Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Οδηγίες - συμβουλές για πίπα - πεοθηλασμό (ή πεολειχία)

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Astarty, στις 18 Ιανουαρίου 2006.

  1. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Re: Πεοθηλασμός (ή πεολειχία)

    για το "αντρας" δεν ειχα σκοπο να το θεσω ως "κανω το κεφι μου" , αλλα καθε φυλλο εχει τις δικες του ιδιαιτερες απολαυσεις ... πχ το ξυρισμα .. για πολλους αντρες ειναι μια απολαυση , το φχαριστιομαστε κοινως , ενω για σχεδον ολες τις γυναικες ειναι ενα "πρεπει" .. ενα "καθηκον" ... ετσι και ο πεοθηλασμος ... ως πεοθηλασμος δεν μου λεει τιποτα , ως τσιμπουκωμα κατι αρχιζει και παιζει ....  ...
    Με το συγκαταβατικα εννοω το ακριβως αντιθετο της μιξοπαρθενας δηλαδη εκεινου του τυπου της γυναικας που ξερει να παιζει και γουσταρει το "βρωμικο" παιχνιδι διχως τα "απαπαπα και δεν ειναι σωστο και τι μου ζητας να κανω με τα σχετικα .." τα εχουμε ακουσει και αυτα ...
    τωρα αν κατι αλλο ειχες στο νου σου και σε ενοχλησε , πες μου μηπως εγινε καποια παρεξηγηση ...
     
  2. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Re: Πεοθηλασμός (ή πεολειχία)

    Τόσον η πεολειχία όσον και ο πεοθηλασμός (η διάκριση σημαίνει απλώς ότι δεν πρέπει να ρουφάς όταν γλείφεις) είναι ηθικώς βρωμερές δραστηριότητες όταν το πέος έχει μείνει πάνω από δέκα ημέρες άπλυτο.
     
  3. kali crow

    kali crow Guest

    Re: Πεοθηλασμός (ή πεολειχία)

    ελεος.....μπλιαχ!!!! 
     
  4. female

    female Contributor

    Re: Πεοθηλασμός (ή πεολειχία)




    Στις εννιάμιση μέρες η ηθική παραμένει αμόλυντος ενώ τη δεκάτη έχει γίνει μιαρά... Το σημείωσα...

    Στον πούτσο στις πόσες μέρες έχει φυτρώσει γκαζόν; Η κατανάλωση γκαζόν παρέχει βιταμίνες;



     
    Last edited: 13 Μαρτίου 2008
  5. Dolmance

    Dolmance Contributor In Loving Memory

    Re: Πεοθηλασμός (ή πεολειχία)

    Για γκαζόν δεν έχω υπ' όψιν μου. Αλλά οι κάκτοι, τα πεύκα και ιδιαιτέρως τα έλατα πιστοποιούν την κρισιμότητα της καταστάσεως.
    Απολύτως δικαιολογημένη η αηδία. Αιώνες τώρα, οικουμενική προϋπόθεση για την πραγματοποίηση πεολειχίας υπήρξε η προτέρα επίσκεψις σε SPA.
     
    Last edited: 13 Μαρτίου 2008
  6. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Re: Πεοθηλασμός (ή πεολειχία)

    ελεος μπλιαχ και submissive γινεται ? .. ρωταω μην με παραξηγησετε ... εκτος αν ειναι τρυκ του σκηνοθετη
     
  7. kali crow

    kali crow Guest

    Re: Πεοθηλασμός (ή πεολειχία)

    αμε.το οτι καποια ειναι υποτακτικη δε σημαινει οτι της αρεσουν και τα παντα......
     
  8. Re: Πεοθηλασμός (ή πεολειχία)

    Ότι επιλέγει από το μενού τις αρέσκειάς της και ΜΟΝΟΝ (γέλια)
     
  9. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Re: Πεοθηλασμός (ή πεολειχία)

    ε μα ... ετσι το καταλαβαινω ... δηλαδη τοτε σε τι εκφραζεται η υποταγη ? τεσπα για μια ακομη φορα σκονταφτουμε σε θεματα βασικων ορολογιων και αρχων ...
     
  10. kali crow

    kali crow Guest

    Re: Πεοθηλασμός (ή πεολειχία)

    μαλλον δεν εγινα κατανοητη....το μπλιαχ μου πηγαινε οχι στον πεοθηλασμο αλλα στο δεκα μερες απλυτο. 
     
  11. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    Re: Πεοθηλασμός (ή πεολειχία)

    το μπλιαχ ειναι μπλιαχ χεχεχεχε
     
  12. she_Dragon

    she_Dragon Regular Member

    Re: Πεοθηλασμός (ή πεολειχία)

    Ερωτηξης: κ αν πχ ο κυριαρχος ειχε πλυνει τα ποδια του αλλα περπατουσε για ωρα ξυπολητος εντος οικιας κ ειχε λιγες σκονιτσες κ καμια τριχουλα απο το πατωμα στα πελματα, στο ακουσμα της εντολης "γλειφτα" παλι μπλιαχχχ θα ηταν? :xyxwave: