Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μόνο ένα "υ" το επίκεντρο του ενδιαφέροντος πολλών κυριαρχικών.

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 16 Οκτωβρίου 2009.

  1. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Εσύ η/ο σκλάβα/ος, υποτακτική/ός ή bottom θα ήθελες να ήσουν το μοναδικό επίκεντρο ενδιαφέροντος για bdsm χρήση ανάμεσα σε πολλούς κυρίαρχους/ες σε κάποιο session χωρίς την παρουσία άλλων "υ";

    Οι κυρίαρχοι/ες θα ήθελαν να παρευρεθούν ή έχουν παρευρεθεί σε session με πολλούς κυρίαρχους/ες που χρησιμοποιούν όλοι μαζί μόνον μία σκλάβα/ο, υποτακτική/ό ή bottom;
     
    Last edited: 16 Οκτωβρίου 2009
  2. sapfw

    sapfw out of order Contributor

    Απάντηση: Μόνο ένα "υ" το επίκεντρο του ενδιαφέροντος πολλών κυριαρχικών.

    πολύ κουραστικό μου ακούγεται... αλλά προκλητικά κουραστικό...
     
  3. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    MasterPerris,μια διευκρίνηση. Για πόσους κυριάρχους μιλάμε;
    Λες "πολλούς",αλλά η κατάσταση διαφοροποιείται κατά πολύ,αν αυτοί οι πολλοί,ειναι δύο-τρεις ή είναι δέκα.

    Προσωπικά έχω παρευρεθεί σε ανάλογο session,με τρία κυριαρχικά μέλη και ένα υποτακτικό.
     
  4. Προσωπικά δεν τα πηγαίνω καλά με τις ποικιλίες γενικότερα.Με λουζει κρύος ιδρώτας κ μόνο στην ιδεα..
     
  5. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Μόνο ένα "υ" το επίκεντρο του ενδιαφέροντος πολλών κυριαρχικών.


    Οπότε όταν θέλει να σε τιμωρήσει αυστηρά ο Αφέντης σου, σε πηγαίνει, φαντάζομαι, σε ουζερί...  



     
  6. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Μόνο ένα "υ" το επίκεντρο του ενδιαφέροντος πολλών κυριαρχικών.


    Lady_Dementia, ας γράψει το κάθε μέλος (κυρίως τα "υ") την ποσότητα που το εξιτάρει, όμως απ΄ ότι γνωρίζω και έχω παρευρεθεί, συνήθως σε τέτοια session παίζουν με 5-6 κυριαρχικά μέλη.

    Γράφεις ότι έχεις παρευρεθεί σε ανάλογο session, μπορείς να μου πεις αν κάτι τέτοιο σε εξιτάρει και αν ναι γιατί;
     
  7. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Απάντηση: Re: Μόνο ένα "υ" το επίκεντρο του ενδιαφέροντος πολλών κυριαρχικών.

      
     
  8. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    MasterPerris,session με 5-6 κυριαρχικά μέλη,δεν μου έχει τύχει. Συνεπώς ναι,ας μιλήσουν οι υποτακτικοί για τον αριθμό των κυριάρχων που θα μπορούσαν να "φέρουν βόλτα"  



    Φυσικά με εξιτάρει.Αλλιώς γιατί να το κάνω; δεν είμαι επαγγελματίας MasterPerris.Μια απλή και ταπεινή και φιλήδονη perv είμαι,που με καυλώνει οτιδήποτε είναι καυλωτικό και το "κυνηγάω" όσο μπορώ.
    Επίσης,φροντίζω και για την ηδονή των οφθαλμών μου (πέραν της σαρκικής,εγκεφαλικής,συναισθηματικής ηδονής) και δεν θα μπορούσα ποτέ να τους αρνηθώ τη θέα ενός υποτακτικού ατόμου,που προσπαθεί να ικανοποιήσει/ευχαριστήσει ταυτόχρονα,τρία κυριαρχικά άτομα.

     
     
  9. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Απάντηση: Μόνο ένα "υ" το επίκεντρο του ενδιαφέροντος πολλών κυριαρχικών.

    Ενδιαφερουσα ιδεα , υπο την αυστηρη προυποθεση ο,τι οι κυριαρχοι θα ηταν ολοι,('νταξει,οχι και κανενας λοχος), του ιδιου φυλου,αντιθετου φυσικα του δικου μου.
     
  10. Σε ουζερί ε?καλυτερα να ανοίξει η γη να με καταπιει..πολύ ντροπή θα πεσει.Α πα πα..
     
  11. kitano

    kitano █͇͇͇͇͇͇͇͇█͇͇͇͇͇͇͇͇͇█͇͇͇͇͇͇͇͇█͇͇͇͇͇͇͇͇͇ Premium Member

    Απάντηση: Μόνο ένα "υ" το επίκεντρο του ενδιαφέροντος πολλών κυριαρχικών.

    Αισθάνομαι πως μία τέτοια κίνηση μάλλον θα μπορούσε πολύ εύκολα να ανατρέψει τα δεδομένα και να αντίστρεψει τους ρόλους..
    Όντας ο/η "υ" το μοναδικό επίκεντρο ενδιαφέροντος σε ένα τέτοιο session, πιστεύω πως μεταταμορφώνεται σε κάτι άλλο..
    Κατά τη γνώμη μου, αυτομάτως είναι σαν να αποκτά τους "υ" του/της.. δλδ κάποιους οι οποίοι ασχολούνται μαζί του/της και τον/την ικανοποιούν.. Μπορείς να απολάυσεις ακόμη και τον ανταγωνισμό μεταξύ των Κ, ακόμη και να τον προκαλέσεις χωρίς καν να μιλήσεις..  
    Προσωπικά ως switch μ'αρεσει σαν ιδέα το να περιβάλομαι από γυναίκες Κ, όπου μετά όμως τις στήνω στον τοίχο..  
    Θα πρέπει να υπάρχει απόλυτη συνενόηση μεταξύ των ρόλων των Κ πριν από ένα τέτοιο session, για να διατηρηθούν οι όποιες ισορροπίες όσο αυτό είναι δυνατόν  
    Αλλά ποιος Κ θα αποφασίσει για τούς υπολοιπους; Με τι κριτήριο θα ορίσει τους όποιους ρόλους; και ποιος θα ρίξει τον εγωισμό του; για να "υπακούσει" στο όποιο "σενάριο" στηθεί;

    Με σεβασμό και εκτίμηση σε όλους σας..
    Kitano
     
  12. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor


    Kυριαρχες γυναίκες,στην υπηρεσία του υποτακτικού;

    ..και σαν να μην έφτανε αυτό,τις στήνεις και στον τοίχο;;




    It's a switch's world..