Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Οδηγίες - συμβουλές για πίπα - πεοθηλασμό (ή πεολειχία)

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Astarty, στις 18 Ιανουαρίου 2006.

  1. Don Machino

    Don Machino Regular Member

    Re: Πεοθηλασμός (ή πεολειχία)

    φίλε john_slave96 σαφώς και η γυναίκα είναι πλάσμα που θέλει τρυφερότητα και αγάπη, αλλά όταν χρειάζεται.

    σίγουρα όμως δεν θέλει ελαφρότητα αλλά αντίθετα στιβαρότητα....

    Το ότι κάποιος έχει το ρόλο του αφέντη δεν σημαίνει οτι δεν αγαπά και σέβεται τις γυναίκες.
    Εξάλλου όλοι είμαστε ίσοι απέναντί Του. και όσοι το ξεχνούν ή έχουν άλλη άποψη, τους περιμένει κενό.

    Αστάρτη καλή συνέχεια με την εργασία σου.

    Όσο αφορά τον μεσαίωνα, σαφώς και χρήζει ενδιαφέροντος καθώς επινοήθηκαν πολύ ενδιαφέροντα συστήματα και μέθοδοι βασανισμού.

    Η μελέτη και η φιλοσοφία πάνω στον πόνο ψυχικό και σωματικό πρέπει να μας απασχολεί όλους εδω μέσα.

    Κανένα χρονικό σημείο ή περίοδος στην ιστορία είναι καλό ή κακό. Ο κόσμος, το σύμπαν εξελίσσεται και απλά συμβαίνουν γεγονότα [ Συμβάντα πιο σωστά] μέ ή χωρίς την παρέμβασή μας.

    Αλλά το τι πράττουμε έκαστος ή ως ομάδα, κράτος , κράτη , ανθρωπότητα , και τι επίδραση έχει στην εξέλιξη της εξίσωσης είναι άλλη κουβέντα.

    Σημασία έχει οτι τα πάντα είναι μαθηματικά-αριθμοί δηλαδή μουσική.

    και η μουσική είναι οι ήχοι που μας αρέσουν και μας προκαλούν εφορία, όπως ας πούμε τα βογγητά μιας σκλάβας...
     
  2. Leon

    Leon άντε και καλο μεσαίωνα Ork

    Απάντηση: Πεοθηλασμός (ή πεολειχία)

    θα συμφωνήσω με την ζιννια σε κάθε περίπτωση είναι απόλαυση και για του δύο οπότε σε θα μπορούσε να είναι και ένα μέσο επιβράβευσης ενός πολύ καλού σεξ  
     
  3. gothman

    gothman Regular Member

    Απάντηση: Πεοθηλασμός (ή πεολειχία)

    xero oti tha fano xenerotos,alla parolo pou mou aresei san praxei,protimo na vlepo kai na niotho th/on sydrofo m na 'xanete',na niothi hdonh para to antitheto,opote pio syxna glifo ego to aidio/peos para to antitheto.den nomizo oti ekfrazei kyriarxia h ypotagh,einai kinhsh tryferothtas pio poly toulaxiston kat eme.ki oso anafora to thema tou an h gyneka xreiazete tryferotyta nomizo oti ysxiei to exhs:kathe gyneka einai diaforetikh apo kathe allh,opos kai kathe andras,opote den mporoume na milame etsi genika gia oles tis gynekes kai to ti theloun.

    ξέρω ότι θα φανώ ξενέρωτος αλλά παρόλο που μου αρέσει σαν πράξη, προτιμώ να βλέπω και να νιώθω τον σύντροφό μου να "χάνεται", να νιώθει ηδονή παρά το αντίθετο, οπότε πιό συχνά γλύφω εγώ το αιδοίο / πέος παρά το αντίθετο. δε νομίζω ότι εκφράζει κυριαρχία ή υποταγή, είναι κίνηση τρυφερότητας πιό πολύ τουλάχιστον κατ εμέ. κι όσον αφορά το θέμα του αν η γυναίκα χρειάζεται τρυφερότητα νομίζω ότι ισχύει το εξής: κάθε γυναίκα είναι διαφορετική από κάθε άλλη, όπως και κάθε άντρας, οπότε δεν μπορούμε να μιλάμε έτσι γενικά για όλες τις γυναίκες και το τί θέλουν.
     
    Last edited by a moderator: 6 Ιανουαρίου 2007
  4. mds

    mds Regular Member

    Απάντηση: Πεοθηλασμός (ή πεολειχία)

    Μπορεί να φανεί βαρετό μα θα πω και εγω ότι είναι ένα πολύ ερωτικό, αισθησιακό κείμενο.
    Μπράβο στην Γυναίκα (με κεφαλαίο Γ) που είχε το θάρρος να το εκφράσει.
    Απλά πάνω σε αυτό, όπως είπε και ο Ηλίας, θα έβαζα μια παραλλαγή με δεμένα χέρια αλλά και δεμένα μάτια. Οταν την έχω ανάμεσα στα πόδια μου γονατιστή με δεμένα χέρια και μάτια, της κρατάω τα μαλλιά και, ή την κατευθύνω, ή την αφήνω να ενεργεί μόνη της.
    Αλλά όμως, όταν την βλέπω παραδομένη και ανήμπορη να αισθάνεται και να νοιώθει "το άγνωστο" που θα της τύχει, τότε δεν θέλω τίποτα άλλο.
    Αυτό είναι και το καλύτερο...
     
