Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Οι χειρότερες στιγμές της ημέρας

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Georgia, στις 8 Φεβρουαρίου 2009.

  1. lotus

    lotus Silence

    Όταν έχεις κάνει πρόγραμμα και μπορεί να λύσεις χιλιάδες θέματα, να κάνεις εκατοντάδες άλλα επίσης μόνο που τίποτα από αυτά δεν ήταν στο πλάνο που είχες προγραμματίσει...
    Όταν άλλα υπολογίζεις κι άλλα γίνονται χωρίς καν να έχει ακουμπήσει η ακίδα στο σημείο που λέει ρίσκο
     
  2. Stilvi

    Stilvi Nobody expects the Spanish inquisition! Contributor

    Όταν ξυπνάω και δεν τον βρίσκω δίπλα μου διότι έχει φύγει για τη δουλειά...  
     
  3. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Οι ώρες που βρίσκομαι στην δουλειά... 
     
  4. lotus

    lotus Silence

    Καθόλου δημιουργικές?
    Δε μπορεί ... ψάξε βρες κάτι θετικό :-(
     
  5. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor

    Όταν για κάποιο λόγο δεν χαμογελάμε, δεν αφήνουμε τον εαυτό μας να "ξεφύγει" λιγάκι και να εκφραστεί.
     
  6. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Μα καθόλου...το θετικό είναι οτι πληρώνομαι :Ρ
     
  7. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

  8. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    Χαχαχαχαχα καλό!
     
  9. mad_hatter

    mad_hatter You can always take more than nothing

    Οταν δεν προλαβαινω να πιω το πρωτο καφέ της ημερας.
     
  10. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    οταν συνειδητοποιω στις 1 το βραδυ οτι δεν θα εχω χαρτακια το πρωι
    οταν μου μιλανε πριν και κατα τη διαρκεια του πρωινου καφε
     
  11. lotus

    lotus Silence

    Πίστεψε είμαι είναι πολύ θετικό αυτό  
     
  12. Mirage2009

    Mirage2009 Non Serviam

    Κάποιες φορές που χτυπάει το κινητό μου στις τρεις το πρωί και ξέρω ότι έχει συμβεί κάτι στην Ασία (είναι έξι ώρες μπροστά εκεί) που πρέπει να το λύσω άμεσα εγώ από την Αθήνα.
    Κερασάκι στη τούρτα: συνεννόηση ταυτόχρονα στα μαύρα μεσάνυχτα με ένα τρελαμένο Έλληνα καπετάνιο, έναν πελαγωμένο Ρώσο μηχανικό και έναν διεφθαρμένο Κινέζο ή Γιαπωνέζο λιμενικό ή ατζέντη που όλοι τους μιλάνε Αγγλικά της συμφοράς .
     
    Last edited: 1 Σεπτεμβρίου 2018