Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Οι ωραιότερες στιγμές της ημέρας..

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Incomplete_, στις 26 Νοεμβρίου 2008.

  1. skia

    skia Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Οι ωραιότερες στιγμές της ημέρας..

    μωρό μου!!!
     
  2. jimboy

    jimboy Regular Member

    Απάντηση: Οι ωραιότερες στιγμές της ημέρας..

    Εντελώς ποταπό αλλά τελικά όταν με παίρνουν κανα τηλέφωνο και προχωράει καμιά δουλειά ε.... 
     
  3. ariadni

    ariadni Regular Member

    Η στιγμή που γυρνάω σπίτι, ξεντύνομαι σε χρόνο dt και κάθομαι να χαλαρώσω αφήνοντας τα παντζούρια κλειστά. Αν βρέχει ακόμη καλύτερα. Άσχετο. Πόσο μου τη σπάει που έχει αρχίσει να φτιάχνει ο καιρός.
     
  4. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    Βράδυ με τρομερή βροχή, σε ένα πλημμυρισμένο πλατύ άδειο δρόμο στρωμένο με τσιμέντο, με αναμένα τα "μεγάλα" φώτα να τρέχω και να περνάω μέσα από τα νερά, το αυτοκίνητο να ζορίζεται και τα χιλιόμετρα να πέφτουν. Και νερά που πετάγονται στα πλαϊνά του αυτοκινήτου να φωτίζονται υπέροχα από τα φώτα..
     
  5. Syrah

    Syrah Contributor

    Talking on the phone

     
     
    Last edited: 10 Φεβρουαρίου 2009
  6. johnnieBgood

    johnnieBgood Regular Member

    Όταν ο Ήλιος χάνεται στον ορίζοντα και αρχίζει να πέφτει το σκοτάδι... (αν τύχει να είμαι και στη Σαντορίνη κιόλας ακόμη καλύτερα).
     
  7. Syrah

    Syrah Contributor

  8. xrysa

    xrysa New Member

    όταν ανοίγω την πόρτα και είναι κάποιος που δεν περιμένω........
    το πρωί της Κυρικής που ξυπνάω και βλέπω έτοιμο πρωινό!!!!!!!!!
     
  9. Αναμφίβολα μία από τις καλύτερες, η στιγμή του φαγητού.
     
  10. jimboy

    jimboy Regular Member

    Απάντηση: Οι ωραιότερες στιγμές της ημέρας..

    Οι στιγμές που μπορώ να ακούω αυτά που θέλω στην ένταση που θέλω οδηγώντας


    άσχετο αλλά καλό
     
    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  11. Το σημερινό πρωί.
    Το σημερινό μεσημέρι.
    Το σημερινό απόγευμα.
     
  12. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

     η ωραιοτερη στιγμη της ημερας ειναι αυτη που θα αφιερωσεις μοναχα στον εαυτο σου, χωρις εγνοιες και προβληματισμους απλα μονο εσυ και κανεις αλλος..