Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μπίλιες!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος gaby, στις 8 Αυγούστου 2007.

  1. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Μπίλιες!

    αξιζει ! αξιζει !
    αλλα καλου κακου βαλε και καρτα αλλαγης μη και δεν ταιριαζει το μεγεθος που λεει κι ο MideMaster
     
  2. afentiss00

    afentiss00 New Member

    Απάντηση: Μπίλιες!

    αυτες με το τηλεχειρισμό να δειτε τι καλα που ειναι
     
  3. erma

    erma Regular Member

    Θαυμάσιο παιχνίδι! Πανέμορφη αίσθηση!
    Ιδίως όταν λίγο πριν συναντηθούμε χτυπάει το τηλέφωνο και ακούω τη φωνή του να μου λέει "Θέλω και τις μπίλιες". Και μετά το παιχνίδι των βλεμμάτων ανάμεσα στον κόσμο, να το παίζεις άνετη αλλά ταυτόχρονα να σφίγγεις τα χείλη για να μην ακουστείς. Και αυτός να με κοιτάει και να χαμογελάει.

    Φυσικά και μπορεί να τις φοράει κάποιος καθημερινά, για πολλές ώρες.
     
  4. ireth

    ireth New Member

    Ναι πολύ ωραία παιχνιδάκια αν και δεν έχω τολμήσει
    να τις χρησιμοποιήσω εκτός σπιτιού εξαιτίας του
    θορύβου, ένοιωσα λίγο σαν να είχα κουδουνάκι στο λαιμό μου.
     
  5. JokerGemini

    JokerGemini Regular Member

    Εδω ειναι που λεμε ...με εκανες μπιλιες η ελα να γινουμε μπιλιες? 
     
  6. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

     

     

     

    υ.γ Γίναμε μπίλιες... 
     
  7. Animator

    Animator Regular Member

    Φοβερες Φωτογραφιες.  
     
  8. labinnah

    labinnah Regular Member

    shesleen Slaver's Kiss ειναι δυο gorean position με buttocks high in the air.τις φοραω οποτε μου ζητηθει κατι τετοιο συγκεντρωνοντας την ενεργεια στο κοκκυγα και αφηνοντας τις μπιλιες να διαγραφουν ενα κυκλο,σαν να φτυαριζει.οσο για το αν εχουν αποτελεσμα για να κυκλοφορουν με την ονομασια orgasm balls και για να βρισκονται στα χερια Του ,δε θα πρεπει να λιμναζει καμμια αβεβαιοτητα.
     
  9. Agoraki_Patra

    Agoraki_Patra New Member

    Αντίστοιχες μπίλιες θα μπορούσαν να χρησιμοποιηθούν και στον πρωκτό αρσενικών σκλάβων??
     
  10. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Μπίλιες!


    Ναι, φυσικά. Κατά προτίμηση γαλάζιες, όμως...


     
  11. Agoraki_Patra

    Agoraki_Patra New Member

    Μάλιστα...ερεθίστηκα τώρα....ανυπομονώ!!!! 
     
  12. SalinasValley

    SalinasValley New Member

    Ποια η διαφορά ανάμεσα στις σιλικονούχες και στις μεταλλικές;(εχμ,οι σιλικονούχες είναι από σιλικόνη και οι μεταλλικές από μέταλλο!) Εννοώ είναι για πρωκτική χρήση μόνο οι μεταλλικές;