Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Οδηγίες - συμβουλές για πίπα - πεοθηλασμό (ή πεολειχία)

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Astarty, στις 18 Ιανουαρίου 2006.

  1. E. Dantes

    E. Dantes Uno, nessuno e centomila

    Μπορει απλα να εχει ευαισθητο δερμα.
     
  2. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Περιμενα να με υποστηριξεις στην εξηγηση, αλλα τετχιος εισαι και εσυ...
     
  3. E. Dantes

    E. Dantes Uno, nessuno e centomila

    Το οτι ειναι τρελες δεν αποκλειει το να εχουν και ευαισθητο δερμα.
     
  4. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Ε όπως είπαμε όχι μόνο εσένα  
    Απλά άλλοι πεθαίνουν να είναι sous chef και άλλοι το τραπέζι για να φάει μετά πάνω τους  
     
  5. Brt

    Brt #ολαπολυ

    Το πιάτο...να θυμηθώ να βγάλω μια φωτογραφία. 
     
    Last edited: 28 Μαρτίου 2021
  6. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Παρά τα αντιθέτως θρυλλούμενα πάνω από τα μισά κορίτσα δεν αρέσκονται στα πνευστά, πάνω δε από τις μισές που δεν.., εκτελούν από κονφόρμιτι, ένα πράμα, σπανίως άρρενα μπορούν να αντιληφθούν το γεγονός στον πυρήνα του.
    Αυτά..!
     
  7. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Είμαστε στους δέκα του κυρ Παρέτο. Και χορεύουμε με τους αντίστοιχους απέναντι  
     
  8. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Μα τον μπούζντη κι αυτόνα, τίποτε δεν γλυτώνει απ' την "νομοθεσία" του... Σιχτίρ πια..!
     
  9. Switch83

    Switch83 New Member

    Χωρίς να θέλω να προσβάλω καμία μαμά ούτε και την δική μου βεβαίως, αστέρια Μισελεν δεν παίρνουν οι μαμάδες αλλά αυτοί που είναι δουλειά τους το μαγείρεμα..
    Τώρα για πιπες δεν ξέρω είμαι μικρός ακόμα
     
  10. espimain

    espimain Contributor

    Αν οι άνθρωποι τρέφονταν μόνο σε αστεράτα ρεστοράν, θα ήμασταν είδος προς εξαφάνιση.
     
  11. Just_Me

    Just_Me Contributor

    Ενδιαφέρον αυτό που λέτε, αλλά γιατί θα εξαφανιζόμασταν σε βάθος χρόνου;
     
  12. Switch83

    Switch83 New Member

    Αυτό δεν απαντά ως προς το που είναι τα καλύτερα, αλλά ως προς τα λεφτά που διαθέτει ο καθένας..
    Εδώ όμως μου φαίνεται ότι αυτό που ξεκίνησε και βασικά συνεχίστηκε σαν θέμα δεν ήταν που γίνονται τα πιο τσάμπα φαγητά αλλά τα πιο καλά..Το ότι δεν μπορείς να φας καθημερινα σε αστερατο εστιατόριο δεν είναι θέμα ποιότητας του εκεί φαγητού αλλά της δικής σου (καλά μην φανταστείς και δικής μου) οικονομικής στενότητας..