Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Νομιμοποιηση του χαρεμιου

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος isnogood, στις 30 Ιουνίου 2008.

?

νομιποιηση πολλαπλων συζυγων

  1. ΝΑΙ ... υπερασπιζομαι την ελευθερια των επιλογων και το εννοω

    57,1%
  2. φυσικα και ΟΧΙ .. εχετε τρελαθει τελειως ;

    25,7%
  3. ΝΑΙ .. ΑΛΛΑ κατω απο αυστηρες προυποθεσεις που θα εξασφαλιζουν ιση μεταχειριση

    17,1%
  1. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    οσο και αν μας φαινεται σεναριο Αραβικης φαντασιας ... μιλησα για νομιμοποιηση συμβιωσης και οχι γαμο ...
    με μονο κριτηριο την λογικη θα ηταν πολυ ευκολοτερο για μια κοινωνια να δεχτει μια τετοια νομιμοποιηση απο τον γαμο ομοφυλλων ...
    φυσικα οι 99 στις 100 γυναικες που θα συμφωνουσαν σε κατι τετοιο , θα το εκαναν για καθαρα βιοποριστικους λογους , εφοσον η αναγκη της επιβιωσης θα ηταν εκεινη που θα διαλεγε για αυτες ..
    προσωπικα δεν θα εβλεπα κανενα τεχνικο προβλημα σε κατι τετοιο ... εκατονταδες χρονια τωρα ... οι Αραβες αποδεικνυουν οτι ειναι τουλαχιστο εφικτο αν οχι και λειτουργικο
    μην ξεχναμε οτι ισχυει το : "ή μενεις με τους δικους μου ορους και οπως θελω εγω ή πας πισω στην φτωχια της Ρωσσιας/του χωριου" .....
    και αυτο που περιγραφω ΗΔΗ συμβαινει ... απλα στα κρυφα ...
    οι κοινο μυστικο οτι παρεες 2,3,4 παντρεμενων αντρων , νοικιαζουν μια γκαρσονιερα και σπιτωνουν κοπελες που "αγοραζουν" απο τις βορειο ανατολικες χωρες .... υπαρχουν μαλιστα γραφεια που ανταλασουν τις κοπελες μεσα στην Ελλαδα ωστε να εχουν παντα "φρεσκο" πραγμα στο κρεβατι τους οι επιδοξοι εραστες ....
     
  2. Kaveiros

    Kaveiros Regular Member

    Απάντηση: Νομιμοποιηση του χαρεμιου

    Φυσικα το πρωτο για δυο λογους.
    1)εχω μεγαλη καρδια
    2)ισχυρο ανατολιτικο γονιδιο
     
  3. G_E

    G_E Contributor

    Απάντηση: Νομιμοποιηση του χαρεμιου

    Ψηφισα οχι δαγκωτό- να απαγορευτεί να έχει καποιος εστω και μια σύζυγο. Απο το 2010 μαζι με το καπνισμα
     
  4. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Απάντηση: Νομιμοποιηση του χαρεμιου

    ΠΡΟΦΑΝΩΣ. Να είχα τους άντρες μου, κι αυτοί τις γυναίκες τους και να χτίζαμε μια πανέμορφη κοινωνία όπου αρχηγός θα ήμουν εγώ ως ικανότερη και εξυπνότερη.  
     
  5. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Νομιμοποιηση του χαρεμιου


    Αν ησουν αρχηγος εσυ μαντεψε τοτε ποιον θα ειχαν για Θεο.... 


    ....Εμενα φυσικα!!!
     
  6. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Απάντηση: Νομιμοποιηση του χαρεμιου

    Αν είσαι ο Θεός του Σεξ, γουάι νοτ. Θα σου θυσιάζαμε και όσες ήταν πάνω από 25 χρονών και παρθένες.
     
  7. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Νομιμοποιηση του χαρεμιου

    Για να τις θυσιασουμε θα πρεπει να τις βρουμε πρωτα... αλλα αν τις βρουμε γιατι να τις θυσιασουμε και να μην τις πηδηξουμε??? 





    Υ.Γ. Αν θελεις τις πηδαμε και μαζι να μοιραστουμε την κουραση ... και την απολαυση!! 
     
  8. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Σ'έχουν κάνει θεό, μια φορά να σκεφτούν σαγαπούν και χωρίς εσένα τι θα γίνουυνν...

    Από το άσμα της Στανίση και την επανεκτέλεση Μαζό (χα)

    Και ποιος είπε ότι ο εξυπνότερος τραβάει τα φώτα (της δημοσιότητας) και έχει τα πρωτεία. Συνήθως υποδόρια από το παρασκήνιο κινεί τα νήματα.  
     
  9. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Απάντηση: Νομιμοποιηση του χαρεμιου

    Σιγά μη πηδούσα 25άρες παρθένες, στις χαρίζω όλες!! Του γαλάκτου προτιμώ, αμφότερων φύλων...17...18..το πολύ 19..
    Να μυρίζει μωρουδίλα. Τι σκατά αρχηγός θα ήμουν αν δεν έπαιρνα το καλύτερο???  
     
  10. Eri

    Eri

    Ελα ρε που ειναι τα καυλτερα αυτα που δεν ξερουν τπτ.....Εγω στη θεση σου θα τα δοκιμαζα ολα ολων των ηλικιων κ μετα θα κρατουσα το καλυτερο........
     
  11. Vermilion

    Vermilion Regular Member

    Απάντηση: Re: Νομιμοποιηση του χαρεμιου

    Μιλάμε για τη δική μου πολυ-πολυγαμική οικογένεια. Στην τελική εγώ θα την είχα ιδρύσει. Δε θα ήμουν αρχηγός συνεπώς, θα ήμουν Αυτοκράτειρα  

    Αγάπη μου, είναι η χαρά του να μεταδίδεις γνώση.....  
     
    Last edited: 1 Ιουλίου 2008
  12. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Η αυτοκράτειρα Θεοδώρα θα ήσουν ναι.   (και όχι ένα μέλος της πολλώ δε μάλλον πολυγαμικής οικογένειας απλώς). Περιμένω την απόλυτη συνέπεια στη δέσμευση σου λοιπόν.