Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ονειρα μου..

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος perfect_number, στις 29 Μαϊου 2007.

  1. tsouknida

    tsouknida Regular Member

    Απάντηση: Ονειρα μου..

    Τα φοβαμαι τα ονειρα μου.Με ξεπερνουν.Οι φοβοι που το υποσυνειδητο μου τους κραταει κρυμμενους βγαινουν στα ονειρα.Παντα ειναι αληθινοι,πολυ αξιοπιστα τα ονειρα μου αλλα δε τα θελω αλλο...Μου λειπει πολυ ενα ομορφο ονειρο,ελπιζω σε λιγο καιρο να αλλαξει αυτο..Να ξυπνησω!(Με καθε κοστος)
     
  2. Kits

    Kits Contributor

    Re: Απάντηση: Ονειρα μου..


    τι να σου πω....

    οπως μας τα λες μαλλον μεγαλο δρομο θα διαβεις...


    ( ταξε Μου να σου πω και αλλα..)
     
  3. Kits

    Kits Contributor

    λες αυτους που εκαψαν τα δαση το καλοκαιρι???
     
  4. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Και τι ηθελαν να μας δειξουν καλε? Πως απεικονιζεται το 24 ωρο στα ψηφιακα ρολογια της Γης? 
     
  5. nice.ath

    nice.ath New Member

    Βλέπω συχνά ότι είμαι σε δημόσιο χώρο και συνειδητοποιώ ότι έχω ξεχάσει να φορέσω ρούχα.

    Επίσης ότι έχω παραλύσει, δεν μπορώ να κουνήσω τα πόδια μου.

    Μερικές φορές βλέπω ότι πετάω...

    Και μερικές φορές ξέρω ότι ονειρεύομαι και μάλιστα προσπαθώ να ελέγξω το τι θα γίνει!
     
  6. apeirosprothimos

    apeirosprothimos Regular Member

    Γενικότερα δεν βλέπω όνειρα, προχθές όμως στον μεσημεριανό μου ύπνο είδα ότι να κοιμάμαι σε άγνωστο σε μένα χώρο και τον νοώθω να έρχεται να ξαπλώνει δίπλα μου, να ακουμπάει το κεφάλι του στο δεξί μου ώμο και να με φιλάει στον λαιμό... ξύπνησα από τον ήχο του φιλιού του, νοιώθωντας το βάρος και το σχήμα του κορμιού του δίπλα μου και βλέποντας τον να μου χαμογελά..., ομολογώ ότι τρόμαξα βιώνοντας κάτι ανύπαρκτο..., περισσότερο όμως στενοχωρήθηκα που ξύπνησα...
     
  7. latexduck

    latexduck Contributor

    συνήθως βλέπω Αυτήν αλλα είναι απρόσωπη, όσο περνάει ο καιρός όμως η εικόνα καθαρίζει...
     
  8. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    ευτυχως εγω ξαναγυρισα στα συνηθισμενα ονειρα με τους λυκους με τα μαυρα ματια που γλειφουν αιμα απο μια λακουβα στον δρομο ....
    γιατι μεχρι πριν λιγο εβλεπα να ειμαι ο panacotta και να μαστιγωνω την Lola στο The Hall και το πρωι πονουσε ο καρπος μου ....   ....
     
  9. Kits

    Kits Contributor

    αν ησουν η lola θα πονουσε ο κωλος σου:lol:
     
  10. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor


          
     
  11. Afrodyte

    Afrodyte Regular Member

    Απάντηση: Ονειρα μου..

    Χτες το βραδυ εβλεπα γοβες γοβες γοβες παντου.Δεδομενου λοιπον οτι δεν ειμαι φετιχιστρια με τις γοβες τι να σημαινει ;
     
  12. Kits

    Kits Contributor

    Re: Απάντηση: Ονειρα μου..

    μεγαλο δρομο θα διαβεις....