Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Οταν η γυναίκα σου δεν γνωρίζει τίποτα για την παθητικότητα σου και οτι κάνεις το κάνεις κρυφά...

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος icleanshoes, στις 2 Αυγούστου 2009.

  1. Inside

    Inside New Member

    Απάντηση: Οταν η γυναίκα σου δεν γνωρίζει τίποτα για την παθητικότητα σου και οτι κάνεις το κάνεις κρυφά...

    Η περίπτωση να δεχτεί την ιδιαιτερότητα αλλά η σεξουαλική ζωή να μην λειτουργήσει υπο το νέο πρίσμα παίζει?
     
  2. Uranoos

    Uranoos Regular Member

    +1 δυστυχώς ή ευτυχώς!

     

    ---------- Post added at 13:42 ---------- Previous post was at 13:38 ----------

    Σίγουρα παίζει με μεγάλες πιθανότητες... (και είναι και λογικό)
     
  3. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor


    Είναι τρομερά δύσκολο να της το πεις και μάλλον αδύνατον να γλυτώσει το εγκεφαλικό επεισόδιο.

    Αν πάλι βρεις το κουράγιο να μιλήσεις,καλό θα σου κάνει,όποιο και αν είναι το αποτέλεσμα,αφού θα ξαλαφρώσεις.
    Για εκείνη είπαμε.. δεν ξέρω.


    Υ.Γ. Εγώ δεν θα είχα πρόβλημα πάντως..ειδικά με τόση φασίνα που με περιμένει..

     
  4. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Απάντηση: Οταν η γυναίκα σου δεν γνωρίζει τίποτα για την παθητικότητα σου και οτι κάνεις το κάνεις κρυφά...

    Από προσωπική εμπειρία αυτό που έχω να πω είναι το εξής και θεωρώ το πιο πιθανό.Παίρνουμε το σενάριο ότι οι 2 άνθρωποι αγαπιούνται.Το λες στη γυναίκα σου.Έστω σιγά σιγά.Κι εκείνη το δέχεται.Από αγάπη πες,από περιέργια πες,κάτι τελοσπάντων.Μπαίνει στο παιχνίδι.Το πιο πιθανό είναι:να παίξει το ρόλο και να της αρέσει,Όμως δεν είναι Domme.Είναι vanilla και πιστέψτε με θα το ξεχάσει.Και θα πρέπει εσύ να το υπενθυμίζεις και της λες ότι σου αρέσει και σου λείπει.Αυτό θα γίνει 1,2,3 κλπ κλπ.Κάποια στιγμή θα βαρεθείς να το ζητάς.Γιατί θα νιώθεις ότι ζητιανεύεις.Ενώ εκείνη θα το θυμάται μόνο όταν της το λες.Γιατί στο μυαλό της:το σεξ γίνεται με τον πατροπαράδοτο τρόπο(ανοίγει τα πόδια και σε περιμένει),οι δουλειές του σπιτιού γίνονται με τον πατροπαράδοτο τρόπο(τα κάνει όλα αυτή κι ο πασάς περιμένει) κλπ κλπ.Αυτή είναι η μία όψη του νομίσματος...Η άλλη είναι ότι η γυναίκα μου έχει τόσα πολλά καλά που δεν έχω συναντήσει σε καμία άλλη Domme όσα χρόνια κάνω sessions.Το να χωρίσει είναι το εύκολο.Άλλα αν χωρίσει έλυσε το πρόβλημά του;Σαφώς όχι...
     
  5. mermigkas

    mermigkas Regular Member

    Απάντηση: Οταν η γυναίκα σου δεν γνωρίζει τίποτα για την παθητικότητα σου και οτι κάνεις το κάνεις κρυφά...

    φιλε πες οτι φανταζεσε και οτι σε ερεθιζη και ισως να σου πη και εκεινη τη δικια της φαντασιωση. ριχτο σαν ερωτικο παιχνιδι ομως οχι σαν σοβαροτερο θεμα