Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μόνο μουσική.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Τέχνη' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 21 Μαρτίου 2008.

  1. Εμενα καποια κομματια μου δημιουργουν ενα νοστο και μια μελαγχολια, δε ξερω γιατι... Με κανουν να νιωθω οτι εχω χασει κατι πολυ ομορφο που καποτε ειχα...
     
  2. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Η μοναξιά του σχοινοβάτη και η μελαγχολία του "καλλιτέχνη" φίλη μου...Κάτι σαν κι εκείνο που οι Brasileiros ονομάζουν Saudade...Ίσως ακόμη δεν βρήκες κάτι όμορφο που ποτέ δεν είχες μέχρι σήμερα...Άμα ήταν μουσική ίσως και να ήταν κάτι σαν αυτό...

     
  3. Ισως... Ποιος ξερει...   Ομορφο κομματι, αλλα βεβαια και θα ηταν. Πως θα μπορουσε αλλιως αφου ειναι του Santana; Gracie caro mio
     
  4. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Grazie a lei signorina, sono contento le sia piαciuto il pezzo. Αλλά ίσως αυτό να είναι πιο κατάλληλο  

     
  5. Mille grazie a lui signore, è canto bello. Οντως ειναι  
    παραθετω και εγω αλλο ενα . προσοχη ισως φερει πολλες θυμησες.  
     
  6. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Me lo faccia ascoltare un attimo signorina e σας λέω... 
    Αν θυμίζει...αλλά αφού μπήκαμε στα γαλλικά...άλλο ένα της νιότης μου...

     
  7. Con tutti i mezzi signore   E un altro canto molto bello


    Πω πω και αυτο υπεροχο
     
  8. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Certo che mi ricordo del figlio dell'immenso Τζούλη όπως τον έλεγε και η Μελίνα. Μιλάω για τον Ντασέν πατέρα...Αλλά και ο γιός φωνάρα...Avremo mai potuto dimenticarci della "classica" signorina? Η Jane Birkin απλά απίθανη...
     
  9. Temo, che questo è impossibile signore!
    Eπισης ενα κομματι στο οποιο ειναι απιθανη!!
     
  10. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Adesso la devo abbandonare...ammetto a malincuore signorina che il lavoro chiama. Αλλά σ' ευχαριστώ για το πρόγραμμα. Θα ακούω le tue canzoni ενώ γράφω...Lei sa. Ma prima di lasciarla, cambiamo μουσική σελίδα...χαχαχα, γύρισα φοιτητής που μιλάγαμε οι έλληνες ένα συνονθύλευμα ανάμεσα στα ελληνικά και τα ιταλικά...χαχαχα..Να είσαι καλά βρε ψυχή...

     
  11. Χαχαχαχα ναι και εγω θυμηθηκα τα καλοκαιρια με τα ανιψια και τα ξαδερφια μου απο το βελγιο, μισα ελληνικα μισα γαλλικα και οτι καταλαβαινε κανενας χαχαχα αλλα συνενοουμασταν! Καλη συνεχεια λοιπον χαιρομαι που δημιουργησα ενα ευχαριστο κλιμα για να εργαστεις  

    ora ti voglio più che mai, ora ti voglio più che sempre.....

     
    Last edited: 24 Ιουνίου 2014
  12. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Να είσαι σίγουρη γιατί ένα intervallo χρειαζότανε και la notte sarà μακριά χαχα. Un abbraccione anima stupenda...Γιατί είσαι στ'αλήθεια όμορφη ψυχή...Πάω να κερδίσω το φρατζολάκι χχαχαχα.

    Υ.Γ. ωραία διασκευή...Σου δίνω μία ιδέα...Αν σου αρέσει η rock ψάξε για la canzone " La vedova bianca" των afterhours...για πιo light ψάξε Elisa " Una piccola poesia per te "
     
    Last edited: 25 Ιουνίου 2014