Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Οι υποτακτικες

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος cornilios, στις 21 Αυγούστου 2008.

  1. zinnia

    zinnia Contributor

    Axxx με ρίξατε στα πατώματα!!!!
     



  2. Δεν ξέρω τι λέτε εσείς αλλά εγώ γνώρισα τον Κορνηλιο από κοντά και διαπίστωσα
    ότι πρόκειται για ένα πολύ αξιόλογο άτομο. Έχει μια αυξημένη σημασία ότι αυτό
    το λέω εγώ διότι όπως όλοι γνωρίζεται είμαι αυστηρός κριτής και κυρίως αντικειμενικός
     
  3. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Οι υποτακτικες

    Αντί να συναγωνίζεστε με τον εαυτό σου περί του ποιός θα πει τη μεγαλύτερη μπαρούφα,
    δεν κάθεστε καλύτερα να σκεφτείτε το πώς θα προχωρήσετε το πράγμα με τη zinnia,
    όσο είναι ακόμα ζεστή (μετά από τις κοπιώδεις προσπάθειες που κατέβαλα προς χάριν σας)
    ή, τουλάχιστον, ψιλοζαλισμένη;
     
  4. Άειντε, κατακαϋμένε, όλο λόγια είσαι...
    Πιές επιτέλους έναν καφέ.

    Υ.Γ.: Με τα λόγια χτίζω ανώγεια και κατώγεια
     
  5. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

  6. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Οι υποτακτικες

    Aaalduuuur!!! Ένα καφέ και γιά τη dora!

    (Αν και προσωπικά θα πρότεινα πονόδοντο...).
     
  7. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Οι υποτακτικες

    Εγώ θα πρότεινα λίγο υψηλότερο IQ και δηκτικότερες αντιπαραθέσεις (ή συνθέσεις - εν προκειμένω - αφού κανείς δεν τολμά την αντιπαράθεση).

    Κι εμείς (πληθυντικός μεγαλοπρεπείας) γνωρίσαμε γουρούνια στη ζωή μας, αλλά τουλάχιστον δεν ήταν βαρετά γουρούνια.


    Αν είσασταν υποτακτικοί δε, κάπου εδώ θα έλεγα, how's that for size darling? 
     
  8. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Οι υποτακτικες

    "Darling", αν περιμένεις αντιπαράθεση μεταξύ του Κορνήλιου του Aldur και εμού, καλύτερα να επενδύσεις αλλού. Μας συνδέουν δεσμοί αίματος, ακόμη κι αν δεις κάποια στιγμή να διαπληκτιζόμαστε, ακόμη και να ξιφουλκούμε, θα είναι λόγια και θεατρικά... Τα οποία βεβαίως (λόγια και θεατρικά), δεν οφείλουν να διασκεδάζουν άπαντες, δεν κόψαμε δα και εισιτήριο... Το δυσθεώρητο IQ μας υπάρχουν άφθονες ευκαιρίες να επιδειχθεί αλλαχού, όταν χαριεντιζόμαστε σε οικογενειακό κύκλο, μπορούμε να χαλαρώνουμε και λίγο...

    Τα περί χοίρων τι; Εν πάσει περιπτώσει αντιπαρέρχομαι, από την εν λόγω ενότητα θα κρατήσω την μεγαλοπρέπεια, είναι ότι πρέπει γιά μένα από size...  
     
  9. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Οι υποτακτικες

    Χαχα, λίγο καλύτερα τώρα 

    Πάντα ήμουν sucker για το darling. 

    Κι εγώ που νόμιζα ότι είστε όλοι εδώ για τη δική μου διασκέδαση...πόσο λάθος είμαι άραγε; 

    Για το IQ σας, έχω μόνο 2 τεστ. Το ένα είναι το τεστ του φυλακισμένου και της πόρτας προς την ελευθερία. Το άλλο είναι αυτό με τον δρόμο προς την Θήβα.

    Αν όμως και αυτά δεν λειτουργήσουν, γιατί τα διαβάσατε κάπου (όπως κι εγώ), έχω ένα δικό μου, που το επινόησα μόνη μου. Είναι ένα συναισθηματικό τεστ και βασίζεται στον αγαπητό Ιάσωνα Τριανταφυλλίδη. Αν έρθει ποτέ η ώρα, θα σας το κάνω. 

    Περί χοίρων, βαρέθηκα να το λέω, αλλά θα το ξαναπώ. Είναι νοστιμότατοι, ιδίως με πατατούλες στο φούρνο (όσο πιο μεγαλοπρεπείς τόσο καλύτερα). 
     
  10. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Οι υποτακτικες

    Το τεστ του Ιάσωνα δεν θα το πάρω, μετά κόπων και βασάνων "ρερητόρευκα το ρερητορευμένον ρω", δεν ρισκάρω να το ξαναχάσω. Βρές άλλο...
     
  11. dora_salonica

    dora_salonica Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Οι υποτακτικες

    Καλό. 

    Άλλο είχα στο νου βρε. Τέλος πάντων, μην είσαι τόσο προκατειλημμένος, είμαι καλύτερη από όσο ακούγεται (και συνάμα χειρότερη). 
     
  12. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Οι υποτακτικες

    Ξέρω, ξέρω. Κυκλοφορεί και σε μπλουζάκι αυτό. Αγγλιστί...