Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μόνο ένα "υ" το επίκεντρο του ενδιαφέροντος πολλών κυριαρχικών.

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 16 Οκτωβρίου 2009.

  1. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Απάντηση: Μόνο ένα "υ" το επίκεντρο του ενδιαφέροντος πολλών κυριαρχικών.

    Πολύ ενδιαφέρον και χωρίς απαραίτητα οι γυναίκες να έχουν κωδικό κ. Την στήνεις και στον τοίχο, σε στήνει και αυτή, στήσιμο ο ένας στήσιμο και ο άλλος και όλα μέλι γάλα!    
     
  2. kitano

    kitano █͇͇͇͇͇͇͇͇█͇͇͇͇͇͇͇͇͇█͇͇͇͇͇͇͇͇█͇͇͇͇͇͇͇͇͇ Premium Member

    Απάντηση: Μόνο ένα "υ" το επίκεντρο του ενδιαφέροντος πολλών κυριαρχικών.

    Lady_Dementia σκεφτείτε, την πρόταση που έγραψα χωρίς τον αυθορμητισμό της προσωπικής μου επιθυμίας στο τέλος.. δλδ το "να στήνω τις Κ στον τοίχο"..  

    Δεν πιστεύω πως αλλάζει κάτι.. Δείτε το ως κάποιος που δεν συμμετέχει, και το βλέπει π.χ. μέσα απο μία κάμερα..
    Αυτό που θα αντικρύσει είναι τρεις ανθρώπους να ικανοποιούν έναν.. Εάν η σχέση ήταν ένας προς έναν, θα ήταν διαφορετικό, μιάς και δεν θα υπήρχε ο μεταξύ των Κ ανταγωνισμός.. Κάπου εδώ μπαίνει ο προσωπικός τους εγωισμός για το ποιος από αυτούς θα κυριαρχήσει πραγματικά έναντι όλων..
    Εκτός κι αν εμμείνουν σε ένα πολύ πρώιμο, επιφανειακό στάδιο και αρκεστούν στο ποιος έχει την περισσότερη "γνώση".. ( επίδειξη γνώσεων πάνω στο πράμα με το "υ" χαραγμένο στην πλάτη; ) ..λίγο όμως αλλάζει το τελικό αποτέλεσμα.. Πάλι τρεις ικανοποιούν τις ορέξεις του ενός, κι όχι 100% αμφίδρομα.. αφού και πάλι ο κάθε Κ δεν μπορεί να αισθανθεί 100% ελέυθερος με την παρουσία των υπολοίπων Κ, μιας και καλείται εμμέσος να κριθεί από τις όποιες πράξεις του πάνω στον/στην "υ".. Ακόμη κι αν μπορούσαν να "χωρίσουν" ένα σώμα στα δύο ή τρία και να πάρει ο καθένας το κομμάτι του, όλο και κάποιο από αυτά θα το διεκδηκούσαν πάνω από ένας Κ την ίδια στιγμή..

    Πάντως μέσα από ένα τέτοιο εγχείρημα τίθενται διάφορα ερωτήματα;
    Προσωπικά, το συναίσθημα για εμένα είναι κινητήριος δύναμη, λειτουργώ με αυτό.. μπορώ να αντιλαμβάνομαι το κόσμο γύρω μου.. ακόμη και σε ένα τετοιο "session" η απουσία του, πιθανόν να μην με άφηνε να λειτουργήσω όπως θα το επιθυμούσα πραγματικά.. Σίγουρα θα πρέπει να υπάρχει κάποιου έιδους "δέσιμο" και κάποιος ιδιαίτερος λόγος να αφαιθείς σε κάτι τέτοιο.. π.χ. το ότι έτσι ικανοποιείς κάποια επιθυμία της/του "Κ' σου.. ή είσαι τόσο "αχόρταγος" που δεν σε ικανοποιεί τπτ, ούτε κι αυτό την ώρα που το ζεις.. θέλεις κι άλλο, κι άλλο, κι άλλο.. που σημαίνει ότι επι της ουσίας έχεις "γραμμένους" τους/τις Κ.. ερεθίζεσαι με το ναρκισισμό σου και γουστάρεις για 'σένα με εσένα..   που κι αυτό το δέχομαι.. ως μιας άλλης μορφής συναίσθημα εσωτερικής "καύσεως".. επανέρχομαι για να μην ξεφύγω..  

