Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Οι ωραιότερες στιγμές της ημέρας..

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Incomplete_, στις 26 Νοεμβρίου 2008.

  1. zoyzoy_

    zoyzoy_ Contributor

    Η πρωτη γουλια ζεστου καφε το πρωϊ
    ....και η πρωτη τζουρα απο το τσιγαρακι!
     
  2. Eri

    Eri

    Αργα βραδυ στην πλατεια Αριστοτελους σε ενα παγκακι να κανει κρυο να ειναι ομορφα φωτισμενη και να χαζευεις τον κοσμο να περναει απο μπροστα σου........

    Ξημερωματα στην Ομονοια παρεα με το ζεστο καφε στο χερι να καθεσαι στα σκαλια και να παρατηρεις πως χανονται καποιοι στην πρεζα.......
     
  3. jimboy

    jimboy Regular Member

    Απάντηση: Re: Οι ωραιότερες στιγμές της ημέρας..

    τι εννοεις?
     
  4. Eri

    Eri

    Αυτο ακριβως που γραφω......
     
  5. jimboy

    jimboy Regular Member

    Απάντηση: Re: Οι ωραιότερες στιγμές της ημέρας..

    δε το καταλαβα νομιζω: μοιαζει να λες οτι απολαμβανεις να πινεις καφεδακι παρακολουθωντας τα παιδια που λιωνουν απ τη πρεζα στην ομονοια τα ...ξυμερωματα?
     
  6. Eri

    Eri

    Δικια μου στιγμη ειναι...Το τι καταλαβαινω εκεινη την ωρα ειναι δικια μου υποθεση.......Δεν θα κατσω να εξηγησω....Σορρυ
     
  7. Avalonia

    Avalonia Regular Member

    Εκείνη η στιγμή του σαββατιάτικου πρωϊνού που κλείνεις το ξυπνητήρι και γυρνάς από την άλλη για να συνεχίσεις να κοιμάσαι.
     
  8. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Η στιγμή που τα καραβάκια ξεχύνονται από την τσέπη της. Με βλέπει να την κοιτάω και κοκκινίζει σα παντζάρι...
     
  9. tinkerbelle

    tinkerbelle Regular Member

    ο ήλιος αρχίζει να γέρνει πέρα από τα παράθυρα του γραφείου μου και γίνονται όλα χρυσαφένια...
    το κορίτσι απέναντί μου καταλαβαίνει τί του λέω και χαμογελάει ευχαριστημένο...ξέρω πως κάνω τη γλυκύτερη δουλειά στον κόσμο (κι ας μην είναι "κανονική"   )


    ...εκείνος λέει άλλη μία από τις ατάκες που θα μετράνε χρόνια...χαμογελάω κι ας μην βλέπει...
    η αγάπη έχει αποκτήσει υπόσταση, είναι πια αυθύπαρκτη οντότητα, ανεξάρτητη από τις μεγάλες ή τις μικρές μας στιγμές...είναι το παιδί μας που σαν όλα τα παιδιά, είναι λατρεία και μάχη μαζί...
     
  10. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    ...οταν ακουω τον δεκαχρονο γυιο μου να γρατζουναει την κιθαρα του,ειδικα αυτη την εποχη που μαθαινει το "χιονια στο καμπαναριο"...
     
  11. danos

    danos Regular Member

    Απάντηση: Οι ωραιότερες στιγμές της ημέρας..

    ι στιγμη ποθ με σικονετε και εχω καπου να τον χοσο:condom:
     
  12. zoyzoy_

    zoyzoy_ Contributor

    Η στιγμη που το σκυλι γρατζουναει τα ποδια μου
    καθε φορα που με βλεπει να κραταω κλειδια,
    για να την παρω μαζι μου