  5. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Re: Πεοθηλασμός (ή πεολειχία)

    τελικα μονο σε μενα δεν αρεσε το κειμενο ? ...... μπααα .... θα ψαχτω .... κανεις δεν ενιωσε οτι μοιαζει σαν να λειπει το σκορδο απο το τζατζικι ?...το ανθρακικο απο την κοκα κολα ?... το αλατι απο το κρεας ? ....
    Τουλαχιστο ξερω οτι την αποψη μου την συμμεριζεται καποιος .. ο Γκουσγκουνης ... αμα ειναι να το απολαμβανει κιολας τελειωσαμε ...
     
  6. Astarty

    Astarty Contributor

    Re: Πεοθηλασμός (ή πεολειχία)

    Θεωρείς το κείμενο μου ξενέρωτο isnogood; Η πραγματικότητα δύσκολα εκφράζεται με λόγια...σε καταλαβαίνω.
     
  7. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Re: Πεοθηλασμός (ή πεολειχία)

    ΠΟΤΕ δεν θα το χαρακτηριζα ξενερωτο ... απεναντιας ακουγεται σαν μια γαστρονομικη δημιουργια απο διαλεχτα κυνηγια , δουλεμενα με μυστικα γευσεων που κανανε αυτοκρατορες να εκλπιπαρουν για μια μπουκια ....
    ..... απλα εγω μερικες φορες προτιμω μια καλη πιττα γυρο με απ'ολα ....
     
  8. Astarty

    Astarty Contributor

    Re: Πεοθηλασμός (ή πεολειχία)

    Μεγαλώνεις και όλο παραξενιές μου είσαι isnogood.
    Ολόκληρο θέμα έκανες στα δώρα, τώρα δεν σου αρέσει το ραφιναρισμένο...
    ανυπομονώ να δω την συνέχεια.

    Καλή σου μέρα καλέ μου.
     
  9. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Re: Πεοθηλασμός (ή πεολειχία)

    αουτς .... και που να δεις ολο το πακετο ....
    Με ενοχλει οταν αλατιζουν φαγητο κρατωντας την αλατιερα σε οποιοδηποτε υψος διαφορετικο απο 30 εκ... ο αφρος απο μπυρα ή αναψυκτικο μεσα στο ποτηρι που ειναι παχυτερος απο μισο δαχτυλο .. φυσικα το καπνισμα ... φαγητο σερβιρισμενο σε θερμοκρασιες μεγαλυτερες των 40-50 C... ανομοιομορφη κατανομη φαγητου στο πιατο .. και αυτα μονο για το φαγητο .... αστα ειμαι καμενος απο χερι ....
     
  10. Astarty

    Astarty Contributor

    Re: Πεοθηλασμός (ή πεολειχία)

    Και νόμιζα πως ήμουν η μόνη παράξενη! Να μου ζήσεις isnogood χίλια χρόνια!

    Δεν αντέχω κούνημα ποδιού από τον διπλανό μου.
    Αγγίγματα ή ήχους την ώρα που παρακολουθώ ταινία.
    Με ενοχλεί να ρουφούν ηχηρά τον καφέ τους ή την σούπα τους.
    Δεν υποφέρω τον ξαναζεσταμένο ή καμένο γαλλικό καφέ.
    Ζελατίνες στα τασάκια. Απρόσεχτο τίναγμα της στάχτης...κτλ κτλ...

    Έχει ανοιχτεί τέτοιο νήμα με γεροντοπαραξενιές; Θα μπορούσα να είμαι τοπ ποστέρ εκεί πέρα;-)

    Υ.Γ. Ο Χάινριχ είναι ήρωας.
     
  11. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Re: Πεοθηλασμός (ή πεολειχία)

    χμμμμ ... αυτο με το κουνημα του ποδιου ... το εχω σε ολο του το μεγαλειο ... καποτε κουνουσα ενα παλκο μαζι με ολη την ορχηστρα ... και στις δυνατες μου κρισεις χαναν τον ρυθμο και κοιταζαν το ταβανι αν κουνιονται τα φωτα .. ολη η παρεα μου (που με ξερει) εκανε 6 μηνες να ξαναπατησει στο μαγαζι .... ομως το εψαξα .. και δεν ειναι και τοσο ευχαριστο ... το κουνημα του ποδιου συνηθως λενε (οχι απο εγγυρες πηγες) σχετιζεται με καρδιοαναπνευστικο προβλημα ....
     
  12. Syrah

    Syrah Contributor

    Re: Πεοθηλασμός (ή πεολειχία)

    Amazona σοβαρότητα είναι η εγγύτητα ενός ατόμου στο bdsm? Και η πεολειξία είναι μη σοβαρή πράξη επειδή δεν συνάδει με το bdsm? Έχεις αποκλείσει το ενδεχόμενο, να απευθύνεται αυτό το thread σε υποτακτικές γυναίκες και υποτακτικούς ομοφυλόφιλους άνδρες? Και αν το απέκλεισες, και πιστεύεις ότι απευθύνεται μόνο σε vanilla αναγνώστες, δεν έχεις υπόψη ότι στο forum γίνονται δεκτές οι vanilla συμμετοχές με ίσα δικαιώματα στη χρήση του forum οπότε υπάρχει η δυνατότητα να ανοιχτεί ένα thread? Τέλος έχεις υπόψη ότι βρίσκεσαι όντως σε site γνωριμιών και ότι υπάρχει ολόκληρη ενότητα με thread-αγγελίες?
    Οι πρώτες τρεις ερωτήσεις δεν είναι ρητορικές, θα έχει ενδιαφέρον να μας απαντήσεις. Οι τελευταίες δύο είναι προς ενημέρωσή σου.