Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Οδηγίες - συμβουλές για πίπα - πεοθηλασμό (ή πεολειχία)

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Astarty, στις 18 Ιανουαρίου 2006.

  1. zinnia

    zinnia Contributor

    Re: Πεοθηλασμός (ή πεολειχία)

    μη φανταζεσαι παντού συνωμοσιες αν και μπορω να καταλάβω πως όσοι τις φαντάζονται είναι οι πρωτοι που τις εφαρμοζουν 

    ΥΓ. κανεναν δεν εχω δει να τρελαινεται απο μια πιπα. Πλην της καυλας βεβαιως-βεβαιως  
     
  2. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Re: Απάντηση: Πεοθηλασμός (ή πεολειχία)

    Γιαβρί μου γλυκό, δεν αντέχω, θα το πω.

    Ελεείστε τον αόμματο...
     
  3. Mystic

    Mystic New Member

    Re: Πεοθηλασμός (ή πεολειχία)

    Εγώ τρελαίνομαι! Όπως επίσης τρελαίνομαι να διαβάζω οτιδήποτε έχουν να πουν γυναίκες πάνω στο θέμα, πολύ δε περισσότερο, σκλάβες/υποτακτικές! (κάτι αιώνες έχω να ποστάρω, όχι πως ήμουν κανένας φοβερός πόστερ πιο πριν βέβαια...)
     
  4. kkar

    kkar New Member

    Re: Πεοθηλασμός (ή πεολειχία)

    Τέλειο....
     
  5. gianniskiris

    gianniskiris New Member

    Re: Πεοθηλασμός (ή πεολειχία)

    ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ

    Αστο καλό με καύλωσες αφάνταστα.


    ΠΩ ΠΩ ΠΩ:crazy:
     
  6. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Re: Πεοθηλασμός (ή πεολειχία)

    κοιτα ... ειναι λιγακι παλιο το ποστ ... ειναι σαν να καβλωνεις βλεποντας την Αλιφερη στους Πανθεους στο εξωφυλλο του Ρομαντζο ....
     
  7. chaos

    chaos New Member

    Re: Πεοθηλασμός (ή πεολειχία)

    Σκέτο ποίημα.....Τύπωσε έναν οδηγό....Σε πολλές θα ήταν χρήσιμη μια τέτοια σπουδή...
     
  8. Re: Πεοθηλασμός (ή πεολειχία)

    Στις 14 Μαρτίου γιορτάζεται η ανδρική εκδοχή του Αγ. Βαλεντίνου, καθώς είναι η παγκόσμια ημέρα μπριζόλας και πεολειχίας. Την πρωτοβουλία τη μέρα αυτή έχει η γυναίκα, καθώς προσφέρει στην αρχή μια μπριζόλα στον καλό της και μετά τα υπόλοιπα...  
     
  9. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Re: Πεοθηλασμός (ή πεολειχία)

    Η μπριζόλα ας είναι καλοψημένη, τα υπόλοιπα όχι.
     
  10. Iwnas

    Iwnas Regular Member

    Re: Πεοθηλασμός (ή πεολειχία)







    Μετά από αυτό ο πεοθηλασμός απόκτα μια ακόμα πιο ονειρική διάσταση. Λυπάμαι ειλικρινά που δεν διέθεσα χρόνο να το διαβάσω νωρίτερα.
     
  11. extreme32

    extreme32 Regular Member

    Re: Πεοθηλασμός (ή πεολειχία)

    καλα τα λεει η κοπελια αλλα εχω ακουσει οτι το σπερμα σε μερικους αντρες εχει μια εντονη γευση ψιλοαηδια. Τι θα κανει η ερμη η πεοθυλαζουσα εκεινη τη στιγμη που το θεσπεσιο υγρο δεν καταπινεται με τιποτα;

    καλα μια σκεψη εκανα. δεν θελει απαντηση.
     
    Last edited: 23 Δεκεμβρίου 2008
  12. Markisios_Nte_Sant

    Markisios_Nte_Sant Regular Member

    Re: Πεοθηλασμός (ή πεολειχία)

    10, με αριστα το 10.