Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ομοφυλοφιλία: Ας ανοιχτούμε επιτέλους...

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος Lady_in_Red, στις 5 Μαρτίου 2008.

  1. η αυτοαμυνα υπερ της ελευθερίας μου ισχύει για ολους. γεωπόνους ομοφυλοφιλους κλπ.
    πολιτικός γάμος ή συμφωνο συμβίψσης δεν επιτρέπεται μεταξύ ομοφυλοφίλων;
    την ιδια "αξια" με τον θρησκευτικό γαμο εχουν.
    κι εγω με την συντροφό μου δεν απολαυσαμε αυτό το "προνόμιο" γιατί και οι 2 οικογενειες δεν ήθελαν την -ετεροφυλικη προνομιουχα- σχέση μας. μια χαρά ζήσαμε 30 χρόνια ανύπαντροι. αν δυο αντρες ή γυναίκες αγαπιούνται πραγματικά ο γαμος ειναι μια τυπική διαδικασία.
    μας εχει μείνει μονο το αγκάθι της τεκνοποίησης.
    εντάξει ξερουμε πως στις μεγάλες εταιρίες οι αιτήσεις, ειναι άντε να μην πω γιατί ειναι. συμπληρώσεις δεν συμπληρωσεις το επίμαχο κουτάκι σημασία δεν έχει.
    το ξαναλέω για μιά ακόμα φορα. τα περισταατικά ομοφοβίας ειναι ελάχιστα σε σχεση με το σύνολο και δεν προκειται ποτέ να μηδενιστουν. οπως δεν πρόκειται ποτε να μηδενιστουν οι ληστείες
     
  2. mystique

    mystique Owned Premium Member Contributor

    Η Ημαθεία είναι χειρότερη από την Αμάλθεια.
    Ή κάτι τέτχοιο τελοσπάντων.
     
  3. espimain

    espimain Contributor

         
     
  4. είσαι από τα πιό ετοιμόλογα μελη του φορουμ , δεν στο λέω ως κοπλιμέντο καμία σχεση. η λέξη παρτενερ για μένα είναι και "ιερο" ,οπωσδήποτε δεν είναι το δουλάκι που θα έχω για φτύσιμο. που θα μπορούσε να είναι αντρας γυναικα ομοφυλόφιλος η μή με αφήνει παγερά αδιάφορο. παρτενερ για μένα σημαίνει Γυναίκα. το δουλάκι ειναι οπως εχω ξαναπεί να το φτυνω να γελώ και να περνάω την ωρα μου. αν μάλιστα του κάνουμε -ιδεατή περιπτωση- μεζί με την πατενέρ μου ακόμα καλύτερα. θα βρώ καποια στιγμή παρτενερ δεν αγχώνομαι. οσο για δουλάκια το μοναστήρι να ν καλα.
     
    Last edited: 31 Μαϊου 2023
  5. Guiltless

    Guiltless Handle with care

    Το καταλαβαίνετε ότι μιλάτε για ανθρώπους και όχι για πλαστικά παιχνίδια;

    Ζηλεύω τους ανθρώπους που δεν σας έχουν γνωρίσει.
     
  6. θα ηθελα να μαθω αυτό απο που προκυπτει.
     
  7. Guiltless

    Guiltless Handle with care

    Το πρώτο από τον υποτιμητικό σας τόνο για τα "δουλικά" (για να χρησιμοποιήσω την δική σας λέξη) και το δεύτερο από την όλη σας παρουσία στο φόρουμ.
     
    Last edited: 31 Μαϊου 2023
  8. τα σεξουαλικά δουλικά γιαυτό ειναι.σου λενε βρισε με φτυσε με ξεφτιλισε με. στο ζητανε. και τα αυτονοητα πρειπει να λεω μαλλον. ε ναι επειδη δεν ωραιοποιω καταστάσεις γινομαι δυσαρεστος εδω. αντιθετως εξω στην πραγματική ζωη με αγαπάνε ακριβως γιαυτο. και δε με ενδιαφερει καθολου αν με πιστευετε ή οχι. καθενας εχεις τις αποψεις του σεβαστες.ακόμα και αυτο το "Ζηλεύω τους ανθρώπους που δεν σας έχουν γνωρίσει¨ που είναι μιά εμμεση προσβολή το δεχομαι ως αποψη σας. οχι οτι ισχυει.
     
  9. Guiltless

    Guiltless Handle with care

    Συγγνώμη για να καταλάβω, θεωρείτε αυτονόητο να εκφράζεστε έτσι υποτιμητικά για ανθρώπους επειδή τους αρέσει ο εξευτελισμός;
     
  10. οχι για ολους. μονο γιαυτούς που τους αρεσει. ΜΟΝΟ γιαυτούς που τους ΑΡΕΣΕΙ. αφου τους αρεσει ο εξευτελισμος κατωτεροι ειναι για μένα. γνωμη μου.
     
  11. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Δεν είσαι ο μόνος που δεν συμφιλιώνεται με τις ομοφυλοφιλικές του πτυχές.
     
  12. Guiltless

    Guiltless Handle with care

    Χάσαμε και τον Αδόλφο κάπου στην Αργεντινή, θα κάνατε υπέροχη παρέα.

    Δεν έχω ούτε την υπομονή ούτε τις απαραίτητες ξυλομπογιές για να σας εξηγήσω γιατί είναι αδιανόητα λάθος ο τρόπος σκέψης σας. Δεν θα είχε και νόημα. Ντροπή σας μόνο (που ούτε αυτό δεν θα μπορείτε να νιώσετε σίγουρα). Σταματώ εδώ και ζητώ συγγνώμη για την κατάχρηση του νήματος.