Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Να κερατώσω την σκλάβα μου.

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος dom2012, στις 5 Ιουνίου 2024.

  1. skia

    skia Contributor

    Οι επιλογές έχουν και τις ανάλογες συνέπειες. Όσο πιο ειλικρινείς και ξεκάθαρες εξηγήσεις, τόσο πιο εύκολα τα πράγματα.
     
  2. dom2012

    dom2012 Regular Member

    Δεν θα μπορούσα και δεν θα ήθελα να διαφωνήσω με αυτό
     
  3. slave32

    slave32 Contributor

    οκ περα απο το τρολλαρισμα, ας σας απαντησω σοβαρα. Για τα υπολοιπα, με συγχωρειτε.

    Εμενα με μπερδευει το γεγονος οτι παρ ολο που τη χαρτακτηριζεται και την εχετε σκλάβα σας δινεται τοση σημασια στο αν θα πληγωθει ή οχι. Σα σκλάβα δεν πρεπει καν να αποδεκτει. Αν ο Αφεντης της επιθυμει να την κερατώσει, είναι επιθυμία του κι ετσι θα γινει.

    Απο την αλλη, όλο αυτό που αισθανεστε, ισως σημαινει οτι εχετε περισσοτερα συναισθηματα απο οσα παραδεχεστε για την σκλαβα σας, εδω μπαινει και το θεμα της συζητησης για τα ορια της σχεσης σας. Αλλά και το θεμα της εκπαιδευσης της, για το τι επιτρεπεται ο ιδιος να την πληγωνει και τι οχι.

    Μιλωντας απολυτα ειλικρινα και βαση δικων μου εμπειριων μονο με πονο και δη μαστιγιο μαθαινουμε οι σκλαβοι.

    Σας ζητω ξανα συγγνωμη για πριν, Κυριε.
     
  4. Just_Me

    Just_Me Contributor

    Από τη στιγμή που είστε ο Κυρίαρχος της ασύμμετρης σχέσης πιστεύω πως χρειάζεται αναθεώρηση το πλαίσιο.
    Εσείς κρατάτε το μαχαίρι και το καρπούζι.

    Στο κέρατο που αναφέρεστε εννοείτε στο συναισθηματικό κομμάτι; Αισθάνεστε ενοχικά ως προς τα συναισθήματα που νιώθετε για την σ σας;
     
  5. espimain

    espimain Contributor

    Όποιος αναρωτιέται αν θα κερατώσει την σκλάβα του, δεν χρειάζεται να προβληματίζεται, γιατί δεν έχει σκλάβα.
     
  6. darkmoon_o

    darkmoon_o Στα πόδια Του

    Αν το παράνομο σε ανανεώνει..Εσύ ξέρεις καλύτερα από όλους..
    Τώρα,αν κάνεις κάτι κρυφά και αισθάνεσαι ενοχές καλύτερα μη το κάνεις.
    Η συμβίωση όπως αναφέρεις σε αυτό το post Σου αρέσει και Σε βολεύει..στο αρχικό post όμως Μας λες ότι χάνεις το ενδιαφέρον Σου..
    Μήπως τελικά πρέπει να κάνεις την αυτοκριτική Σου;
    Να τα βρεις με τον εαυτό Σου;
     
    Last edited: 7 Ιουνίου 2024
  7. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    To post είχε ημερομηνία 1/4/2024 οπότε μάλλον για αυτό μπερδεύτηκα  
     
  8. KostantinosK

    KostantinosK Regular Member

    Έχετε φέρει ποτέ στο σπίτι σας άλλες γυναίκες;
    Με εκείνη παρούσα (όχι οπωσδήποτε να συμμετέχει), ή και κλεισμένη σε άλλο δωμάτιο μέχρι να τελειώσετε; Και μετά να συμμαζέψει, να καθαρίσει κλπ;
    Αν φοβάστε να μην την πληγώσετε, και δεν θέλετε και να την χάσετε, ίσως ένας τρόπος είναι να εξολοθρεύσετε κυνικά (και απολαυστικά) τέτοια συναισθήματα μέσα σας (και μέσα της)
     
  9. slave32

    slave32 Contributor

    Μας εφτασε στο σημειο να παταμε λαικ
     
  10. Iagos

    Iagos Contributor

    Καλέ Μου άνθρωπε, ο άνθρωπος είναι vanilla, τι του λέτε να κάνει;
     
  11. dom2012

    dom2012 Regular Member

    Άλλος γνώστης. Από πού ξεφυτρώνετε εσείς οι ξερόλες. Έτσι γεννιέστε ή γίνεστε μπροστά στον καθρέφτη;
     
    Last edited: 7 Ιουνίου 2024
  12. dom2012

    dom2012 Regular Member

    Αυτό είναι το περίεργο που σιγά σιγά μου κόπηκε η όρεξη να κάνω αυτό που προτείνετε και Πόλα άλλα πράγματα. Κι γω πέρναγα πολύ ευχάριστα με μία άλλη γυναίκα και το κορίτσι λειτουργούσε κανονικά, η αλήθεια είναι χωρίς να συμμετάσχει σεξουαλικά.
    Τώρα θέλω να τα κάνω κρυφά από την 24/7 μου. Αυτό έχω παρατηρήσει και μου κάνει εντύπωση. Και το βασικότερο ότι μου φτάνει ποια η ταπεινώτιτα, υπακοή της και η ικανοποίησή μου σε πολύ ποιο σοφτ από πριν παιχνίδι ή και χωρίς αυτό. Αυτό εννοούσα όταν έλεγα ότι χάνω το ενδιαφέρων μου - ενδιαφέρον για έντονο παιχνίδι, για σκληρή δράση. Μπορεί να κάνει και με την ηλικία μου. Μπορεί να φταίνε πολλά τα δύσκολα που περνάμε οικογενειακός. Ποιός ξέρει. Πάντως αν δεν έχεις περάσει από κάτι τέτοιο, δύσκολα να με καταλάβεις.
     
    Last edited: 7 Ιουνίου 2024