Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ΟΙ ΣΚΛΑΒΕΣ ΜΟΥ ΣΤΟ ΧΑΡΕΜΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΙΣ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΖΟΜΑΙ ΩΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΗΔΟΝΗΣ ΜΟΥ

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος KinkyBoy, στις 10 Μαϊου 2008.

  1. Re: ΟΙ ΣΚΛΑΒΕΣ ΜΟΥ ΣΤΟ ΧΑΡΕΜΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΙΣ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΖΟΜΑΙ ΩΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΗΔΟΝΗΣ

    "To Έντεχνο του δρόμου στύλ"

    Tα raps που διάβασα ξεπερνούνε αυτά της Missy_Eliot και της Lil Kim
     
  2. female

    female Contributor

    Re: ΟΙ ΣΚΛΑΒΕΣ ΜΟΥ ΣΤΟ ΧΑΡΕΜΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΙΣ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΖΟΜΑΙ ΩΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΗΔΟΝΗΣ




     


     
  3. Re: ΟΙ ΣΚΛΑΒΕΣ ΜΟΥ ΣΤΟ ΧΑΡΕΜΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΙΣ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΖΟΜΑΙ ΩΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΗΔΟΝΗΣ

    Ένγκρ  

    μμμμμμ
     
  4. Tropical_Storm

    Tropical_Storm Regular Member

    Re: ΟΙ ΣΚΛΑΒΕΣ ΜΟΥ ΣΤΟ ΧΑΡΕΜΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΙΣ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΖΟΜΑΙ ΩΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΗΔΟΝΗΣ

    Πολυ ωραια φωτο female!!!
     
  5. female

    female Contributor

    Re: ΟΙ ΣΚΛΑΒΕΣ ΜΟΥ ΣΤΟ ΧΑΡΕΜΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΙΣ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΖΟΜΑΙ ΩΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΗΔΟΝΗΣ






    Ευχαριστώ πολύ, Tropical_Storm! Να 'σαι καλά για τα καλά σου λόγια!


    Φοβάμαι πως δεν πρόκειται ακριβώς περί φωτογραφίας....
    Είναι πίνακας που έγινε το 1862, την εποχή του Ναπολέοντα, του περίφημου Γάλλου ζωγράφου Ingres, όπως γράφει παραπάνω και ο Seirios_79.



    Σου συστήνω να ρίξεις μια ματά στο παρακάτω :

    http://maviboncuk.blogspot.com/2006/06/ingres-turkish-bath.html



     
  6. Mavrobasilis

    Mavrobasilis Regular Member

    Re: ΟΙ ΣΚΛΑΒΕΣ ΜΟΥ ΣΤΟ ΧΑΡΕΜΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΙΣ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΖΟΜΑΙ ΩΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΗΔΟΝΗΣ

    -Ρε 'συ, ψήνεσαι για καμιά ζαπαρτού;
    -Αμέ, ποιοί θα 'μαστε;
    -Ε!, εγώ, εσύ κι η γυναίκα σου.
    (συνεργασία...)
     
  7. Prema

    Prema Guest

    Re: ΟΙ ΣΚΛΑΒΕΣ ΜΟΥ ΣΤΟ ΧΑΡΕΜΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΙΣ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΖΟΜΑΙ ΩΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΗΔΟΝΗΣ

    Δεν ξέρω αν το προσέξατε αλλά όπως στην κλασσική παράδοση πολλών αυτοαποκαλούμενων (χωλένοντων εις την πράξην φυσικά) "σιδερόγκαυλων και τσιμεντοτσούτσουνων" μεγαλοστοματάδων, ο εν λόγω κύριος KIKNYBOY έπραξε το κλασσικό ταχυδαχτυλουργικό κόλπο:
    "Να σου δείξω ένα μαγικό; Θα σε γαμήσω και θα εξαφανιστώ!"

    Όχι ότι μας γάμησε, βεβαίως βεβαίως, σιγά μην παθαίναμε τίποτα εμείς με χρόνια στο κουρμπέτι της φιλολάγνας ύβρεος, χρησιμοποιώ τον όρο περισσότερο μεταφορικά, μας πέταξε στη μούρη τα φλόκια (κακές λεξούλες δηλαδή με υβριστική πρόθεση) και εξαφανίστηκε... Προς το παρόν τουλάχιστον.

    Εγώ πάντως γαμήθηκα στα γέλια!  
     
  8. Afentis_Epi8ymiwn

    Afentis_Epi8ymiwn Regular Member

    Απάντηση: Re: ΟΙ ΣΚΛΑΒΕΣ ΜΟΥ ΣΤΟ ΧΑΡΕΜΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΙΣ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΖΟΜΑΙ ΩΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ




    Και φρεσκοξυρισμένες όλες 
    Ή βαριόταν να ζωγραφίζει τρίχες ή έτσι τις προτιμούσε.
    Γιατί, ως γνωστόν, εκείνη την εποχή η τρίχα έφτασε μέχρι τον αφαλό.
     
  9. Re: ΟΙ ΣΚΛΑΒΕΣ ΜΟΥ ΣΤΟ ΧΑΡΕΜΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΙΣ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΖΟΜΑΙ ΩΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΗΔΟΝΗΣ

    Ίσως έκανε ρετούς στο Photoshop after
     
  10. female

    female Contributor

    Re: Απάντηση: Re: ΟΙ ΣΚΛΑΒΕΣ ΜΟΥ ΣΤΟ ΧΑΡΕΜΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΙΣ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΖΟΜΑΙ ΩΣ ΕΞΑΡΤΗΜ



    Ίσως να γνώριζε τη μουσουλμανική παράδοση που απαιτεί ολοκληρωτική αποτρίχωση πλην της κώμης από πολύ μικρή ηλικία.

    Αν και μάλλον εσύ έχεις δίκιο. Όλες τις ξούριζε. Όλοι τις ξούριζαν...



    Alexandre Cabanel
    Birth of Venus, 1863

     ​




    William Bouguereau
    Birth of Venus, 1879
     ​




    Ingres
    Venus Anadyomene, 1848


     ​



     
  11. Afentis_Epi8ymiwn

    Afentis_Epi8ymiwn Regular Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: ΟΙ ΣΚΛΑΒΕΣ ΜΟΥ ΣΤΟ ΧΑΡΕΜΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΙΣ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΖΟΜΑΙ


    Ναι, μόνο που δεν ήταν όλοι οι ζωγράφοι μουσουλμάνοι 

    Είχε να κάνει με την τεχνοτροπία της εποχής. Ενα κορμί λείο και απαλό (και λίγο στρουμπουλό). Οπως θα έπρεπε να είναι μια γυναίκα. (Για το στρουμπουλό δεν ξέρω αν θα μου άρεσε. Αλλά, μέχρι τα κιλά που δείχνουν οι πίνακες, το "ανέχομαι") 
     
  12. SpaceGirl01

    SpaceGirl01 New Member

    Re: ΟΙ ΣΚΛΑΒΕΣ ΜΟΥ ΣΤΟ ΧΑΡΕΜΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΩΣ ΤΙΣ ΜΕΤΑΧΕΙΡΙΖΟΜΑΙ ΩΣ ΕΞΑΡΤΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΗΔΟΝΗΣ

    ναι τότε τα στρουμπουλά κορμιά ήταν must!!