    Λοιπόν; Απουσία συναισθήματος; μας νοιάζει εν τέλη το συναίσθημα; προστατεύουμε τον "υ" μας; με τι ασφάλεια θα τον/την θέταμε σε μία τέτοιου είδους δοκιμασία; πώς θα κρατούσαμε τις ισορροπίες; και πως θα κυριαρχούσαμε πάνω του αν τον/την μοιραζόμασταν με άλλο Κ; κι αυτός ο άλλος Κ είναι πιο ικανός από εμάς; θα το παραδεχόμασταν μπροστά στον "υ" μας; ή αυτός ο άλλος Κ θα ήταν υπάκουος μας; και πού είναι η κυριαρχία του αν εκτελεί τις εντολές μας;
    Έχω δει στο internet διάφορα τέτοια βίντεο και κάθε φορά σκέφτομαι το ίδιο πράγμα.. Όταν το αντιμετωπίζω ως θεατής, ο "υ" στα μάτια μου έχει το ρόλο του Κ σε αυτό το "παιχνίδι".. 'Οταν το αντιμετωπίζω στην ζωή μου γίνομαι προκλητικός.. μου αρέσει μέσα από τις ίδιες τις ιδιοσυγκρασίες των Κ να τους προκαλώ και να τους εξαγριώνω π.χ. με ένα σαρκαστικό χαμόγελο, κάνοντας τους να συνειδητοποιήσουν στιγμιαία το τί πραγματικά συμβαίνει.. το ποιος επι της ουσίας είναι ο Κ σε μία τέτοια σχέση..  
    Αυτά..

    Πάντα με σεβασμό κι εκτίμηση προς όλους σας..
    Ιδιαίτερα σε εσάς αγαπητή μου Λαίδη  

    Αν κάποιος/α Κ έχει προσωπική εμπειρία θα ήθελα πολύ να ακούσω το πως πραγματικά ένιωθε σ'ενα τέτοιο session.. το πως αντιμετώπισε τους υπόλοιπους Κ γύρω του.. Ποιος έκανε την αρχή με τον "υ"; Ποιος έθεσε τους όποιους όρους..;

    θα ήθελα τη γνώμη και των δύο φύλλων.. Ευχαριστώ.
     
  3. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Μόνο ένα "υ" το επίκεντρο του ενδιαφέροντος πολλών κυριαρχικών.

    η απολυτη φαντασιωση.............


    Tσιριτρό

    Σέ μια ρώγα από σταφύλι
    έπεσαν οχτώ σπουργίτες
    και τρωγόπιναν οι φίλοι.
    Τσίρι - τίρι, τσιριτρό,
    τσιριτρί, τσιριτρό!

    Έχτυπούσανε τις μύτες
    και κουνούσαν τις ουρές
    κι είχαν γέλια και χαρές.
    Τσίρι -τίρι, τσιριτρό,
    τσιριτρί, τσιριτρό!

    Πώ πω πώ πω σε μια ρώγα
    φαγοπότι και φωνή!
    την αφήκαν αδειανή.
    Τσίρι -τίρι, τσιριτρό,
    τσιριτρί, τσιριτρό!

    Και μέθυσαν κι ολημέρα
    πάνε δώθε, πάνε πέρα,
    τραγουδώντας στον αέρα:
    Τσίρι -τίρι, τσιριτρό,
    τσιριτρί, τσιριτρό!

    Ζαχαρίας Παπαντωνίου
     
  4. kitano

    kitano █͇͇͇͇͇͇͇͇█͇͇͇͇͇͇͇͇͇█͇͇͇͇͇͇͇͇█͇͇͇͇͇͇͇͇͇ Premium Member

    Απάντηση: Μόνο ένα "υ" το επίκεντρο του ενδιαφέροντος πολλών κυριαρχικών.

    κανείς;  
     
  5. Lady in Corslet

    Lady in Corslet Mind the gap...

    Απάντηση: Μόνο ένα "υ" το επίκεντρο του ενδιαφέροντος πολλών κυριαρχικών.

