Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μύνημα προς Κυρίαρχο

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος little_slut[PieR], στις 17 Απριλίου 2007.

  1. little_slut[PieR]

    little_slut[PieR] Regular Member

    Αυτό ειίναι ένα πμ που μου έστειλε ο master....... και το παραθέτω έτσι για την ιστορία...
    Τόσο απελπισμένος είσαι που καταφεύγεις σε σκλάβες με κολάρο; Αλλά τι λέω, μήπως ξέρεις τι σημαίνει Κυρίαρχος; Ούτε το Μ στο νίκ σου δεν ξέρεις πως γράφεται...
     
    Last edited by a moderator: 18 Απριλίου 2007
  2. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    το 'πε και το'κανε ο ..... τωρα ολοι ξερουμε οτι εισαι μαρτυριαρα ....     ......
     
    Last edited by a moderator: 18 Απριλίου 2007
  3. G_E

    G_E Contributor

    Υπαρχουν ορισμένα πράγματα που είναι σοβαρά στον κόσμο του BDSM. Ενα από αυτά είναι και το να μην την πέφτεις σε collared σκλάβες, πραγμα που είναι εμφανές και απο το ονομα little_slut[PieR] και απο την υπογραφή.

    Προυπόθεση βεβαια να εχεις τη στοιχειώδη γνώση πριν δηλώσεις mASTER.

    Ανεξαρτητα απο το αν υιοθετούμε το lifestyle ή το πρωτόκολλο πρέπει στοιχειωδώς να τα γνωρίζουμε αφου γραφουμε εδώ, και να σεβόμαστε τους βασικούς κανόνες.
     
  4. Mannia

    Mannia Regular Member

    Απάντηση: Μύνημα προς Κυρίαρχο

    Καλοι οι κανονισμοι και χρειαζονται. Αλλα τι γινεται με τον καθε ασχετο που μπαινει εδω μεσα και αλωνιζει?
    Θα παρει κανεις θεση?
    Ενας, μια Κυριαρχος/Κυριαρχη, γνωριζει πολυ καλα οτι δεν παρενοχλεις σκλαβα που ανηκει σε καποιον.
    Υπαρχουν κανονες και πρωτοκολλο που πρεπει να γινονται σεβαστα απο ολους.

    Ρε εσυ master....., πριν μπεις εδω μεσα και δηλωσεις οτι σου κατεβει, δεν εκανες τον κοπο να ριξεις μια ματια να δεις τι σημαινει αυτο που δηλωνεις?
    Εκτος αν νομιζεις οτι εδω μεσα ειμαστε ενα τσουρμο ασχετοι, με χαμηλη νοημοσυνη και εσυ ως "μαγκας" ηρθες να μας δειξεις τι σημαινει αφεντιλικι.
    Αντε να δω τι μπορει να γινει για να καθαρισει το μερος απο την βρωμα!
     
    Last edited by a moderator: 18 Απριλίου 2007
  5. blindfold

    blindfold Contributor

    ωραία πέξατε μαζί του χαρήκατε ,σπάσατε πλάκα και μόλις έγινε ενοχλητικός στη παρουσία (δεν ξέρω αν ενόχλησε ιδιαιτέρως ομολογώ) εσείς να τον αποβάλετε να τον κράξετε σαν τον όχλο της ιουδαίας ! φαρισαίοι !


    Υ.Γ μην το παίρνετε προσωπικά απλά κάνω το δικηγόρο του διαβόλου τώρα μίας και ο master..... σιγά μην κάνει στάση στις κατακτήσεις του να εξήγησει γιατί είναι βιαστής ... χεχεχεχε
     
    Last edited by a moderator: 18 Απριλίου 2007
  6. Δίας

    Δίας Live a life by design not by default

    Να ρωτησω κατι λοιπον:Πως να παρει θεση καποιος πχ μοτν οταν μπορει να λενε την αλλη μερα γι αυτον οτι καταχραζεται το δικαιωμα του;Ισως γιατι ο master.... δεν ειναι γνωστος κανενος δεν θα μιλουσε κανενας;;

    Υ.Γ οπως και ο blindfold εκανα τον δικηγορο του διαβολου χωρις να θελω και να εχω προθεση να προσβαλω και να επιτεθω σε κανεναν.
     
