Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Οι συχνότεροι μύθοι του BDSM

Συζήτηση στο φόρουμ 'Νέοι στον χώρο του BDSM' που ξεκίνησε από το μέλος margarita_nikolayevna, στις 19 Αυγούστου 2016.

  1. Soraya

    Soraya Guest

    ΕΚΛΑΨΑ!!!!!!!!!!!!!!
     
  2. 9 σελίδες! Πολλοί μύθοι...
     
  3. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Παραμυθι-παραμυθι, το κουκι και το ρεβυθι... 

    @kinsha no onna αγαπητη, οπως η Οικονομια παραειναι σοβαρη υποθεση για να την αφησεις στην ευθυνη των οικονομολογων ( μπλιαξ...  ),
    ετσι και το BDSM παραειναι ομορφο για να δισταζει κανεις να αστειευεται μαζι του. 

    Παρακαλουνται παρολ'αυτα οι κατωθι:

    @Tenebra_Silente
    @Soraya
    @Μυθοπλαστης

    Να προσελθουν στη Ρεσεψιον για να τους παραλαβουν οι κηδεμονες τους.
    Ειναι απαραδεκτως ζωηροι και καυστικοι και εαν συνεχισουν την εν λογω συμπεριφορα θα τιμωρηθουν παραδειγματικως. 

    Οχι παιζουμε... 
     
  4. Μυθοπλαστης

    Μυθοπλαστης τώρα που οι λέξεις παλεύουν να με βλάψουν.

    Ειμαι Κ και δεν εχω κηδεμονα..
     
  5. Justmeandme

    Justmeandme Status astatus

    Στο βουδουμουσου δεν παίζει ρόλο η εμφάνιση. Είναι μόνον εγκεφαλικό το παιχνίδι.  
     
  6. gauche

    gauche New Member

    Τόσες πολλές μαζεμένες να παρακαλάνε τόσο πολύ να γαμηθούνε!
     
  7. Μυθοπλαστης

    Μυθοπλαστης τώρα που οι λέξεις παλεύουν να με βλάψουν.

    Αυτό και αν εινα παπαργια θεε μου!!!!  
     
  8. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Μην γράφεις τέτοια, γιατί θα σου βάλουν πιπέρι στα δάχτυλα.
    Τ' ότι τα μαστίγια/crops/canes/floggers/ζώνες/λοιπά τσουμπλέκια, κραδαίνονται με τα χέρια, είναι μύθος.
    Ο σωστός τρόπος για να τα χειρίζεται κάποιος/α, είναι στερεώνοντας τα στην κασίδα.
    Είμαστε ακόμη σίγουροι/ες ότι δεν είναι εγκεφαλικό παιχνίδι?  

    * Στο βουδουσουμού όσο πιο πατσαβούρης/α είσαι, τόσο μεγαλύτερη είναι η βουδουσουμοσύνη και η επιτυχία σου.
    Λαμπρό παράδειγμα εγώ, είμαι τόσο χάλιας που έχω τις υ να ξεροσταλιάζουν με τις ορδές έξω απ' το κάστρο μου ( 1 dungeon μονάχα είναι για τους νιούφηδες χαχα )
     
    Last edited: 21 Αυγούστου 2016
  9. Μυθοπλαστης

    Μυθοπλαστης τώρα που οι λέξεις παλεύουν να με βλάψουν.

    ωραια μας τα λες Μάστορα , για μενα εισαι σογκουν τελεία και παύλα .Αλλά θέτω το ερώτημα... Τι κάνει λιπών ο πατσαβούρας Κ , μπρος στην θεά μια υ πατουμουνο 4χ4 και μπλοκε διαφορικό , Μπρος στην θέα μια υ " που ο καθε άνθρωπος που διαθέτει πέος θέλει να την γ%%%%% ποικιλότροπος και κατ εξακολούθηση με κάθε φύση ή παρά φύση τρόπο , και όσοι δεν διαθέτουν πέος , θέλουν να αποκτήσουν για να πράξουν όπως περιγράφω άνωθεν , είναι αμετακίνητος λιπών , στις αρχές του και στα ακλόνητα θέλω του ? ή κανει ολιγον την παπια σε καποια θεματα, γιατι τετοιο ¨γουνι " που λες και εσυ , έχει μόνο σε περιοδικά που διαφημίζουν σουτιεν ..   Και εγω απο την πλευρα του " χαλια ¨μιλαω καραντι
     
  10. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Άρχοντα πατόγουνα δεν υπάρχουν, που να είναι υ/σ ή οτιδήποτε άλλο.
    Υπάρχουν και οι πολύ όμορφες γυναίκες, αλλ' αν θες με πιστεύεις, η μασέλα δεν μου έχει πέσει ποτέ στη θέα τους.
    Ούτε έκανα "εκπτώσεις" για να μαμήσω/βουδουσουμιάσω/συνεχίσω να μαμάω/βουδουσουμιάζω κάποια.
    Γιατί, για κάποιο ανεξήγητο λόγο κάποιες που θα μπορούσες άνετα να χαρακτηρίσεις πατόγουνα, τις είχα.
    Κι επαναλαμβάνω και πατσάβουρας ήμουν και είμαι και ηλίθιος και γιαλαντζί Κ.

    Αυτός είναι ένας άλλος μύθος που έχει εισχωρήσει και στο βουδουσουμού.
    Δηλαδή, ότι οι περισσότεροι/ες βουδουσουμιάρηδες/ες είναι κάτι φτυσμένα απ' την τύχη πλάσματα.
    Που στο βουδουσουμού καταφεύγουν, μην και βρουν χαρά στα σκέλια τους.
    Και ότι οι ελάχιστοι/ες "θεοί/ες" που ανήκουν στο "χώρο", έχουν όποιον/α γουστάρουν - και τον/την χορεύουν στο ταψί - με μόνο προσόν τους την εξωτερική τους εμφάνιση.
    Guess what, φρέσκια γλαρόσουπα για τους " θεούς/ες " που το πιστεύουν.
    Υπάρχουν και " άρρωστοι/ες " που προτιμούν ακόμη και να κόψουν τον πέοντα τους και να τον βάλουν στο βαζάκι με τις πίκλες.
    Ή να ράψουν το γουνί τους με μεταλλική κλωστή, παρά ν' ασχοληθούν μαζί τους.    
     
  11. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    έλα τώρα που υπάρχει αγαμία, υπερβολές, μύθος~ (μεταξύ σοβαρού και αστείου) .
     
  12. Μυθοπλαστης

    Μυθοπλαστης τώρα που οι λέξεις παλεύουν να με βλάψουν.

    ¨Άρχοντα πατόγουνα δεν υπάρχουν, που να είναι υ/σ ή οτιδήποτε άλλο " τα ειπες ολα.... @didina στα ελεγα , δεν στα έλεγα ? .Δεν ήταν προσωπική ερώτηση σε Εσένα... Ήταν γενική , και ξέρω οτι ποτέ δεν απαντάς θεωρητικά και μόνο , ( πράγμα που ουτε Εγω το κάνω) και ήθελα την γνώμη σου, τόσο απλά.. Και δεν είπα οτι ο καθε άνθρωπος που έχει τα θεματακια του, ειναι χάλια οτι εχει να κάνει με την εμφάνιση . Η εξωτερική εμφάνιση θα σε τραβήξει κάπου, δεν θα σε κρατήσει όμως ουτε με σφαίρες..