Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μπίλιες!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος gaby, στις 8 Αυγούστου 2007.

  1. DiDi

    DiDi Regular Member

    Εγώ πάντως πριν πάρα πολύ καιρό είχα πάει στο σπίτι ενός μελλοντικού έρωτα και μου είπε να ανοίξω το συρτάρι να βγάλω τα μπαλόνια και να σου κάτι μπίλιες με το συμπάθειο να (χωρίς το συμπάθειο ήταν μεγαλύτερες) και όταν τον ρώτησα τι είναι αυτό μου απάντησε: Σώπα γλυκειά μου και μην αναρωτιέσαι..αυτά στο κωλαράκι σου δεν τα βάζω που να χτυπιέσαι. Λες και του είπε κανείς να βάλει το παραμικρό. Ακούς εκεί θράσσος...
     
  2. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Re: Μπίλιες!

    τουλαχιστον ξεκαθαρισε τα πραματα απο την αρχη ... οχι τιποτα αλλο, αλλα μην το εχεις και αγχος!!
     
  3. DiDi

    DiDi Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Μπίλιες!

    Έχεις δίκιο..για σκέψου να μου έλεγε ότι είναι κομπολόι και εγώ να έβγαινα στην Γαλατσίου με τις μπίλιες στο χέρι και να παίζω μαζί τους μες την τρελή χαρά.  
     
  4. zou

    zou

    Απάντηση: Μπίλιες!

    αν καιαργησα να αποφασισω να γραψω.. 

    τις εχω βαλει αρκετες φορες.. το χειροτερο ηταν σε club που ειχε πολυ δυνατη μουσικη και με το πρωτο βημα μου εκει τις ενιωθα να χοροπηδουν μεσα μου... Μετα απο λιγο το συνηθησα και ηταν ενα πολυ ευχαριστο παιχνιδι μεσα μου. Επισης την ωρα που οδηγω εχει τυχει να τις βαλω αλλα εκει ειμαι απορρογημενη στην οδηγηση μου οποτε μοναχα στις λακουβες τις σκεφτομουν.

    Κι εγω τις πλενω με σαπουνακι και νερο, και τις αποθηκευω σε ειδικο κουτακι και πριν τις βαλω παλι τις δροσιζω  
     
  5. taz

    taz New Member

    Συχνα παιζω με μπαλακια, εχω αρκετων ειδων, μπορω να πω οτι αν και μου αρεσει να τα νιωθω να μου γαργαλανε τον κωλο μου, το βρισκω πιο σεξουαλικο να στειλω την κοπελια μου στην τουαλετα του κλαμπ να βγαλει το εσωρουχο της και να βαλει τα μπαλακια, μονο που την βλεπω κοκκινισμενη με το που γυρναει και καθεται, ειναι ολα τα λεφτα...

    Υ.Γ. Οχι, δεν ειναι μπεγλερι, χαχαχαχαχα
     
  6. Sofia

    Sofia Regular Member

    μπορειτε να βαλετε καμια φοτο να δοθμε και μεισ τι ειναι αυτο:
     
  7. taz

    taz New Member

     

     

     

    Ελπιζω να σε διαφωτισα, μια δοκιμη θα σε πεισει...
     
  8. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Μπίλιες!

    πεστε με χαζη αν θελετε αλλα εγω δεν τις εχω βαλει ακομη γιατι φοβαμαι μηπως κοπει το κορδονακι και μου μεινουν μεσα ειτε μπρος ειτε πισω και τι γινεται μετα? πως βγαινουν ?
     
  9. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Μπίλιες!



    Με πολύ ζόρι...

     






    .
     
  10. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Μπίλιες!

    δηλαδη?... ρετσινολαδο?
    οχιιιιιιιι
     
  11. Sofia

    Sofia Regular Member

    ααααααααααα γτ με βγαζει male slave?οχι τπτ αλλο ειμαι και κοπελα...μαλλον ασχετο με το θεμα...ευχαριστο για τη φοτο
     
  12. jimboy

    jimboy Regular Member

    Απάντηση: Re: Μπίλιες!

    Απόξειξέ το .... τώρα. 

    Welcome Sofia καλή χρονιά νάχεις!