Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ξεπαρθένιασμα

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος blutengel, στις 27 Αυγούστου 2009.

  1. blutengel

    blutengel New Member

    Θα ήθελα να μου πείτε πόσες γυναίκες έχετε πάρει με ζώνη αγνότητας και τους την βγάλατε.Είμαι περίεργος καθώς έχω γίνει στόχος πειράγματος από τους φίλους μου επειδή έχω πάει με 4 αγνές..και λένε οτί αν συνεχίσω έτσι θα χαλάσω την πιάτσα.Για να μην υπάρχει παρεξήγηση δεν πηγαίνω μόνο με παρθένες απλά έτσι έτυχε και κάτσανε τόσες συνεχόμενες!Θέλω να ακούσω εμπειρίες από παρθενοσπάστες!
     
  2. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    Το βραβείο πάει μόνο σε εκείνους που έχουν ξεπαρθενιάσει γυναίκες, ή μπορούμε να αναφερθούμε και σε ξεπαρθένιασμα αντρών?
     
  3. Miss_kitten

    Miss_kitten Guest

     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  4. spectrum

    spectrum Regular Member

    Tην ιδια ζητηση εχει ο κωλος ενος ανδρα σε σχεση με το μουνι βρε γιωργιτσα?  
     
  5. blutengel

    blutengel New Member

    Απάντηση: Ξεπαρθένιασμα

    Οχι κάποιο δίκιο έχει η Georgia.Ισχύει και για άντρες λοιπόν!
     
  6. elfcat

    elfcat . Contributor

    Απάντηση: Ξεπαρθένιασμα

    πες μου ότι είσαι κατω από είκοσι χρονων... pls... 
     
  7. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    Θα έλεγα πως ναι. Όπως και να έχει όμως, δεν αναφερόμουν στον κώλο του άνδρα in the first place.
     
  8. blutengel

    blutengel New Member

    Απάντηση: Ξεπαρθένιασμα

    Στην ιδιότητα αναφέρεται spectrum.Όχι στην τρύπα.
     
  9. spectrum

    spectrum Regular Member

    O νηματοθετης ομως αναφερεται στο μουνι...Οποτε σε πιο τυπο ξεπαθερνιασματος αντρα αναφερεσαι
    ωστε να δουμε και το μετρο συγκρισης...
     
  10. blutengel

    blutengel New Member

    Απάντηση: Ξεπαρθένιασμα

    Μακρυγορήσαμε όμως και ακόμα δεν έχω δει απάντηση..Θέλω να βλέπω νούμερα.Μπορεί να είναι μεικτά ανδρές και γυναίκες αν κάποιος είναι bisexual..
     
  11. Georgia

    Georgia Owned Contributor


    Χαίρομαι που έγινε στον νηματοθέτη ξεκάθαρο του που αναφέρομαι  
    Όσο ξεκάθαρο είχε γίνει και σε εμένα εξαρχής το οτι αναφέρεται στο ξεπαρθένιασμα του μουνιού της γυναίκας και οχι του κώλου της. Αν ήταν διαφορετικά, θα αναφερόμουν και εγώ στον κώλο του άνδρα.
    Εξάλλου spectrum, εκτός από το ξεπαρθένιασμα του κώλου, δεν γνωρίζω και πολλά άλλα ξεπαρθενιάσματα πλην ενος, του κλασικού, στο οποίο αναφέρομαι.Θα ήθελες να με διαφωτίσεις για τα υπόλοιπα?



    υγ: Θα πρέπει να διαβάσω τώρα ένα ποιήμα, για να αντισταθμίσω το άσχημο ρεαλιστικό λεξιλόγιο των ποστ αυτών 



    Δεν έχει δημιουργηθεί ακόμη το poll   
     
  12. blutengel

    blutengel New Member

    Απάντηση: Ξεπαρθένιασμα

    Georgia νομίζω το πιο ρεαλιστικό λεξιλόγιο το χρησιμοποιείς εσύ Και τι φετίχ είναι αυτό με τα ποιήματα??Που το κατατάσεις??