Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μπότες ή γόβες;

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος gh_kai_ydwr, στις 15 Φεβρουαρίου 2006.

?

Μπότες ή γόβες;

Poll closed 25 Φεβρουαρίου 2006.
  1. Μπότες

    0 vote(s)
    0,0%
  2. Γόβες

    0 vote(s)
    0,0%
  3. Δεν έχει σημασία, τα παπούτσια δεν κάνουν την Αφέντρα

    0 vote(s)
    0,0%
  1. antoine

    antoine New Member

    Γόβες όλα τα λεφτά!Το καλύτερο πράμα να βλέπεις γυναικείο πόδι με γόβα και όπως είπε η Marriana2004 όσο πιο φηλές και μυτερές τόσο καλύτερα 
     
  2. johann

    johann New Member

    Μπότες, απαραιτητα δερμάτινες (οχι vinyl ή κάτι παρεμφερές) λιγο πάνω από το γόνατο. Απαραίτητα ψηλοτάκουνες!
     
  3. Hil

    Hil Regular Member

    Όπως το αβατάρ μου και το αβατάρ της Xenias!!
     
     
  4. Black Angel

    Black Angel New Member

    Γόβες γιατί βγάζουν πιο μεγάλη θηλυκότητα!
    Μπότες γιατί αφήνουν το μυαλό να οργιάζει!
     
  5. looking4Dom

    looking4Dom New Member

    αν και ειμαι η μειονοτητα θα ψηφιζα οτι μποτες η γοβες δεν κανουν τη διαφορα. θα ελεγα τι πιο ερωτικο απο μια αφεντρα ξηπολυτη για να μπορει ο σκλαωοσ να λατρεψει ποδια και πατουσες.
     
  6. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Χειμωνα, μποττες η και γοβες παντα στιλετο.
    Καλοκαιρι ξωφτερνα ψιλοτακουνα στιλετο παντα!!!!
    Ετσι να βλεπει να χορταινει! Αλλωστε η μουρη του για εκει κατω ειναι φτιαγμενη!
    Ξυπολητη μονο οταν βλεπω τηλεοραση η μιλω στο τηλεφωνο και τον εχω μαζι μου οποτε και να επιτελει το καθημερινο του καθηκον, το συνεχες γλυψιμο και την αδιακοπη περιποιηση των ποδιων μου!
     
  7. blue_sofia

    blue_sofia New Member

    Γιατί αποκλείετε από ένα τέτοιο καθήκον μια σκλάβα Κυρία;  Πιστεύω πως πρέπει να δώσετε ίσες ευκαιρίες και στις σκλάβες να αποδείξουν το πόσο ικανές είναι!
     
  8. Kits

    Kits Contributor

    Εχει δικιο το κοριτσι Μιλενα...

    Ισοτητα σε ολα!!
     
  9. blindfold

    blindfold Contributor

    πλέον μόνο σταράκια ,να μπορεί να τρέχει όταν θα σπάμε βιτρίνες ...
     
  10. female

    female Contributor



    ...!!!

    Όχι "συναινετικό" αλλά "συνενοχικό" ...

     

     
  11. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Ποιος σου ειπε μικρη μου πως αποκλειω τις σκλαβες γυναικες?
    Ειναι πολυ καλλιτερες απο τα αχρηστα εντελως αρσενικα subs που στο βαθος του πανηλιθιου μυαλου τους εχουν και το:"Θα μου κατσει αραγε ποτε η Κυρια?"
    Εχω συχνα, πυκνα δοκιμασει και κοπελλες σκλαβες και ομολογω οτι, και πιο αφοσοιωμενες ηταν και πιο υπακουες, και πολυ πιο δεκτικες σε πολλα παιχνιδια που γινονται σε μια session.
    Aπλα με τους σκλαβους γελω και διασκεδαζω πιο πολυ βλεποντας την υπερμετρη ηλιθιοτητα τους!!!
    Π.χ. σου λεει "ναι ειμαι σκλαβος κανω τα παντα, αλλα, δεν κανω ποδολαγνεια, δεν θελω μαστιγια η χειροπεδες, δεν θελω πονο κλπ"
    Και καθεσαι τον κοιτας και σκεφτεσαι: Να τον μαγκωσω τωρα απο τα αρχιδια του και να σφουγγαρισω με την πανηλιθια μουρη του ολο το σπιτι, η να τον κρεμασω απο αυτα σαν τα γουρουνοπουλα στην Βαρβακειο?
     
  12. Kits

    Kits Contributor

    Παντα με τον καλο το λογο η Μιρελλα μας