Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μπίλιες!

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος gaby, στις 8 Αυγούστου 2007.

  1. DiesIrae

    DiesIrae Regular Member

    Τις μπιλιες τις θεωρω απο τις μεγαλυτερες εφευρεσεις (ετη φωτος μπροστα απο εναν απλο δονητη) μιας και μπορεις να τις φορας ανα πασα ωρα και στιγμη, σε οποιαδηποτε οπη και ειναι ικανες να σε φερουν σε οργασμο αμα τη εμφανισει

    τις εχω χρησιμοποιησει και με το συντροφο μου αλλα και μονη μου και εχω σε 2 διαφορετικα μεγεθη για ευνοητους λογους

    η καλυτερη χρηση που εχει γινει με τις μπιλιες ηταν μια φορα που τις εβαλε ολες στον κολπο μου καλυπτοντας μετα με το χερι του ολη την περιοχη σαν καπακι και κουνοντας το γρηγορα κυκλικα

    σα μιξερ χαχαχαχαχα

    οργασμος εγγυημενος εντος πενταλεπτου

    εκτος σπιτιου τις εχω βαλει ελαχιστες φορες και για μικρο χρονικο διαστημα τυπου βραδυνη εξοδο, εξοδος με φιλους (τρομερα ερεθιστικο), γευμα καπου κτλ

    επειδη ειμαι και λιγο υποχονδρια εκτος απο σαπουνι και νερο συνηθως κανω και αντισηπτικες πλυσεις μια φορα τη βδομαδα
     
  2. fauve

    fauve Regular Member

    ωραίες οι μπιλίτσες όντως! πιο ωραίες από ότι πίστευα  
     
  3. puppetmaster

    puppetmaster Regular Member

    Εύγε νέα μου! Φιλομαθής ούσα... 
     
  4. fauve

    fauve Regular Member

      :innocent:
     
  5. Απάντηση: Μπίλιες!

    Mόνο κατόπιν εντολής έχει νόημα για μένα. Διαφορετικά το βρίσκω βαρετό.
    Μαλλον Εκείνος θα το χειριζονταν το θέμα αφού εγω θα είχα "φύγει" ή θα έχανα τα αυγά και τα πασχάλια από την καύλα..

    Όσο πρακτικό θέμα είναι και το να φοράς το φορεματάκι σου χωρίς βρακί ενώ το μουνί σου στάζει από καύλα και τα υγρά κυλούν στα μπούτια σου!  
    Όμορφη αίσθηση..

    Κατόπιν αδείας του Κυρίου μου!
     
  6. cmoke

    cmoke New Member

    Απάντηση: Μπίλιες!

    Γινεται αυτες οι μπιλιτσες να μεινουν μεσα στην κοπελα? Και αν ναι πως αντιμετοπιζεται??
     
  7. MAGNUM45

    MAGNUM45 New Member

    Απάντηση: Μπίλιες!

    Φωναξε με να τις βγαλω εγω... 
    ειναι δεμενες με ενα σχοινακι ,αν χαθει,με λιγο καλο ψαξιμο θα το βρεις.

    χμ....μπορεις να την βαλεις να χοροπηδαει.με λιγο ανοιχτα τα ποδια και χωρις σουτιεν ειναι προτιμοτερο...δεν ξερω αν εχει αποτελεσμα αλλα θα το απολαυσεις σιγουρα.
     
  8. gaby

    gaby Guest

    Απάντηση: Μπίλιες!

    Αν μείνουν στον κόλπο βοηθάει αν γονατίσει με ανοιχτά τα πόδια, γείρει λίγο μπροστά και πιαστεί από κάπου με τα χέρια και μετά αρχίσει να εξωθεί με τους εσωτερικούς της μυς. Αυτή είναι η στάση που χαλαρώνει και ανοίγει περισσότερο από όλες. Επίσης μπορεί να κάνει το ίδιο περίπου στη μπανιέρα και να το βοηθήσει με δυνατό ντους με χλιαρό νερό τοπικά. Αν έχουν μείνει κάποιο χρόνο οι μπίλιες μέσα, μια πλύση με ελαφρύ αντισηπτικό δεν θα έβλαπτε.

    Αν μείνουν από πίσω βγαίνουν με τον φυσικό τρόπο λίγο λίγο και πάλι καλή θα ήταν μια πλύση με αντισηπτικό.