Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Να κλάσω ή να σκάσω;

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Iagos, στις 25 Δεκεμβρίου 2011.

  1. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Πες με ανώμαλη το ρέψιμο  με ενοχλεί πιο πολύ απ' την κλανιά ...και να σου πω και κάτι άλλο... το ρέψιμο κάπως το κρατάς, την κλανίτσα?? μετα σε πονάει η κοιλιά!!! 
     
  2. thanasis

    thanasis Contributor

    Ειδικά αν ενεργηθ...εεε, ενεργοποιηθεί το ραχιαίο τσάκρα της Fasolini Klash'na, ούτε νεκροθάφτης δεν μένει.
     
  3. Ana Steel

    Ana Steel 7.585,145,542...

    Ενοχλητικό είναι το ρέψιμο αλλά για μένα που δεν μπορώ και είμαι ικανή να εχω λόξιγκα ολη την ημέρα και αυτό είναι εκνευριστικό!!
        
     
  4. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    @sweet_release και @Ana Steel μην βγαίνετε off topic. Για το ρέψιμο χρειάζεται άλλος τύπος αδείας απ' τον Εφέντη.
    Και σίγουρα δεν επιτρέπεται στην σκλάβα ρέψιμο και κλάσιμο την ίδια μέρα. Άντε γιατίιιιι, παρά έγινε το κακό με το τόπινγκ φρομ δε μπότομ.   
     
  5. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Το πρόβλημα δημιουργείται όταν κλασ-άρουν γιόγκι με αταίριαστα μεταξύ τους Klash'na, π.χ. Fasolini με Gasolini, τύφλα να ΄χει το ατομικό μανιτάρι. Έχουν ξεκληριστεί ολόκληρα χωριά στην Ινδία.
     
  6. Ana Steel

    Ana Steel 7.585,145,542...

    Ζητάμε ταπεινά συγγνώμη....    
    Λόξιγκα μπορώ να έχω; Ή χρειάζεται άδεια και για αυτό;
    Ευτυχώς, που δεν είμαι σκλάβα, προβληματική θα ήμουν!!
    Υ. Γ. Εμείς χαλάσαμε το νήμα; ; Λες κι δεν τα ήθελε το κωλαράκι του νήματος!!
     
  7. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    δεν έχεις ακούσει τον δικό μου λόξιγκα..αιτία χωρισμού είναι...χαχαχα 
     
  8. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    ξέχασες να σκύψεις    
     
  9. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    χαχαχα, χαλάς κομμώσεις απέναντι;
     
  10. Ana Steel

    Ana Steel 7.585,145,542...

    Υπάρχει πιθανότητα να είναι μεγάλη λατρεία ο λόξιγκας!! Λατρεία του παρτενέρ ο δικός σου λόξιγκας, εννοώ...   
     
  11. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    ας πούμε ότι τρομάζει κανείς ή νομίζουν ότι κάτι έχω  
     
  12. Ana Steel

    Ana Steel 7.585,145,542...

    Άμα λέω εγώ ότι δεν κάνω για σκλάβα...