Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μπορεί ένα Κ να μετατρέψει ένα vanilla, σε υ απλά επειδή έτσι θέλει;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος mpaxari, στις 2 Οκτωβρίου 2020.

  1. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    3 γαμουν και 2 τον παιζουν!!
     
  2. sapfw

    sapfw λιβελούλα Contributor

    δε μιλάω έτσι, τα έχουμε πει αυτά
     
  3. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Ναι ξερω... τετχοια πραματα δεν τα βαζεις στο στομα σου!!
     
  4. brenda

    brenda FU very much

    Πάλι καλά να λέμε δηλαδή...  
     
  5. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Ποιος τον ρώτησε αν η άλλη τον έχει όρεξη;
    Είναι ελεύθερος να προσπαθήσει όπως η άλλη είναι ελεύθερη να τον διαολοστείλει.
     
  6. Kwnstantinos57nkp

    Kwnstantinos57nkp New Member

    Νομίζω πως έχουμε ξεφύγει από το αρχικο μήνυμα έχουν σταλθεί πάνω από 40 μηνύματα για το αν ένας Κ μπορεί να κάνει μια vanilla κοπέλα υ η το αντίστροφο..... μπορεί κάλλιστα να ανοιχτεί ένα τέτοιο θέμα που μπορεί να ενδιαφέρει και άλλους που μπορεί μέσα από αυτό το νήμα να μην το έχουν δει γιατί έχει διαφορετικό τίτλο ....
     
  7. ἀστράρχη

    ἀστράρχη an asteroid ☆•○•°¤●° Contributor

    **** moderator's notice ****
    Μεταφέρθηκαν κάποια post σε αυτό, το νέο thread γιατί ήταν off topic στο προηγούμενο, ωστόσο θεωρήθηκε πως αποτελούν ενδιαφέρουσα συζήτηση.

    Αν έχετε κάποια καλύτερη πρόταση για τίτλο του νήματος, παρακαλώ  
     
  8. proteus

    proteus Ότι έχεις να πεις, κάντο.

    Εξαρτάται, αν την απειλήσει με πιστόλι μπορεί η βανίλα να γίνει ακόμα και η Πίπη η φακιδομύτη
     
  9. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor

    "Απλά επειδή έτσι θέλει (ο Κ)"...

    Μόνο αρνητισμό μου βγάζει ο συλλογισμός και η διατύπωση αυτή. Η πιο άσχημη και απελπισμένη γυναίκα να ήμουν σε τούτο τον πλανήτη, ούτε στο ελάχιστο δεν θα ικανοποιούσα ένα τέτοιο καπρίτσιο ενός τυχάρπαστου "Κ", που πολύ απλά δεν μπορεί να επιβάλει βασικές αρχές σεβασμού στον ίδιο του τον εαυτό και να "ζυγίσει" καταστάσεις.

    Αν θέλει μόνο εκείνος, απλά έχει χάσει. Τόσο απλά. Μου ακούγεται πολύ εγωιστικό για τον Κ και υπέρμετρα υποτιμητικό για την κατά φαντασίαν υ του. Και ούτε σαν Κ θα λειτουργούσα ποτέ έτσι ούτε ως υ.

    Το θεωρώ βιασμό όλο αυτό όπως φτάνει στα μάτια, τα αυτιά και τη σκέψη μου. Αποκρουστικό και απαράδεκτο πέρα για πέρα. Νοσηρό...και σταματάω εδώ.
     
  10. kinvara

    kinvara Δική Του Contributor

    Το ίδιο ισχύει και για την υποτακτική. Αν δε θέλει να κυριαρχηθεί ο "μαστερ" θα μελανιασει το κωλαριδι του ή θα γαμεί κ δέρνει με το έτσι θέλω η θα φάει τις μπούφλες του από την υποτακτική να στρώσει χαρακτήρα.
     
  11. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Στο κωλαρίδι του κύρη αναφέρομαι.
     
  12. kinvara

    kinvara Δική Του Contributor

    Yeap το καταλαβα. Κ λεω πως το ιδιο θα παθει το κωλαριδι του αν δε θελει και η υποτακτικη.
    Και συμπληρωνω και κατι δικα μου