Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μόνο μουσική.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Τέχνη' που ξεκίνησε από το μέλος Ηλίας, στις 21 Μαρτίου 2008.

  1. seduced mind

    seduced mind Guest

    Κεριά, sticks tribal house και..... strap on..... Κοίτα να δεις που ότι δεν έπαθα Αγγλία θα το πάθω Ελλάδα στο τέλος....

     
  2. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

  3. seduced mind

    seduced mind Guest

    Και σίγουρα είστε ομορφότερη από εκείνη την ημέρα που το είχα ανεβάσει.... :*
     
    Last edited by a moderator: 19 Ιουλίου 2014
  4. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    Σιγουρα ειμαι.... Εχω τους λογους μου....
     
  5. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.


    Good night little puppy...  
     
  6. seduced mind

    seduced mind Guest

    Good nighy my lovely Lady....

     
  7. seduced mind

    seduced mind Guest

     
  8. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    nice one dear   nighty night
     
  9. Joy_division

    Joy_division Guest

  10. seduced mind

    seduced mind Guest

    Αγαπητή μου Κυρία από τη στιγμή που Σας καληνύχτισα έψαχνα να βρω ένα κομμάτι που είχα στο μυαλό μου και είναι 18 ετών χωρίς να θυμάμαι τίτλο και Dj.... Λοιπόν επειδή είμαι βέβαιος πως όλο και κάποιος κάγκουρας θα το παίξει σε κάποιο club και επειδή είμαι σίγουρος πως πολλοί θα αναρωτηθούν ποιο είναι και από ποιόν τώρα ξέρετε.... Δεν είναι του Armin το κομμάτι γιατί οι περισσότεροι αυτό θα πούνε....
    Ένα τόπινγκ θα Σας κάνω και αυτό θα είναι πως γίνεται να θυμόμαστε ένα κομμάτι 18 ετών χωρίς να θυμόμαστε το τίτλο του και πως μπορούμε να το βρούμε χωρίς να έχουμε κανένα στοιχείο από Dj και τίτλο....

    Τώρα μπορώ να κοιμηθώ ήσυχος.... όνειρα γλυκά....

     
    Last edited by a moderator: 20 Ιουλίου 2014
  11. seduced mind

    seduced mind Guest

    Αν ποτέ αναρωτηθείτε πως προήλθε η trance στο πλανήτη μας, ο προπομπός ήταν αυτό το κομμάτι. Εγώ ακόμα μετά από 22 χρόνια δεν είμαι σε θέση να πω αν είναι trance ή techno. Το λέω για αυτό το λόγο προπομπό της trance. Θυμάμαι ακόμα τη πρώτη φορά που το άκουσα σε ένα μαγαζί που λεγόταν west και ήταν πρώην εργοστάσιο, ότι παρόλο που ήταν ένα μαγαζί που μάζευε πανκιά, φρικιά και ροκάδες ο Κόικας το έβαζε λίγο πριν κλείσει το πρόγραμμα. Και το άκουγε κάποιος για πρώτη φόρα και ήξερε πως η μουσική πλέον ξέφευγε επίπεδα.... Ήξερες ότι σου έβγαζε ένα feeling που δεν το είχες ξανανιώσει με τη μουσική, ήταν πρωτόγνωρο... voila λοιπόν εξαιτίας των jam&spoon σήμερα έχουμε φτάσει εκεί που φτάσαμε....

     
  12. Divina

    Divina Regular Member