    Προσωπικα θα με πληγωνε πολυ αν ο Κυριος μου με Αφηνε στην διαθεση καποιου αλλου Κυριου..Θα ηταν τιμωρια για μενα..μεσα σε μια τετοια σχεση...το τονιζω!εκτος σχεσης D/s μου φαινεται κατι πολυ ερεθιστικο...
     
  6. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Μόνο ένα "υ" το επίκεντρο του ενδιαφέροντος πολλών κυριαρχικών.

     
    Δεν νομίζω ότι μιλαει κάνεις για σχέση .
    Πιστεύω σε κανέναν και σε καμία δεν αρέσει να μοιράζεται τον την συντροφοτου .
    Εκτός αυτού σε μια τέτοια περίπτωση τίθεται και θέμα σεβασμού , και αν δεν σέβεσαι την συντροφοσου δεν μπορεί να ύπαρξη σχέση .
    Εγώ προσωπικά εάν πάσαρα την υπο μου σε άλλους μετά δεν θα ήθελα να την βλέπω
     
  7. evey hammond

    evey hammond New Member

    Απάντηση: Μόνο ένα "υ" το επίκεντρο του ενδιαφέροντος πολλών κυριαρχικών.

    Αν ο/η υποτακτικός/ή είναι free οκ.
    Αλλά αν ανήκει σε κάποιον/α Κυρίαρχο δεν θα είναι και πάλι Αυτός/ή η κραταιά μορφή μεταξύ όλων για τον/την υ Του/Της υποσκελίζοντας όλους τους Υπόλοιπους σε σημασία και επιρροή;
     
  8. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Μόνο ένα "υ" το επίκεντρο του ενδιαφέροντος πολλών κυριαρχικών.

    Υπάρχει όμως και το εξής σενάριο .
    Αντί να υποσκελίσει ο κυρίαρχος /η τους άλλους , ο υποτακτικός /η να βρει έναν άλλον πιο καυλιάρη / καυλιάρα , και να στήλη τον κυρίαρχο /η στην μανούλα του / της .
    Όλα στο πρόγραμμα είναι
     
     
  9. evey hammond

    evey hammond New Member

    Απάντηση: Μόνο ένα "υ" το επίκεντρο του ενδιαφέροντος πολλών κυριαρχικών.

    Να πει δηλαδή ο/η υ: "Κύριε/ Κυρία, το κουβαδάκι Σας και σε άλλη παραλία";
    Χαχα!! Γκρεμίζεται η ισορροπία του BDSM σύμπαντος...
     
  10. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Μόνο ένα "υ" το επίκεντρο του ενδιαφέροντος πολλών κυριαρχικών.

    [QUOTE = evey hammond? 288558] Να πει δηλαδή ο / η υ: "Κύριε / Κυρία, το κουβαδάκι Σας και σε άλλη παραλία"?
    Χαχα! Γκρεμίζεται η ισορροπία του σύμπαντος ΣΜ ...[/ QUOTE]

    Ακριβώς και ξέρεις το κουβαδακι να μην το δόση αλλά να το πετάξει από το παράθυρο .
    Τι να πεις έτσι είναι η ζωή , μπαμπέσα και διμουτσουνη .

    Και καλώς η κακώς όταν μας πιάνουν οι καβλες δεν υπολογίζουμε την ισορροπια του συμπαντος .
    ΟΡΜΑΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
     
  11. evey hammond

    evey hammond New Member

    Απάντηση: Μόνο ένα "υ" το επίκεντρο του ενδιαφέροντος πολλών κυριαρχικών.

    Να λοιπόν ένα θέμα προς φιλοσοφική διαβούλευση "Η καύλα ως συνιστώσα της εντροπίας του Σύμπαντος"...Χαχαχα!!!

    Υ.Γ. Το μοντέλο πάντως ενός Μάστερ- Νίκου Ξανθόπουλου να τραγουδά το "αφιλότιμη" για τη σκλάβα Του είναι λίγο...κρίμα!!
     
  12. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Μόνο ένα "υ" το επίκεντρο του ενδιαφέροντος πολλών κυριαρχικών.

    κι ομως αν δεν καυλωνε η ηλεκτρομαγνητικη ακτινοβολια με το ηλεκτροστατικο πεδιο του κενου
    σκατα συμπαν θα υπηρχε