Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Οι περιπέτειες μιας ορφανής

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος dora_salonica, στις 21 Μαϊου 2008.

  1. skia

    skia Contributor

    και τα άλλα μ΄άρεσαν. 
     
  2. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Απίστευτο. Δεν είμαι εντελώς μόνη σ' αυτόν τον κόσμο τελικά. 

    Thanks.
     
  3. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    και μενα μου αρεσε .... αλλα γραψε κατι ποιο εξτριμ ... κατι σε νεκροφιλια , κατι σε δυο λεσβιες και ενα λυκοσκυλο .... κατι σε δυο διδυμες λεσβιες αδελφες που αποπλανουν τον μικροτερο αδελφο τους και στο τελος τον ερωτευονται παρα πολυ και αποφασιζουν η μια να αυτοκτονησει για να ζησει αλλη με τον μπασταρδο τυχερακια αλλα εκεινος ειναι Βι και τελικα η σχεση γινεται ΜΜF + μια ταρυχευμενη νεκρη ... γραψε για μια γυναικα διχως συνειδηση και τυψεις που κανει συμφωνια με τον διαβολο να κανει πραγματικοτητα καθε αντρικη φαντασιωση με ανταλαγμα την αθανασια της και την αιωνια νεοτητα .. και για να την κανει ο διαβολος να χασει το στοιχημα να παιρνει αντρικη μορφη και να την υποβαλει στα ποιο εξτριμ βιτσια ....
    γραψε για δυο λεσβιες και μια τρανσεξουαλ που απαγαγονται απο Αρειανους στο διαστημοπλοιο τους και υποβαλονται σε φρικτα σεξουαλικα πειραματα .....
    γραψε για ενα παραλυτο 95χρονο γερο που κατοικει μονος σε ενα βραχονησι και οι φημες λενε οτι εχει ενα μυθικο κρυμενο θυσαυρο και μια μερα ερχεται εκει μια βιτσιοζα 20χρονη και αρχιζει να του δινεται με σκοπο να τον πεθανει απο καρδια αλλα εκεινος ξανανιωνει συνεχως και τελικα εκεινη γινεται σκλαβα του και την φυλακιζει μετατρεποντας την σε σκευος ηδονης ...

    Αντε χιλιες δυο ιδεες σου εδωσα ...
     
  4. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Ευχαριστώ για τις ιδέες isnogood. Είχα στερέψει. 

    Υπήρχε μία συγγραφέας που έγραφε ερωτικές ιστορίες κατά παραγγελίαν, η Anais Nin. Πληρωνόταν όμως γι αυτό (1 δολλάριο τη σελίδα) και το έκανε για κάποιον που παρέμεινε ανώνυμος.

    Μπορείς να βρεις τις ιστορίες αυτές στα βιβλία της, Delta of Venus και Little Birds. Τα έχω και τα δύο, είναι πολύ καλά.
     
  5. skia

    skia Contributor

    νομίζω, λοιπόν,ότι η ελληνική τηλεόραση βρήκε το Σωτήρα της΄γιατί
    όχι και ο ελληνικός κινηματογράφος;χαίρομαι πάρα πολύ. έχεις πρωτοποριακές ιδέες θα έλεγα.