Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Οι υποτακτικες

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος cornilios, στις 21 Αυγούστου 2008.

  1. Στην αναβροχια καλο και το χαλαζι.
    Ποτε θα παμε για καφε?      
     
  2. Eri

    Eri

    Πηρες ορκο να μην απαντας αλλου παρα μονο στο νημα σου κορνηλιε?????
     
  3. Δεν μπορω στο αφ τοπικ προς το παρον αγαπημενη μου Ερι. Να δοκιμασω λεει αργοτερα
    Εσυ εισαι καινουργια εδω γυρω? Απο που εισαι?  
     
  4. Durcet

    Durcet In Loving Memory

    Τι ψέμμα!!! Θα πρότεινα ως τιμωρία το δημόσιο λιθοβολισμό στην πλατεία Συντάγματος, αλλά υποψιάζομαι πως ο καφές με τον κορνήλιο μπορεί να αποδειχθεί ακόμα μεγαλύτερο μαρτύριο  
     
  5. Iapetos

    Iapetos Regular Member

    Ανάλογα με τισ προτιμήσεις και τα γούστα του καθενός υπάρχει είτε προτίμηση είτε απέχθεια προσ τισ υποτακτικές γυναίκες. Σεβαστή η άποψη σου φιλτατε Κορνήλιε αλλά μην ξεχνάς ότι κάθε εκδήλωση (υποταγή ή δυναμισμός) έχει τη γλύκα της.
     
  6. Μα, αγαπητέ μου φίλε Κορνήλιε, αυτές οι υποτακτικές δεν είναι, επί της ουσίας, νυφούλες, που ψάχνουνε εναγωνίως για γαμπρό;
     
  7. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Οι υποτακτικες

    Πού έχεις χαθεί τόσο καιρό, ομόσταβλε;

    Χαμένος εσύ, χαμένος ο Δολμάνκιος, μ' έχετε αφήσει μόνο μου να υποφέρω τη γκρίνια του τόσο καιρό, και να ψάχνω να του βρω και κάποιο καλό συνοικέσιο...

    ( Και θα ήτανε πιό εύκολο, να έχω βρει το Άγιο Δισκοπότηρο...   ).
     
  8. Πότισέ τον, κι άστον να λαλάει... μετά θα ξαμολήσουμε sub-bitches να του φάνε τ'άντερα...

    Παρεμπιπτόντως, εδικαιούμην ημέρας διακοπών τινάς. Δεν νομίζετε, φίλτατε;
     
  9. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Οι υποτακτικες

    Δε λέω, αλλά τινάς εσύ, τινάς ο άλλος, ξεκα-τινάσ-ατε εμένα, που απέμεινα εδώ, να κάνω Knight-sitting...
     
  10. Re: Απάντηση: Re: Οι υποτακτικες

    Επιστρέψαμε, όμως, να σας συνδράμουμε το κατά δύναμιν, στο θεάρεστο έργο σας, αδελφέ μου...

    Τα ιπποτόπουλα προοδεύουν;
     
  11. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Οι υποτακτικες

    Ποία ιπποτόπουλα; Τίνι τρόπω να προκύψουν ιπποτόπουλα; Δι' αμώμου συλλήψεως;
     
  12. Δεν τις άφησε ο Κορνήλιος όλες γκαστρωμένες πριν φύγει για διακοπές;