. Εν ώρα παιχνιδιού μου τις πρότεινε και φυσικά δέχτηκα από περιέργεια να δω πως είναι.. Παρόλο που είχαμε ένα εξαντλητικό απόγευμα γεμάτο σεξ δεν πτοήθηκα καθόλου… Με έβαλε λοιπόν να τις βάλω και να πάω να μαγειρέψω φορώντας τες (ήξερε το γεγονός ότι ερεθίζομαι εύκολα και ήθελε να δει πόσο θα άντεχα) Η αίσθηση λοιπόν που είχα ήταν σαν να είχα μέσα μου δάχτυλα που με πιλατεύανε ..μετά τα πρώτα 3 λεπτά περίπου και αφού ήμουν εν κίνηση άρχισα να έχω αναταραχές… και λέω ουπς τώρα τι κάνουμε? Και όμως άντεξα τις μπίλιες γύρω στα 45 λεπτά(δε περίμενα να αντέξω πάνω απο 10 λεπτά), είχα τελειώσει 2 φορές και οι οργασμοί ιου πολλοί! Λίγο οι μπίλιες, λίγο το amore που με κοίταγε να τρέμω από ηδονή και λίγο η ατμόσφαιρα που υπήρχε δεν ήθελα και πολύ.. Πιστεύω λοιπόν αν και δεν έχω τις τρομερές εμπειρίες παρά μόνο αυτή ότι από μόνες τους θα είναι λίγο δύσκολο να μας φέρουν σε οργασμό, το κάθε σεξ toy θέλει και το κατάλληλο χειρισμό, να υπάρχει δηλαδή ένα background πίσω από αυτό που θα σε βάζει σε μια δοκιμασία να παίξεις μαζί του με κάποιους όρους ή κανόνες.. έτσι έχει μεγαλύτερο ενδιαφέρον κατά εμού πάντα, εσείς η πιο έμπειρες διορθώστε με...

    Τώρα αν μου δινόταν μια τέτοια εντολή στο να τις φόραγα καθημερινά δε θα έλεγα όχι αλλά το μόνο σίγουρο είναι ότι θα χρειαζόμουν αρκετές αλλαξιές από εσώρουχα και πολύ νερό επίσης!!!! Βέβαια το γεγονός να είμαι στη δουλεία με αυτές μέσα μου και να προσπαθώ να το παίξω κυριούλα ενώ κατά πολύ βάθος θα είμαι μια Lady too Wet το βρίσκω πολύ βασανιστικό από μέρους μου καθ ότι η δουλειά μου έχει να κάνει με πολύ κόσμο που έρχομαι σε τετ α τετ και συνήθως δίνω εντολές πράγμα που χρειάζεται μια σοβαρότητα και ένα ανάλογο σεμνό πρόσωπο, πιστεύω ότι θα ήμουν όλη την ώρα σε επανωτούς οργασμούς, τρέμουλο, καύλα, κόκκινη στο πρόσωπο και με κλειστά πόδια λόγο διαρροής!! Πω πω τώρα που το φαντάζομαι θα ήταν όντος πολύ βασανιστικό οπότε δεν παίρνω όρκο στο αν θα το ρίσκαρα η όχι !!!!  

    Όσο για τον καθαρισμό τους συμφωνώ στο πράσινο παραδοσιακό σαπούνι αλλά θα συμπληρώσω και κάτι που είχα διαβάσει online.. Μετά την επαφή πλύσιμο με απλό νερό, καθάρισμα με μια πετσέτα, έπειτα καθαρισμό με οινόπνευμα και μετά ξανά πλύσιμο με το πράσινο σαπούνι..
     
  8. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Τωρα που το λες..... ενα εκτακτο στον ΑΝΤ1 για εσενα ηταν? 
     
  9. Ride a Woman

    Ride a Woman Regular Member

    Απάντηση: Μπίλιες!

    ..........Oταν ηθελα να δυσκολεψει αυτο το παιχνιδι.......με τις μπιλιες μεσα στο ''γατακι'' της ενωνα το σχοινακι που τις κραταει,με 2 μακρυτερα και πολυ λεπτα που κατεληγαν σε 2 clips στις ρωγες της........αυτος ο συνδυασμος ''πονου'' και καυλας ηταν που την τρελαινε..........
    .....Παντα της ''προτεινα'' να κανει ετσι κανα ψωνι στα μαγαζια......
     
  10. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Μία πολύ όμορφη Κυρία με είχε βάλει να τις φόραω την ώρα που της καθάριζα το σπίτι.Υπέροχη εμπειρία.Πήγα ,γονάτισα ,έβαλε μέσα μου τις μισές και με έστειλε για καθάρισμα.Ένιωθα τόσο όμορφα και συγχρόνως τόσο παράξενα.Ήθελα τόσο πολύ να σπρώξω κι άλλη μέσα...τις ένιωθα να κουνιούνται(αυτές που ήταν έξω) κάθε φορά που έκανα μία κίνηση.Σαν...ουρά μου  
     
  11. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Κατόπιν αδείας Της. Είναι ερεθιστικό και καθόλο επικίνδυνο. Κάνει επίσης το αντιβακτηριδιακο σαπούνι δουλειά. Πιο μπροστά θέλει πολύ καλό πλύσιμο με το νερό και μετά το σαπούνι.
     
  12. master_gr30

    master_gr30 New Member

    πολη σωστη ι αποψη σου.