Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Μ

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος slave32, στις 13 Ιουλίου 2024.

  1. slave32

    slave32 Contributor

    Ο στρατος ηταν μια δυσκολη φαση για μενα. Ειχα τελειωσει σπουδες, μεταπτυχιακο. Ημουν εικοσιτρια και ειχα ηδη υπαρξει για δυο χρονια σκλαβος στον συγκατοικο μου.

    Δεν φοβομουν τον στρατο οπως πολλοι και βα πω την αληθεια η φαση με τις βολες ειναι απιστευτη.

    Η μεταθεση μου για το νησι ηρθε. Εσκασα σε μια μοναδα με μικρη δυναμη, πολλες υπηρεσιες και σαν να μην εφθανε αυτο εγινα και γραφεας. Γενικα πεντε ατομα ειχαμε παει απο λυκειο και πανω οποτε μας πηραν στα γραφεια. Δευτερο τριτο εγω.

    Σε ενα μηνα εμφανιστηκε με μεταθεση ενας λοχιας αποθηκαριος. Ο Διοικητης στην αναφορα του ζητησε να παρει οποιον γραφεα θελει για βοηθο. Μας κοιταξε εναν εναν. Σταματησε μπροστα μου, επιλογη δεν ειχα.

    Ο τυπος ανελαβε την αποθηκη με τα πυρομαχικα. Να καταμετρησει και να τα βαλει σε σειρα. Πηγαμε στην αποθηκη. Χαος!
    -Την καντεμια μου Μαριε στα σαρανταπεντε μου μεταθεση για να οργανωνω ξεχασμενες αποθηκες.
    -Μαλιστα Κυριε Λοχια
    Απαντησα και τι να του ελεγα τον λυπηθηκα.
    -Η γυναικα μου με τις κορες μου στη Θεσσαλονικη, κι εγω εδω για τους επομενους δωδεκα μηνες. Εσυ απο που εισαι φανταρε;
    -Απο Θεσσαλονικη κι εγω, Κυριε Λοχια.
    Πιασαμε κουβεντα ειπαμε διαφορα.
    -Λοιπόν φανταρε, καθε πρωι μετα την αναφορα θα εισαι εδω. Αν δεν εχω φθασει, θα στεκεσαι ορθιος μεχρι να ερθω. Τις μερες που θ απουσιαζω θα εχω αφησει διαταγες.
    -Μαλιστα Κυριε Λοχια.
    -θα τα πουμε αυριο το πρωι.
    Εφυγα και περιττο να πω οτι ειχα σχεδον καυλωσει. Πηγα αμεσως στη τουαλετα κ αυνανιστηκα.

    Ειχα Γερμανικο το βραδυ. Κυλησε γρηγορα. Τον σκεφτομουν.

    Μετα την πρωινη αναφορα εφυγα αμεσως γθα την αποθηκη. Τον περιμενα δεκα λεπτα. Ειχε κρυο. Ανοιξε. Ξεκινησαμε την καταμετρηση. Αρχισαμε απο πλαστικα φυσιγγια. Τα χωριζα σε εκατονταδες κι εκεινος σε κουτακια.
    -Φανταρε πηγαινε να μου φερεις καφε απο το κψμ
    -Μαλιστα Κυριε Λοχια.
    Μου εδωσε χρηματα και πηγα αμεσως. Γυρισα. Ειχε αραξει στο γραφειο του. Για καποιο λογο δεν φοραγε μπλουζα. Δεν περιμενα να εχει τετοια σωματαρα. Γεροδεμενος, γραμμωμενος. Σαστισα για λιγο.
    -τι επαθες φανταρε;
    -Εχετε..
    -Εχετε απιστευτο κορμι Κυριε Λοχια.
    -Που να δεις την πουτσα μου!
    Κοκκινησα τα μουτρα μου απο ντροπη!
    -Σε πειραζω Φανταρε. Οι νεες γενιες ειστε πολυ μη μου απτου!

    Για τον επομενο μηνα γινονταν καθε μερα το ιδιο πραγμα.

    -Φανταρε αυριο θα ερθει ο Ταξιαρχος για επιθεωρηση, πρεπει να ειμαστε ετοιμοι.

    -Τα εχουμε ολα ετοιμα, Κυριε Λοχια.
    -Μην με απογοητευσεις.
    -Δεν θα το κανω Αφεντη!
    Με κοιταξε, γουρλωσε τα αυστηρα του ματια.
    -Κυριε Λοχια.
    Ηρθε κοντα μου, διπλα μου
    -Πως με ειπες;
    Ετρεμα. Κοκκινησα.
    -Συγν...
    -Σε ρωτησα κατι ρε!
    -Αφεντη..
    Με κοιταξε στα ματια.
    -Μαλακισμενο. Προσεχε μη πεις παραεξω καμια τετοια μαλακια. Θα τελειωσει η επιθεωρηση και μετα..
    Δεν ηξερα πλεον τι θ ακουσω.
    -Μετα θα σου δωσω ενα πολυ γερο μαθημα.
    -Μαλιστα Κυριε Λοχια.
    -Αντιλαμβανεσαι τι θα συμβει;
    Ετρεμα, ηθελα να γονατισω
    -Δεν ξερω Κυριε Λοχια.
    -Δυστυχως δεν εχω δικαιοδοσια πανω σου.. Διαφορετικα θα σε μαστιγωνα!
    Κυλησαν δακρυα απο τα ματια μου
    -Δεν θα το πω πουθενα Κυριε!
    Χαμογελασε. Ηρθε κοντα μου.
    -Ησυχασε..

    Η επιθεωρηση περασε γρηγορα. Την αλλη μερα ημουν εξω απο την αποθηκη και τον περιμενα οπως καθε φορα. Μπηκαμε μεσα. Για πρωτη φορα κλειδωσε τη πορτα.
    Ανοιξε τη τσαντα του κι εβγαλε εναν βουρδουλα περιπου εναμιση μετρο. Χοντρο.

    -Εχεις ξαναδει κατι τετοιο;
    -Μαλιστα Κυριε.
    Ηρθε κοντα μου, μου ζητησε να γδυθω και να του πω τις εμπειριες μου. Μου εξηγησε οτι ειναι σαδιστης. Μεσα του πιστεψε απο την αρχη οτι ειμαι υποτακτικος, δεν περιμενε να ειχα κανει τοσα.

    Με εδεσε στα σιδερενια ραφια ορθιο. Το μαστιγιο του ηταν πολυ δυνατο. Με φιμωσε. Μαστιγωσε μονο την πλατη μου. Με αφησε για λιγο να συνελθω.

    -Καταλαβαινεις οτι θα μεινει μεταξυ μας αυτο;
    -Μαλιστα Κυριε
    -Μαστιγιο δεν θα σου κανω συχνα, αλλα απο αυριο θα σου κανω spanking καθημερινα
    -Μαλιστα Κυριε
    -Εχεις κατι αλλο να πεις;
    -Σας ευχαριστω Αφεντη..
    Γελασε..