    Last edited by a moderator: 18 Απριλίου 2007
  7. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    δεν θα κανω το δικηγορο του διαβολου αλλα τον υποστηρικτη του δικαιου ....
    η μικρη δηλωνει slave και με το nick : slut .... τι ποιο φυσικο για καποιον που θεωρει εαυτον του καλυτερο απο τους αλλους Μαστερ , να πει οτι : "αυτο που θελεις , εγω θα στο προσφερω καλυτερα " .... ? ....
    ασε που εγω προσωπικα δεν ειδα πουθενα κανονα : "απαγορευτε να τα ριχνετε στην σκλαβα του αλλου" ....
    Τους υποτακτικους δεν τους κρατανε οι κανονες ... αλλα οι ικανοτητες ...... και οσοι Μαστερ τις διαθετουν , δεν εχουν να φοβηθουν κανεναν και απο την αλλη πλευρα οσοι υπο εχουν δωθει , απλα προσπερνουν καθε αλλη προσφορα .....
    με την ιδια λογικη και εγω καταγγελω την εταιρεια Τελλας οτι μου εκανε πριβε τηλεφωνικη προσφορα ενω ιδη εχω ΟΤΕ ... εεεε ....
    και θα ηταν καλο να το εξεταζουμε απο περισσοτερες οπτικες γωνιες οταν σπευδουμε να υποστηριξουμε την δημοσιοποιηση ενος prive μυνηματος ...
    μην ξεχναμε οτι κατι τετοιο μπορει να συμβει στον καθενα μας .....
    και θα ρωτησω κατι ευθεως την littleslut :
    Εσυ εχεις καθε δικαιωμα να αντιπαθεις και να μην θελεις ουδεμια σχεση με τον master ...... Εγω γιατι να τον αντιπαθησω ? ...εκτος εαν πιστευεις οτι το φορουμ ειναι και χωρος εκδικησης ....
    Δεν εχω σκοπο να προσβαλω κανενα μα να δειξω μια αλλη προσεγγιση με βαση το δικαιο οπως τουλαχιστο το κρινω εγω ...
    ΚυριεG ... σας εχω φανταστει εως ενα ιδιατερα πνευματικο ατομο που η παρουσια του ακτινοβολει σεβασμο και γνωση , ισως ο μοναδικος αντρας μεσα εδω που του αξιζει ο πληθυντικος .... ομολογω οτι με εξεπληξε η τοποθετηση σας εδω και θα με ενδιεφερε να μαθω τον λογο που δωσατε προταιρεοτητα στους κανονες του BDSM απο εκεινον της δημοσιοποιησης ενος πριβε μυνηματος (να παρει και νεα τροπη το νημα) ...
    blindfold .... και οτι ημουν ετοιμος που την ειπες για τους δωδεκαθειστες ....   ....
    κυρια Mania .... .. " Ρε εσυ master.... " ... ... απο που κυρια Mania ? .... απο τον στρατο γνωριζοσασταν ? ....
     
    Last edited by a moderator: 18 Απριλίου 2007
  8. Kaizer

    Kaizer New Member

    Γιατι ο MasterPier γράφει male perv?
     
  9. anasia

    anasia Contributor

    Απάντηση: Re: Μύνημα προς Κυρίαρχο



    ......
     
    Last edited by a moderator: 18 Απριλίου 2007
  10. Kaizer

    Kaizer New Member

    Γιατι δε μπορείς να πάρεις την σκλάβα του άλλου?
     
  11. Mesodo

    Mesodo Regular Member

    να δηλωσω κι εγώ την απρέπεια του να δημοσιοποιείς χωρίς ιδιαίτερη αφορμή ένα pm, ανεξαρτητα με το εαν ο master... κράτησε τους τύπους ή όχι.

    το ξαναλέω είμαι λίγο αλλεργικός στους δημόσιους λιθοβολισμους και τη χρήση των φόρουμ ως χώρο διαπόμπευσης. Είστε ένα μικρόκοσμος και είναι αστείο να υπάρχει τόση ίντριγκα σε ένα τόσο μικρό περιβάλλον...

    κατι που μαλλον μας επιστρεφει στο πρόσεχε με ποιους κοιμάσαι (ή ανταλλάσεις pm)
     
    Last edited by a moderator: 18 Απριλίου 2007
  12. meira

    meira Regular Member

    Και τι να δηλώσει ότι οι διάφοροι άσχετοι δηλώνουν Master?