Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Οι "γραπτοί" κανόνες του BDSM.

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος Discerning, στις 6 Ιουλίου 2020.

  1. Discerning

    Discerning Contributor

    Πάλι εδώ γυροφέρνεις @espimain? Get a life.

    Είσαι αόρατος για μένα. Αν μπορέσεις ποτέ να σταματήσεις την ανατολή του ήλιου, τότε ίσως θα μπορέσεις να με εκνευρίσεις.
     
  2. espimain

    espimain Contributor

    Εσύ δεν είσαι όμως αόρατος για κανέναν.
    Όσο λεμόνι κι αν αλείψεις στα μούτρα σου δεν γίνεσαι αόρατος, όπως η συμπαθητική μελάνη.
    Άσε που σε προδίδει και η μυρωδιά.
     
  3. Discerning

    Discerning Contributor

    εσύ τώρα δηλώνεις master, που ψάχνει για σκλάβα! Ωραία... Οσο λυπηρό φαινόμενο κι αν αποτελείς, δεν έχεις τη συμπάθειά μου
     
  4. gaby_m

    gaby_m open for S/m discussion Premium Member Contributor

    Φαίνεται πως σας έχουμε παραξηγήσει Discerning, συνέχεια καταλαβαίνουμε ότι σας φταίνε οι κανόνες, αυτό μας λέτε άλλωστε, ενώ εσείς έχετε πρόβλημα με το "γραπτοί", με τον γραπτό λόγο εν γένει.
     
  5. espimain

    espimain Contributor

    Και ποιος αποζήτησε την συμπάθεια σου.
    Θα ήταν προσβλητικό να συμπαθείς κάποιον.
     
  6. Discerning

    Discerning Contributor

    Ειλικρινά αδιάφορο. Τόσο απλά.
     
  7. tithon

    tithon Contributor

    κι εγώ θέλω. αδικία.
     
  8. Discerning

    Discerning Contributor

    Εχεις τοποθετηθεί γι' αυτό ήδη

    συνέχισε να γυροφέρνεις... είσαι λοιπόν και κωπρολάγνος και μαζοχιστής. Γούστα είναι αυτά.
     
  9. Alice in wonderland

    Alice in wonderland sui generis Contributor

    Τι; δεν υπάρχουν μονοκεροι????    
     
  10. elfcat

    elfcat . Contributor

    Κι εσείς έχετε την ολόθερμη ευχή μου: να ευοδώθεί ΕΠΙΤ(Ρ)ΕΛΟΥΣ η αναζήτησή σας, να γλιτώσουμε και εμείς από αυτές τις κατα συρροή δημόσιες συρραφές από cosmo-σάχλες για τις οποίες μας ζητάτε και αντεπιχειρήματα μπας και αναβιβαστούν σε "απόψεις", που είναι τάχα και προς συζήτηση.

    Ξέρω ότι δεν είμαστε σε κοινωνία Αζτέκων να αιτούμεθα μέσω μιας ανθρωποθυσίας να συνεχιστεί η ζωή κανονικά, αλλά μήπως κάποια αδέσποτη από κείνες που πλημμυρίζουν το Inbox σας θα μπορούσε να γίνει μια Ιφιγένεια απόπλου, μια Βρισηίδα κατευνασμού, μια Λαίς βρε παιδιά; (να τσοντάρουμε και κάτι - δεν σταματάνε τα ιδιοthreads!)

    Θα σας απαγγέλλει και Θούκυ κορίτσια, εκτός context βέβαια, αλλά δεν το λες και λίγο..

    Μη με παρεξηγήσετε, για το καλό σας κατευόδιο φροντίζω, να αποφευχθεί το κακήν-κακώς μ'ένα win-win, κατά το δυνατόν...
     
  11. tithon

    tithon Contributor

    πολύ σαδιστική από μέρους σας ή στέρηση κι αλλου γέλιου.
     
  12. Discerning

    Discerning Contributor

    Αλίμονο! Σας συμπονώ. Σκέψου όμως, πως αυτή τη "συζήτηση" την κάνουμε σε δικό μου νήμα. Οχι μόνο σε αυτό, αλλά σε κάθε νήμα μου. Κάνετε πολύ αισθητή την έλλειψη δύναμης για αδιαφορία, σε όσα θεωρείτε ως αδιάφορα. Αυτό.