Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ομορφια και συγκινηση

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Maley, στις 28 Φεβρουαρίου 2009.

  1. Eνας πόθος πολυ ταπεινός κ πολύ περήφανος,να μπορούσα να σε υπηρετούσα.Τι υπηρεσια θα πεις ισως κ Εσυ..ξέρω κ εγω!Ηθελα ναμαι ενα τιποτε μπρός σου,ένας ισκιος ενας ανθρωπος χωρις κανενός ειδους προσωπικοτητα διωρισμενος απο σένα για σένα.Για δουλειά για στηριγμα για βοηθεια για μίλημα,για...για... Ενα τιποτε για σενα ενας ηρωας για τον εαυτό μου οταν θα καθρεφτιζεται σενα καθρεφτη που βρισκεται στα αδυτα των αδυτων της ψυχης μου...Αυτό δεν ειναι απλα αφιερωμενο..δικό Σου..