Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Νέα..

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος RainyCloud, στις 21 Οκτωβρίου 2019.

  1. tithon

    tithon Contributor

    κι εγώ κολυμπάω με βάρκα.  

    περφορμερ και μαστερ δεν ταυτίζονται.
    καλές παραστάσεις εύχομαι.
     
  2. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Στην Ελλάδα το "εμένα δεν μου πέφτει λόγος" χρησιμοποιείται αλλιώς  

    --

     
     
    Last edited: 27 Νοεμβρίου 2020
  3. Seras Victoria

    Seras Victoria My "give a fucks" are on vacation Contributor

    Δεν εννοώ τι εννοάτε με αυτό.
     
  4. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Υποξία από όσα διαβαζει κάποιος μπορεί να πάθει; Γιατί μια σκοτοδίνη μου’ρθε.
     
  5. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor

    Πάντως ενημερωτικά, κι εδώ στην Ψωροκώσταινα μια χαρά event διοργανώνανε αρκετοί (προ-Covid times) και με απλούς κανόνες συμπεριφοράς που κοινοποιούνταν από πριν, μια χαρά (και δυό) play κάναμε, και μια χαρά (και δυο) περνάγαμε .. και θέμα ασφαλείας (σε event τουλάχιστον) δεν έχει πολύ-ακουστεί κάτι.

    Το να υπάρχει υπεύθυνος «ασφαλείας» σε χώρο όπου μπορεί να μπει ο καθένας μπορώ να το φανταστώ. Διαφορετικά, όταν είναι με participants list είναι μάλλον υπερβολικό.

    Τα υπόλοιπα για τεχνικές και λεπτομέρειες ασφαλείας δεν τα σχολιάζω, επίτηδες.
     
  6. kinvara

    kinvara Δική Του Contributor

    Χωρίς να παραμερίζω το επικίνδυνο της πρακτικής ισχύει πράγματι . Σταδιακά ο χρόνος μπορεί να διαρκέσει περισσότερο.
    Στο παρελθόν ξεκίνησα από λίγα δευτερόλεπτα. Την πρώτη φορά μόλις με άφησε ζαλίστηκα και όλα μαϋρισαν. Τις επόμενες δεν ξανασυνέβει.Ζητούσα κι άλλο παρόλο τον φόβο. Σιγά σιγά μεγάλωσε και η διάρκεια.
     
  7. Μην αγχωνεσαι !!! Μαλλον εισαι υποτασικη!!!
     
  8. Καλημέρα. Τι ακριβώς δεν καταλαβαίνετε στην παραπάνω φράση?
     
  9. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Αααα δεν είστε απλός Γιατρός, είστε Τηλεγιατρος. Μα τέλος πάντων ποσο πολυσυλλεκτικό εργαλείο.

    Άσχετο εκεί με την ιστορία του Χάρη, με τις καμήλες, και τις 400.000 δραχμές, και οι 32 του μηνός...πολύ καλή. Έδειξε τι μπορεί να κάνει η ανοξια (όχι εγκεφάλου προφανώς).
     
  10. Eιμαι και real time γιατρός με κανονικά ακουστικά οξυμετρα πιεσόμετρα καρδιογραφο κλπ.Αν θες λοιπόν στείλε μου προσωπικό μύνημα να σου κλείσω ραντευου .Πρέπει να κάνω και εγώ το εμβολιακι μου!!!
     
  11. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Ααα είμαι του public play! Μα εσείς πια είστε έκτακτος! Με τα όργανα σας, μπράβο μπράβο.  
     
  12. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor

    Πάντως βρε @MasterTeo , με τόση ανορθογραφία και έλλειψη τονισμού, και να μην το’λεγες, θα το καταλαβαίναμε σίγουρα το ότι είσαι γιατρός. Φαντάζομαι τους φαρμακοποιούς που διαβάζουν χειρόγραφες συνταγές σου.
    Φιλικά ..